Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това е последния отговор в тази тема който пиша.

1.Прегледани от служител на Еконт и от мен,мислиш ли ,че щяха да ги застраховат за 200лв. ако са били в това състояние.

2.За какви лъжи говориш не знам,покажи ,черно на бяло, къде си дал друго предложение.

3.Постни цялата кореспонденция от ЛС както правят другите недоволни колеги,писали в тази тема.

 

 

ПС За фаровете, не намери пет минути за цял месец, а да пишеш глупости имаш предостатъчно време.Признай си ,че и тези си ги осрал както и другия,и търсиш балъци да те компенсират.

Само ще се намеся по точка едно, но невероятна глупост си написал! Еконт не са застрахователна компания, за да "оценяват". Те имат услугата ОС (обявена стойност). Ти можеш да им обявиш стойност ако искаш 1000 лева дори, като те си прибират процент от това, и ако нещо се строши по пътя (по тяхна вина) ти се плащат ДО тези пари. Няма да навлизам в подробности. А Вие, колега, като сдружение занимаващо се с куриери, чрез които си изпращате стоката, няма сила на земята, която да ме накара, че не знаете това. 

Не взимам отношение в спора, но всеки си прави собствени изводи ;)

Редактирано от lachoni
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4.Не исках да го споделям, но се налага,аз не съм сигурен, че тези фарове са моите.

tumblr_nqrg459U0r1txufzyo2_400.gif

верно ли го казА тва?

а тва за застраховката в еконт е не по-малка глупост

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че всеки търговец или по-точно всеки работещ с хора изпада в ситуация да му предявяват необосновани претенции за небивали събития и проблемни стоки.  Сигурно и не веднъж са искани обезщетения и компенсации, българите в това сме силни!  

Но, познавайки лично "ogip" и факта, че и аз и брат ми, както и наши познати не веднъж сме изпадали в неговото положение с части от въпросната морга и в повечето случай без дори да им се търси отговорност, за мен ситуацията е повече от нормална. 

На всеки търговец, му е пределно ясно, че човек търсещ части за S6 или нещо също така екзотично за намиране на части и особено след като ги е търсил, чакал да пристигнат и вече е платил за транспорт (в двете посоки) на куриера едва ли ще тръгне да връща и на това се разчита. 

Смятам, че е редно да проявят доблест и вместо да пишат нагли обосновки да обърнат внимание на това, което продават и особено за съзнателно пращаните по куриер неизправни части!

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПС За фаровете, не намери пет минути за цял месец, а да пишеш глупости имаш предостатъчно време.Признай си ,че и тези си ги осрал както и другия,и търсиш балъци да те компенсират.

 

Цял месец викаш ги е осирал колегата,докато ги е рециклирал,но е забравил при рециклирането и осирането да изчисти калта и пепеляка от тях.За да постигне такъв резултат най-вероятно е е работил с чук,докато на ръцете си е имал боксьорски ръкавици.

Защо продължавате да отричате очевидни неща,най малкото сте взели 200лв за боклук,който сте подритвали доста време и май не той търси балъци,а вие мислите останалите за такива.Аз лично не бих поръчал нищо от вас,дори и с опция преглед - за какво да платя транспорт,за да имам възможността да се насладя на подобен скрап?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега какво, колегата ще пие една студена вода за 200 + лв за някакви изпочупени пластмаси ли? Скоро насочих един колега за 1.8Т при тях, че англичаните уж били по- запазени. Но като гледам какво се случва, май ще си търси от друго място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

...., което продават и особено за съзнателно пращаните по куриер неизправни части!

Чакай веее... нали работниците вече не си ги спомняли?  :hilezh:   Последно той ли ги е пратил или работниците дето помнят само де са си метнали чорапите снощи.

Аз ако продавам такива лайна ще ме е срам да се нарека търговец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...