Jump to content

Recommended Posts

аз не съм ги трил, просто са си в различна папка

но аз не виждам някаква разлика между версиите, вероятно за някои модели има повече labels.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой случайно да може да ми даде линк за сваляне на читав ваг-ком 17.8 с крак/кейген и инструкция за инсталация, щя бъда безкрайно благодарен :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Направо да ти я ъпдейтна до 20.4.1 ако искаш ?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Давай или ще ми е по-лесно да си взема кабел + софтуер за 50-60 лева от китай ?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.02.2021 г. at 19:22, xffx написа:

Колеги някой случайно да може да ми даде линк за сваляне на читав ваг-ком 17.8 с крак/кейген и инструкция за инсталация, щя бъда безкрайно благодарен :) !

Писах ти съобщение 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, имам син кабел ОBD 2  с VCDS Lite 1.0 програма. Идеално работи за  A3 agn,но се сдобих и с голф 5. Виждам,че буксата става, но каква версия vcds  трябва да се сложи за windows 7?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам следния проблем - shareware VCDS Lite 1.2 с който можех да прегледам група 000 в engine модула, както и през basic settings да проверявам тайминга как е с TDI Graphic. Смених харда на машината обаче и сега след като съм с нова инсталация на същият VCDS (дори от същият диск е инсталиран), вече не ми позволява достъп до Autoscan и до група 000, съответно TDI Graphic, защото било shareware версия. Е как тогава преди можех да го преглеждам, а сега не?

 

Старата инсталация беше под Win7 Ultimate x64, тази е под 10 Pro x64.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Карам Ауди А 4 Б6 1.9 AVF и от скоро имам диагностика VDCS Lite 409.1 KKL и все още доста неща не са ми ясни и имам нужда от помощ.До колкото разбрах ми трябва код за логване за да променям някои настройки като например да променя милиграмите на празен ход и да отключвам екстри като светене на фаровете при отключване и други подобни.Знам че се променят числата които са с въпросителен,но не мога да се логна или като опитвам да променя числата и му дам тест нищо не се променя.Въпросът ми е какъв е кода за логване на Ауди А 4 Б6 АВФ защото съм пробвал с 12255 и не става в описанието на рос-тех има някои кодове за голф4 но няма за конкретния модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте. Замислил съм да си взема ваг ком версия 20.12.0 но не ми е много ясно как става самото инсталиране на лаптопа (windows 7). Някой може ли да сподели какви са стъпките или за какво да внимавам за да не стане беля? Имам антивирусна Аваст (дефендера го нямам)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямат наличен, изчерпан е. Един приятел си взе от олх от едно момче и каза че е доволен, всичко било точно. Мисля и аз от там да се сдобия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също не ти трябва версия 20 за твоята кола. От версия 10 и нагоре имаш 100% функционалност при Б7-ците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип си прав, но по-добре да чете и по-новите, може да се наложи някога за някого. Най-много ми трябва да чета грешките с него и искам да си активирам мигачите (USА MODE). Не ми стана ясно само дали при Б7 се поддържа и може да бъде активирана опцията при подаване на контакт стрелките да отиват в крайно положение и да се върнат? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще ти прави впечатление първите 3 пъти като се качиш в колата и дадеш на контакт, след това няма да му обръщаш внимание вече :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.03.2021 г. at 20:23, b4avant написа:

Нямат наличен, изчерпан е. Един приятел си взе от олх от едно момче и каза че е доволен, всичко било точно. Мисля и аз от там да се сдобия. 

имаш оферта  на  лично съобщения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте
някой да има останал запазен фаил за VCDS 16.8.0 - Crack / Clone China 

моя някъде съм го затрил и сега няма инсталиране и подкарване

мерси .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

някой случайно да е срещнал в бг сайт да се предлага vcds hexv2, но изграден с stm32f405 чип?

Редактирано от evg_eni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рискувай един от Китай за 90-100 лева,пишат,че е с доживотен ъпдейт,копието на оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
On 5/9/2021 at 12:49 PM, evg_eni said:

някой случайно да е срещнал в бг сайт да се предлага vcds hexv2, но изграден с stm32f405 чип?

sklad66 твърдят, че продават истински  v2, което трябва да означава, че е със stm32f405.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой купил от там може да потвърди ще е супер, но ме съмнява защото е значително по скъп. по вероятно техния да е atmega 162 който реално не поддържа автомобили след 2017.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, robobug написа:

sklad66 твърдят, че продават истински  v2, което трябва да означава, че е със stm32f405.

 

Използват думата "реален", а не "истински" за да не си помисли някой че не е китайски клон от Алито. (Само че на двойна цена.)

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...