Jump to content

За Ауди А6 кой е по-сполучлив 2.0 16в или 2.6 V6?


Recommended Posts

Смятам да закупувам Ауди А6 първа генерация и се колебая кой мотор да избера. Искам да подчертая, че задалжително ще слагам метанова уретба(без метанов инжекцион) и незнам кой мотор ще го понесе по-добре? Също би ми било от полза ако споделите как вървят цените по ходовата част(не съм фен на 4x4). Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.6 е по-добрия от двата общо взето. 2.0 16V също не е лош, но рядко се намира добре запазен, едно от неприятните неща е, че е доста шумен.

Ориентировъчно се сещам, че комплект носач със шарнир и ала-бала (тъй като е капсуловано в едно) струва около 150 лева бройката немски някакъв.

PS

Използвай търсачката следващия път - има МНОГО теми отностно двигателите, цените и прочие особенно за А6 на базата на Ц4 купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.6 е по-добрия от двата общо взето. 2.0 16V също не е лош, но рядко се намира добре запазен, едно от неприятните неща е, че е доста шумен.

Ориентировъчно се сещам, че комплект носач със шарнир и ала-бала (тъй като е капсуловано в едно) струва около 150 лева бройката немски някакъв.

PS

Използвай търсачката следващия път - има МНОГО теми отностно двигателите, цените и прочие особенно за А6 на базата на Ц4 купето.

мерси за инфото, а търсачка много не се справям с нея затовами е по лесно да пиша тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги, помогнахте ми за да избера да си купя Волво С40

ти са чуди чуди, па са осра

маитап бе ,да си я караш със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
мерси за инфото, а търсачка много не се справям с нея затовами е по лесно да пиша тема

ЗДРАВЕЙ КОЛЕГА.АЗ ИМАМ А6 2.0 16 V И НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН ЧЕ МОТОРА Е ШУМЕН.МОЕТО СИ ИМА КОРА НА КАПАКА И СИ Е МНОГО ТИХО,ДОРИ И ПРИ ОТВОРЕН КАПАК.ДРУГ Е ВЪПРОСА АКО МОТОРА Е ПОИЗНОСЕН.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙ КОЛЕГА.АЗ ИМАМ А6 2.0 16 V И НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН ЧЕ МОТОРА Е ШУМЕН.МОЕТО СИ ИМА КОРА НА КАПАКА И СИ Е МНОГО ТИХО,ДОРИ И ПРИ ОТВОРЕН КАПАК.ДРУГ Е ВЪПРОСА АКО МОТОРА Е ПОИЗНОСЕН.

:):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж само го чух тоя мотор (2,0 16V) на едно б4 и незнам износен ли беше или не, но шума беше двойно на мойто АБК, което смятах по принцип за шумно.

Странното е че споменавате повишеното ниво на шум за минус само при каране с висока скорост....мойто б4 пък без значение с каква скорост се движех никога не ми било шумно, но за зметка на това в града доста ме дразнеше на моменти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз веднъж само го чух тоя мотор (2,0 16V) на едно б4 и незнам износен ли беше или не, но шума беше двойно на мойто АБК, което смятах по принцип за шумно.

Странното е че споменавате повишеното ниво на шум за минус само при каране с висока скорост....мойто б4 пък без значение с каква скорост се движех никога не ми било шумно, но за зметка на това в града доста ме дразнеше на моменти...

НЕ НА ACE!!! :zustimm:

To не е шум, то не бе гаснене (на газ), то не бе голям разход... 2.6 е мотора или читав 2.3 :hilezh:

Редактирано от SG mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...