Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

Аз предлагам да направим тема КОРЕКТНИ КОЛЕГИ(бял списък) предполагам, че повечето сме такива пък и като ни трябва нещо и прочетем добри думи от колегите по-спокойно ще заявяваме стоката! Аз не съм копувал кой знае колко неща 4 от които 3 от Agent Smith и съм доволен!

Ako има "КОРЕКТНИ КОЛЕГИ(бял списък)" Emsi_Audi ще е на първо место в него :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Който и да е колегата, не му викай "тоя". И не ни крещи с главни букви. Аз казах, хората, които искат, да се аргументират.

На мен не ми пречи да ти слушам заплахите и простотиите, все пак всеки ден с клиенти работя. Само да не стане така после да съжалябаш за неща, които е било излишно да постваш тук.

Никога не съжалявам за нищо, това първо.

Не ми говори, че ми слушаш простотиите, ЩОТО не съм те карам да ги ЧЕТЕШ, а не слушаш, това второ.

Постовете ми ги четеш, като ДЯВОЛА ЕВАНГЕЛИЕТО, дали от простотия или щото така ти изнася, НЕ ЗНАМ, не те познавам лично, та да давам квалификации КАТО ТЕБ, това трето

Когато някои ми казва, че трябва да бъда ИЗТРЕБВАН, защото му развалям измамите, не само ще крещя и ще размахвам средни пръсти , това четвърто

И най-интересно ми е защо и как реши мен да ме нападаш, а на ТОЯ, който писа пръв, че ще ме изтребва МЕН, не реши да му отговаряш нищо, интересно като работиш всеки ден с КЛИЕНТИ, да не би да се индетифицираш с измамника с доказано ФАЛШИВАТА обява, та за това така СТРЪВНО да продължаваш да хапеш мен и само мен, това пето.

И последно, само едно просто въпросче, от къде реши, че ти трябва да определяш на кого ще пиша, не да викам, ТОЯ, още повече, че човек с 2 поста тук, единия от които за фалшива обява, не може и няма начин как да ми е колега, това май беше шесто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, мисля че реагираш много остро, и че работата при вас е просто недоразумение, вярно катализаторите са два , но грамажа на активната част при тях поотделно е по -малка отколкото на мотрора на 2,3 примерно, според мен цената която ти е предложил колегата отговаря на количеството на ценния матрериял който се намира в катализаторите ти , останалото е недоразумение причинено от неточна комуникация

Абе кога прочетеш 100лв минумум си представя, че поне 100лв ша земеш на брой. Не е враца единственото място дето изкупуват катализатори та да идем до там и да се почне увъртане от рода - Ама то сега виждаш ли аз не БАШ тоя катализатор имах предвид.

П.П. Една обява гледах се в раздела КУПУВА/ПРОДАВА и там пише цени от 80 до 250лв. Е на такава обява аз разчитам, че като ида да си продам моя катализатор ще зема минимум 80лв, а не 78.95 щото разбираш ли на продавача жена му се обадила и казала, че леба е свършил и той докато идвал да ми донесе парите решил да са утбие и у лебарницата и леба изненадващо и за самия него бил лев и 05 стинки :bia:

Е докато го пишех това в 15:12ч така гръмна това челопечене че лайнцата ми стиганнааа до гърлото :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кога прочетеш 100лв минумум си представя, че поне 100лв ша земеш на брой. Не е враца единственото място дето изкупуват катализатори та да идем до там и да се почне увъртане от рода - Ама то сега виждаш ли аз не БАШ тоя катализатор имах предвид.

П.П. Една обява гледах се в раздела КУПУВА/ПРОДАВА и там пише цени от 80 до 250лв. Е на такава обява аз разчитам, че като ида да си продам моя катализатор ще зема минимум 80лв, а не 78.95 щото разбираш ли на продавача жена му се обадила и казала, че леба е свършил и той докато идвал да ми донесе парите решил да са утбие и у лебарницата и леба изненадващо и за самия него бил лев и 05 стинки :hilezh:

Е докато го пишех това в 15:12ч така гръмна това челопечене че лайнцата ми стиганнааа до гърлото ;)

Еееееее, благодарско КОЛЕГА :hilezh: , най-после точно в тая тема един ЧОВЕК да ме разбере МНОГО точно и най-вече да ме ЗАЩИТИ от нападките на всички АДВОКАТИ на ТОЯ измамник, който се опитвах да разоблича за другите колеги тук, а не за нещо друго, щото аз го разбрах още след първото ЛС, което ми писа.

А иначе държанието ми е като на всеки човек, живеещ в ЕВРОПА, поне там така реагират БЕЛИТЕ хора даже и на такива дребнички измами, като тази тук. Но явно тук 45г. не могат току така да се заличат - едни са прекалено тъпи, да се ориентират кой кого обвинява, други прекалено толерантни към такива измамници, като ТОЯ моя, трети явно също вършат такива или по-големи измами и естествено няма да почнат да нападат себеподобните си, а има и такива от първия и третия вид накуп.

Ама и на един да помогна да се ориентира, смятам че си е заслужавало да изтърпя всичките хитроумия. :)

Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, благодарско КОЛЕГА :hilezh: , най-после точно в тая тема един ЧОВЕК да ме разбере МНОГО точно и най-вече да ме ЗАЩИТИ от нападките на всички АДВОКАТИ на ТОЯ измамник, който се опитвах да разоблича за другите колеги тук, а не за нещо друго, щото аз го разбрах още след първото ЛС, което ми писа.

А иначе държанието ми е като на всеки човек, живеещ в ЕВРОПА, поне там така реагират БЕЛИТЕ хора даже и на такива дребнички измами, като тази тук. Но явно тук 45г. не могат току така да се заличат - едни са прекалено тъпи, да се ориентират кой кого обвинява, други прекалено толерантни към такива измамници, като ТОЯ моя, трети явно също вършат такива или по-големи измами и естествено няма да почнат да нападат себеподобните си, а има и такива от първия и третия вид накуп.

Ама и на един да помогна да се ориентира, смятам че си е заслужавало да изтърпя всичките хитроумия. :hilezh:

добре, че си за да ни дадеш свтлина в живота... ако се държеше като европеец или там като какъвто парадираш щеше да се държиш като такъв във всеки случай. Сега си прав, в този случай, но още си спомням как седна да ми обясняваш аз за колко да си продавам телефона, ако не сещаш говоря за един к850, и как разбираш ли трябва да го дам на еди каква си цена само защото някой някъде си ти го давал за 370лв но тебе те мързяло да отидеш до там и за това ми предлагаше 350лв... после седиш и обясняваш пред цял форум, че никой от тук присъстващите не е бил от европата... много добре, ама всичко зависи от коя страна на барикадата си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, благодарско КОЛЕГА :) , най-после точно в тая тема един ЧОВЕК да ме разбере МНОГО точно и най-вече да ме ЗАЩИТИ от нападките на всички АДВОКАТИ на ТОЯ измамник, който се опитвах да разоблича за другите колеги тук, а не за нещо друго, щото аз го разбрах още след първото ЛС, което ми писа.

А иначе държанието ми е като на всеки човек, живеещ в ЕВРОПА, поне там така реагират БЕЛИТЕ хора даже и на такива дребнички измами, като тази тук. Но явно тук 45г. не могат току така да се заличат - едни са прекалено тъпи, да се ориентират кой кого обвинява, други прекалено толерантни към такива измамници, като ТОЯ моя, трети явно също вършат такива или по-големи измами и естествено няма да почнат да нападат себеподобните си, а има и такива от първия и третия вид накуп.

Ама и на един да помогна да се ориентира, смятам че си е заслужавало да изтърпя всичките хитроумия. :wall:

тук колега , не си прав :) , хващаш се са думата, ако вземеме така да се ловиме, ще излезе че колата ти има един катализатор, което реално погледнато си е така, нищо че е разделен на две, всичко е въпрос на

това всеки как си тълкува думите а с тях игрите могат да са големи, не се задълбавай, и в повече , и никого не защитавам, помисли малко, преди да пищеш, или какво, ще занесеш един кабел с мед изолацията на който тежи половината по теглото и ще искаш и излолацията да ти платят като мед, е нема некой толко малоумен, извинявам се за определението ама ти си за мен като кон с капаци , наумил си нещо и без значение от, фактите си го държиш, а така ли е, не те интересува, извинявам се още веднъж за острия тон, за мен човека е НЕСПРАВЕДЛИВО ОБВИНЕН В НЕКОРЕКТНОСТ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук колега , не си прав :hilezh: , хващаш се са думата, ако вземеме така да се ловиме, ще излезе че колата ти има един катализатор, което реално погледнато си е така, нищо че е разделен на две, всичко е въпрос на

това всеки как си тълкува думите а с тях игрите могат да са големи, не се задълбавай, и в повече , и никого не защитавам, помисли малко, преди да пищеш, или какво, ще занесеш един кабел с мед изолацията на който тежи половината по теглото и ще искаш и излолацията да ти платят като мед, е нема некой толко малоумен, извинявам се за определението ама ти си за мен като кон с капаци , наумил си нещо и без значение от, фактите си го държиш, а така ли е, не те интересува, извинявам се още веднъж за острия тон, за мен човека е НЕСПРАВЕДЛИВО ОБВИНЕН В НЕКОРЕКТНОСТ :hilezh:

Колега, въобще не визирам теб в последния си пост, или пък ако те визирам някъде, то е в частта прекалено търпими и толерантни. :flehan: И веднага ще ти обясня зящо - не смятам, че е толкова глупав и без да иска е пуснал така неправилно или двусмислено обявата и в това съм 100% убеден. А иначе ти беше от малкото, които донякъде го защитаваха него, без по никакъв начин да ме нападаш мен, за което съм благодарен - все пак и аз съм човек и не винаги мога да съм прав, макар че в случая бих продължил да споря и да защитавам моята теза

Иначе не нападам ни най малко хората от Враца - такива има на всякъде.

И не парадирам с нищо и перфектно си спомням за онзи тел и че просто ти написах, аз до колко давам, след което твоят следващ пост беше да напишеш колко смешно ми било предложението, вместо като културен и възпитан човек да напишеш - благодаря за предложението, но парите са малко - все пак аз като клиент и купувач трябва да съм цар, ама това пак е в други светове.

Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съжалявам за нищо, това първо.

Не ми говори, че ми слушаш простотиите, ЩОТО не съм те карам да ги ЧЕТЕШ, а не слушаш, това второ.

Постовете ми ги четеш, като ДЯВОЛА ЕВАНГЕЛИЕТО, дали от простотия или щото така ти изнася, НЕ ЗНАМ, не те познавам лично, та да давам квалификации КАТО ТЕБ, това трето

Когато някои ми казва, че трябва да бъда ИЗТРЕБВАН, защото му развалям измамите, не само ще крещя и ще размахвам средни пръсти , това четвърто

И най-интересно ми е защо и как реши мен да ме нападаш, а на ТОЯ, който писа пръв, че ще ме изтребва МЕН, не реши да му отговаряш нищо, интересно като работиш всеки ден с КЛИЕНТИ, да не би да се индетифицираш с измамника с доказано ФАЛШИВАТА обява, та за това така СТРЪВНО да продължаваш да хапеш мен и само мен, това пето.

И последно, само едно просто въпросче, от къде реши, че ти трябва да определяш на кого ще пиша, не да викам, ТОЯ, още повече, че човек с 2 поста тук, единия от които за фалшива обява, не може и няма начин как да ми е колега, това май беше шесто.

С тоя език и с това поведение трудно ще спечелиш клиенти. Нищо лично, но аз не бих дошъл при тебе. Успех в бизнеса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой мод да се разходи по тази иначе важна тема??

Идеята на темата е много добра. Мисля си, че ничие име не трябва да фигурира тук, без да има ясно доказателство за некоректността му. Да кажем линк към тема/теми във форума, където е протекла "далаверката" или евентуално спора след нея.

Иначе обричаме темата да бъде "мястото, където колегите, неразбрали се по между си, да се плюят един друг" ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, въобще не визирам теб в последния си пост, или пък ако те визирам някъде, то е в частта прекалено търпими и толерантни. :hilezh: И веднага ще ти обясня зящо - не смятам, че е толкова глупав и без да иска е пуснал така неправилно или двусмислено обявата и в това съм 100% убеден. А иначе ти беше от малкото, които донякъде го защитаваха него, без по никакъв начин да ме нападаш мен, за което съм благодарен - все пак и аз съм човек и не винаги мога да съм прав, макар че в случая бих продължил да споря и да защитавам моята теза

Иначе не нападам ни най малко хората от Враца - такива има на всякъде.

И не парадирам с нищо и перфектно си спомням за онзи тел и че просто ти написах, аз до колко давам, след което твоят следващ пост беше да напишеш колко смешно ми било предложението, вместо като културен и възпитан човек да напишеш - благодаря за предложението, но парите са малко - все пак аз като клиент и купувач трябва да съм цар, ама това пак е в други светове.

във всички светове става въпрос за уважение между страните, както и в случая с катализаторите едно е написано друго става, просто е трябвало да бъде уточнено, ок, но и там мисля съм написал цена, виждаш харесва ти звънкаш, а не да предлагаш цена която няма нищо общо с тази която е написана, но както казваш уважението между хора и тн е в едни други светове. А за клиент аз нито съм магазин, нито пък някога нещо си купувал от нещо за да си такъв, това е форум и всичко се опира на колегиално отношение между страните, а не на клиент търговец... но както и да е, няма да пиша повече по този въпрос, каквото съм искал да го кажа съм го казал и дано не се налага на никого да пише в тази тема :hilezh::birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя език и с това поведение трудно ще спечелиш клиенти. Нищо лично, но аз не бих дошъл при тебе. Успех в бизнеса
Аз тук в този форум не съм продавал нищо, поне до сега,това може да се види много лесно и при това от всеки, така че не ми трябва въобще да печеля каквито и да е било клиенти,не съм търговец и нямам намерение скоро да ставам, а езика ми е подобаващ за съответния насрещен тон. Така че, не идвай при мен, нямам какво да ти продам, нито какво да ти дам.
във всички светове става въпрос за уважение между страните, както и в случая с катализаторите едно е написано друго става, просто е трябвало да бъде уточнено, ок, но и там мисля съм написал цена, виждаш харесва ти звънкаш, а не да предлагаш цена която няма нищо общо с тази която е написана, но както казваш уважението между хора и тн е в едни други светове. А за клиент аз нито съм магазин, нито пък някога нещо си купувал от нещо за да си такъв, това е форум и всичко се опира на колегиално отношение между страните, а не на клиент търговец... но както и да е, няма да пиша повече по този въпрос, каквото съм искал да го кажа съм го казал и дано не се налага на никого да пише в тази тема :D:hilezh:
Колега, май при теб може да се каже, че стана недоразумение между нас за тела, поне съдейки по съвсем нормалните ти постове тук. Но същото не може да се каже за този с катализаторите, не че ще ги сменям вече - поне така ме посъветваха няколко човека или поне докато не се запушат тотално.
Няма ли някой мод да се разходи по тази иначе важна тема??Идеята на темата е много добра. Мисля си, че ничие име не трябва да фигурира тук, без да има ясно доказателство за некоректността му. Да кажем линк към тема/теми във форума, където е протекла "далаверката" или евентуално спора след нея.Иначе обричаме темата да бъде "мястото, където колегите, неразбрали се по между си, да се плюят един друг" ...
Колега, както винаги си много точен, спокоен и на място :angry:. Мога само да ти завиждам за някои неща, жалко чи си изключение в нашата държава. :D Иначе съм напълно съгласен да се изтрият всички постове, освен даващите линкове към хора, опитващи да измамят другите. Редактирано от DEN34
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто добавете модула за feedback към форума и на всеки търговец ще се слага рейтинг, който може да му се види в профила - много по-лесно и удобно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ето как и аз бях измамен от "търговец" във форума:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=44628.

Всеки сам си преценява какво и за колко да продаде. Ето например темата за 20-годишно Ауди 100 за 7000 или 8000 лева. Пазар. Но да обявиш цена на нещо, хората да те чакат 17 дни и накрая да се отметнеш от думата си - това не е мъжка постъпка. Проблемът е, че много от българите сме такива, такива са и тези, дето ни управляват и затова сме на този хал. Надявам се колагата ceci145 да не стане министър-председател някой ден - тогава ще ни изгонят и от Африканския съюз. ;)

За сведение - не съм си намерил маркуча от араби, а от един човек, с когото съвсем случайно се запознах миналата година. Цената е малко над 45 лева, но това е без значение - не съм се пазарил с него, защотто е пич и ми помогна когато имах нужда. Мъжка постъка. Не цървулщина като тази, с която се сблъсках преди няколко часа.

Извинвам се на модераторите, че не видях тази тема и пуснах друга, която заключиха.

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто добавете модула за feedback към форума и на всеки търговец ще се слага рейтинг, който може да му се види в профила - много по-лесно и удобно е.

това не е лошо решение , в някакъв чужд форум бях видял нещо подобно самоче feedback-a беше точно под аватара на юзъра (доста удобно според мен), ако попадна пак на този форум ще дам линк

П.П. намерих го http://forums.vr-zone.com/ това е само като идея , но смятам че е решен добре проблема

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как и аз бях измамен от "търговец" във форума:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=44628.

Всеки сам си преценява какво и за колко да продаде. Ето например темата за 20-годишно Ауди 100 за 7000 или 8000 лева. Пазар. Но да обявиш цена на нещо, хората да те чакат 17 дни и накрая да се отметнеш от думата си - това не е мъжка постъпка. Проблемът е, че много от българите сме такива, такива са и тези, дето ни управляват и затова сме на този хал. Надявам се колагата ceci145 да не стане министър-председател някой ден - тогава ще ни изгонят и от Африканския съюз. :flipoff:

За сведение - не съм си намерил маркуча от араби, а от един човек, с когото съвсем случайно се запознах миналата година. Цената е малко над 45 лева, но това е без значение - не съм се пазарил с него, защотто е пич и ми помогна когато имах нужда. Мъжка постъка. Не цървулщина като тази, с която се сблъсках преди няколко часа.

Извинвам се на модераторите, че не видях тази тема и пуснах друга, която заключиха.

е хубаво де и като си го намерил малко над 45лв. и си струва, аз не мога да разбера с мен защо се пазари (ее 45лв., ама що толкова сега, ама мини през Хаджи Димитър да ми го оставиш), човек като му трябва нещо според мен той намира начин и търси :hilezh:, а не си търси причини и да се пазари (като ти е скъпо не караш АУДИ)

мен като ми трябва нещо пиша, звъня на хората, отивам при тях и т.н.

а още нещо-относно това къде си пуснал темата, не се притеснявай то трябва малко да имаш ама на време да ти дойде и с тва парадиране за "мъжка постъпка" :hilezh: видяхме всички колко си мъж. Какво се оплаква все едно ти ако го имаше този маркуч и не знаеше колко струва нямаше да направиш същото

Има 1 приказка "Тарикат мъж, не пищи" ; от мен го запомни всичко друго е компромис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва пазарене като курвите на магистралата и то не е много мъжко ако питаш мен. Казал съм 45 лв., идваш, гледаш, взимаш / не те кефи, бегаш. Точка. Кви са тия "ама аз там си го намерих на 35" и т.н. Кат си го намерил на 35 хОди си го зЕми, къв е проблема? Кво тормозите хората тука с махленските спорове?! Като не е на кеф няма да ти го продаде. Пазарна икономика, кво да я прайш... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва пазарене като курвите на магистралата и то не е много мъжко ако питаш мен. Казал съм 45 лв., идваш, гледаш, взимаш / не те кефи, бегаш. Точка. Кви са тия "ама аз там си го намерих на 35" и т.н. Кат си го намерил на 35 хОди си го зЕми, къв е проблема? Кво тормозите хората тука с махленските спорове?! Като не е на кеф няма да ти го продаде. Пазарна икономика, кво да я прайш... :flipoff:

Точно така кви са тея пазърлъци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е хубаво де и като си го намерил малко над 45лв. и си струва, аз не мога да разбера с мен защо се пазари (ее 45лв., ама що толкова сега, ама мини през Хаджи Димитър да ми го оставиш), човек като му трябва нещо според мен той намира начин и търси :bia:, а не си търси причини и да се пазари (като ти е скъпо не караш АУДИ)

мен като ми трябва нещо пиша, звъня на хората, отивам при тях и т.н.

а още нещо-относно това къде си пуснал темата, не се притеснявай то трябва малко да имаш ама на време да ти дойде и с тва парадиране за "мъжка постъпка" :bia: видяхме всички колко си мъж. Какво се оплаква все едно ти ако го имаше този маркуч и не знаеше колко струва нямаше да направиш същото

Има 1 приказка "Тарикат мъж, не пищи" ; от мен го запомни всичко друго е компромис

преди , няколко седмици колегата ceci145 беше при мене и си купува части, направи ми впечатление на много точно и разбрано момче, не знам за конкретния случай , но на мен не ми мяза на измамник :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ощипаните девойки нямат свършване.

Лошото е, че повечето се заблуждават, че това е най-мъжката постъпка.

Да изскимтят на всеослушание, колко са онеправдани и прецакани ... с 10 лева и 10 дена ...

При положение, че сами са се подредили така.

Мъж ли ... На риба ми мирише ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди , няколко седмици колегата ceci145 беше при мене и си купува части, направи ми впечатление на много точно и разбрано момче, не знам за конкретния случай , но на мен не ми мяза на измамник :(

Благодаря за подкрепата и разбирането колеги :) наистина не съм искал да се случи така и се ИЗВИНИХ и то няколко пъти за НЕкоректната си постъпка, но късно разбрах всъщност колко струва самата част, което си е моя грешка и си признавам :flehan:

желая на целия колектив от ФОРУМА, както и на колегите, които ме познават лека и спокойна нощ!

Всичко хубаво и още веднъж благодаря за подкрепата <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мое мнение - ако аз обявя нещо за 100 лева, разбера се с купувач а в последствие се окаже, че въпросното нещо струва 150 - ще си доплатя разликата защото дадената дума не струва 5,10 или 50 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...