Jump to content

Recommended Posts

Изгорял ти е говорителя (buzzer). За това е грешката. Парктроника си работи, но няма какво да пиука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даваш на контакт вклюваш на задна и отиваш отзад при датчиците и ги слушаш един по един трябва да пукат(цъкат) всичките ако някой не цъка това ти е грешката. Когато стане студено и при мен се появява този проблем но се оправя сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тествах датчиците работят всички.Колко пищялки има парктроника (колата има и преден),и къде се намират?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rear parking aid warning buzzer: -H15-

 

AudiWorld.com =>> A6 / S6 (C6 Platform) Discussion =>> Reload this Page Rear Parking Speaker / Buzzer Location

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ви се занимава да обработвате логове през Exell, тези дни попаднах на този Logviewer:

Logview

 

Работи перфектно!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прилича на бедна смес отчетена от ламбдата към втората глава, най-вероятно горивния трим е над +15%.

Като причина може да е:

1. Засмукване на въздух някъде след дебитомера (не отчетен въздух);

2. Повреда в бензиновия регулатор - проверка налягането в бенз рейка;

3. Ленива ламбда сонда;

4. Проблем с токовете;

5. Ако имаш газ - не добра настройка на ГИ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С VCDS Lite съм (с китайски кабел естествено) и не мога да вляза в контролера на въздушните възглавници...

 

Колега някакво развитие по този въпрос?

 

Имам същия проблем на A4 B5 '98 - свети лампата и не мога да вляза в модула на airbag-а. Някой може ли да ми каже човек във Варна с crash data cleaner?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече съм с една лампа по-малко :) и аз като стрельок имам и проблем с компютъра на ABS-а, влязох в модула на еърбега като преди това откачих буксата на ABS-а - имаше 4 грешки изтрих ги и след 50км. не са се появили.

Sent from my HTC One S using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господа, имам ето този кабел, но си нямам и на представа коя може да е версията за него.

Някои ако има идея какво да правя, моля да помогне.

 

VAG_COM_11_11_VAGCOM_11_11_3_VCDS_HEX_CA

Редактирано от strz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , купих си кабел с версия 15.7 - "рос тек софт"

изкарва ми следните грешка post-41872-0-18768500-1452001348_thumb.p  

*преди това ми изкарваше rt-usb.dll missing , сега пак го изкарва при опит за пускане на програмата...  с windows 10 съм

Малко помощ,благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако грешките, постнати в една друга тема от теб:

 

Screen_Shot349.png

 

180603711.gif

 

Screen_Shot351.png

 

Screen_Shot352.png

 

са от четене със същия кабел и софт, то определено този кабел не е за този софтуер. Забележи надписа: Unlicensed Version.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Цитиране на предходен пост!-

Да, от същия са...

 

 

 

 

а ето и това ми дава , когато се пробвам да я отворя - но сега разбрах,че в диска на софта има вирус  :stupid:

er2.png
Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички. Искам да попитам знаещите и можещите да ме осветлят по един наболял проблем при мен. За поред път не мога да си работя с прословутия VAG-KOM, за което съм адски изнервен. На всяка година се прибирам за по месец и ми се налага да си купувам кабел за VAG-KOM, защото не работи този, който съм купил преди 6 месеца. Днес реших да си проверя колата за грешки понеже и дистанционното отказа да отключва колата и о изненада ш.....я компютър не разпознава ш........я кабел на VAG-KOM. Може ли някой да ми каже къде е проблема освен зад компютърното устройство, има ли и друг, че ш......тя драйвери се трият ли или какво там става. Вече ми писна всяка година да купувам кабели. В къщи вече не се минава от тея кабели.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

-Цитиране на предходен пост!-

Да, от същия са...

 

 

 

 

а ето и това ми дава , когато се пробвам да я отворя - но сега разбрах,че в диска на софта има вирус  :stupid:

 

 

​смених кабела , с такъв от колегата и всички проблеми са решени!

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден на всички. Искам да попитам знаещите и можещите да ме осветлят по един наболял проблем при мен. За поред път не мога да си работя с прословутия VAG-KOM, за което съм адски изнервен. На всяка година се прибирам за по месец и ми се налага да си купувам кабел за VAG-KOM, защото не работи този, който съм купил преди 6 месеца. Днес реших да си проверя колата за грешки понеже и дистанционното отказа да отключва колата и о изненада ш.....я компютър не разпознава ш........я кабел на VAG-KOM. Може ли някой да ми каже къде е проблема освен зад компютърното устройство, има ли и друг, че ш......тя драйвери се трият ли или какво там става. Вече ми писна всяка година да купувам кабели. В къщи вече не се минава от тея кабели.  

Да не би да  не си спрял обновяването на софта(VCDS). При мен е така ако му позволя да се обнови  програмата. После трябва  триене и преинсталация на старият софт(комплекта си върви с кабела).

Само предполагам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги имам един проблем с регистрацията на ваг кома VCDS lite 1.2 правех какво ли не е и немога да го регистрирам помогнете ако можете , закупих кабела от склад 66 и диск кам него исталирах диска на компа с уиндълс 7 съм стартирах я като администратор и избрах ком 1 и започнах да сканирам колата , със сканирането няма проблем работи но искам да ползвам всички функци на програмата но немога да я регистрирам помогнете ще съм ви много благодарен

Редактирано от iulivd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...