Jump to content

Recommended Posts

Колеги, да питам и аз нещо. Какво ще стане, ако VCDS кабела е постоянно включен към буксата на колата? Мисълта ми е, ако взема безжичния вариант, който е за мобилни устройства и го сложа да си стои на буксата постоянно и когато ми скимне да си пускам VCDS-а да си гледам данни, ще се отрази ли някак на колата, телефона или самата машинка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ще харчи малко ток - може би поне 70-80ма. Другото е да си вземеш донгъл, който е с бутон за включване/изключване и да го пускаш само, когато ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето е с Bluetooth и харчеше около 30-40ма допълнително. Не е много хубаво, защото ако не палиш колата няколко поредни дни може да те изненада неприятно.

За това намерих кой е захранващия кабел на VAG-COM буксата и го захраних през навигацията.

Така вече близо година не съм имал никакви драми и VAG-COM-a си функционира напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове на някои да му се намира фаил за версия 19.6.1 че диска които пристигна ми пише че е празен [emoji85]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е празен. Пробвай с други лаптопи или продавача да ти прати линк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го на 6 лаптопа все показва че няма нищо, нещо се е бъгнал при записа явно щото показва че има нещо на него като вляза в инфото

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Здравехте колеги, имам проблем със шофьорското стъкло и със въздушните възглавници на пасажера  , стъклото се спуска , но не се вдига от копчето със централното става закачих я на диагностика и ми излезнаха тези грешки 01331 - door control module driver side (j386) single-wire operation , 01218 - side airbag igniter passenger side (n200) 001 - upper limit exceeded - mil on Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Преди 1 час, ioskod2 написа:

Привет работеща  Версия 409.1 за ккл дали се намира че с тоя Lite  нещо много постно 

 

 

Ето: цък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Здравейте имам въпрос относно Vcds след като го инсталирам и включва кабела за тест ми изписва тази грешка прилагам снимка кабела съм го закупил от Амазон Холандия благодаря предварително6aadb9fcbdfdefe2e46d62e22be9ead1.jpgf20f20d3baa46b0db1e2014d01ac0e06.jpg

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не си намира драйвъра, за да ти разпознае през usb кабела.

на контакт ли е колата, когато правиш теста, макар че тогава май беше друго съобщението.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм е пробвал в колата когатоя инсталирах и пробвах за тест и не см я закачвал на колата

Изпратено от моят motorola one zoom с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно кабела да е свързан към колата за да мине теста и да ти даде "Интерфейс Фаунд". Я дай един скрийншот на Дивайс Меринджея със включен  кабел. Появява ли се някъде там РосТек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда точно както трябва да е. Ако искаш да пробваш с версия 11.11 на VCDS, можеш да я свалиш от тук: цък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...