Jump to content

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги. Интересува ме какви глизотийки мога да активирам на моята А4 Б7 2.0 2005 SLine чрез Vag-Com. Например възможно ли е needle sweep/usa mode( Това с фаровете и халогените)/ coming/leaving home lights/ Или да активирам bluetooth streaming audio( rns-e) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Needle Sweep не може на Б7-ците. А глезотийките принципно първо трябва да ги добавиш, чак тогава можеш да ги активираш - VAG-COM-a не е вълшебен. Ако имаш някоя екстра, тя си е активирана. Иначе можеш да изключваш разни неща, например звуковия сигнал когато не си си сложил колана.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Central Electronics -> Coding последната цифра на кода може да е от 1 до 5. Пробвай ги всички ако някоя ти хареса, но според мен е тъпо: цък!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за което..Всеки има различен вкус все пак

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.12.2020 г. at 18:12, diqn_bs написа:

 

IMG_20201209_181148.jpg

И на мен след някаква актуализация ми излиза това, може ли малко като на малоумен да ми обясните как да го оправя 😁

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам с коя версия кабел си, но аз съм с 11.11 и като го купих китаеца ми изпрати червена бележка никога да не го актуализирам през Нета, защото по-новите версии на VCDS го засичали че е пиратски и го изгаряли софтуерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че и 12.12 е същата работа - не трябва да се актуализира. Инсталирай VCDS който дойде с диска и дано да тръгне пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преинсталирай(изчисти в компа квото е останало от папките с настройки)

при всяко пускане ще те пита за актуализация...никога не я прави и ще имаш работещ ваг ком.

И никога не включвай зарядно в запалката на колата за лаптопа когато  вкараш буксата на vcds в гнездото...На втория изгорян кабел и едно зарядно изпушило без време...разбрах причината, пуска+12V на шина.. И окъсява през кабела. съответно вече нямаш кабел..или зарядно.

Редактирано от janoar
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не мога да открия диска 2ри ден обърнах вкъщи и го няма. Иначе това стана точно след опит за актуализация, не знаех, че не трябва да се актуализира. Ако някой колега има версия 12.12 да ми прати ще пробвам, ако не ще се купува нов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моя 12.12 по принцип ако лаптопа е свързан с интернет vcds-а не тръгва цъкам но интерфейса не се зарежда и щом прекъсна връзката основния прозорец се появява. Не знам как си успял да актуализираш, сигурно ръчно си свалил инсталационния файл от някъде. Не вярвам нещо фатално да е станало, ако върнеш стария софтуер най-вероятно ще тръгне пак. 

Ето ти моя:

https://dox.abv.bg/download?id=4ceb21bb52

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,може ли някой да ме ориентира ,като вляза на ксенон рендж ,на кой канал кое е? Мисълта ми е ,че искам да му кажа кое е стандартното положение на фаровете ,понеже ми светна проблем в нивото на фаровете и грешката е ,че не са на ниво. Когато му дам да изчисти грешката сваля фаровете най-долу и ги качва на ниво ,проблема е че левият фар не може да слезе в най-ниска позиция поради механичен проблем. Колата я карам така от 2г. и не светеше грешка ,но онзи ден се рових из VCDS-a ,защото се опитвах да зануля адаптацията на АСК (което също не успях) и това ми е вторият въпрос ,как да нулирам адаптацията на АСК ,че нещо започна да я мързи да превкл/чва преди 2000об/мин.

Става дума за Ауди А8 Д2 фейслифт със скъпите фарове.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Кабела ми е от 2014та.

Последно време започна да ми дава грешка всеки път като го закача на компа.

image.png.f4f5e6c0d9e9a96f7ac08a1f9f43b573.png

След 10-ина опита тръгва, но след 1-2 мин губи връзка с колата.

Отварях го, презапоих връзките, почистих със спирт, но няма ефект.

Писах им на склада, гледам че предлагат услуга ремонт.

Някой с други идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от скоро имам Ауди Q7 3.0tdi 2007г.

някой от Варна. С ваг-ком да направи една диагностика и да отключи някоя друга екстра...благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте! 

Имам VCDS 19.6.1.0 от sklad66. Питането ми е дали мога да ъпдейтна до по-нова версия, от доста време като стартирам софтуера ме пита за ъпдейт но аз упорито отказвам за да не прецакам нещо продукта. Принципно в сайта на sklad66 пише, че има възможност за ъпдейт.

Ако някой го е правил ъпдейта, моля да сподели как става, има ли някакви особенности?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм го правил няколко пъти. Ако кажеш, че искаш ъпдейт, просто ти сваля новото exe с новата версия и си я инсталираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, OvivO написа:

 

Благодаря!

Предполагам преди старта на ехе-то трябва да делна/ънинстална старите версии? 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...