Jump to content

Автобояджийски и тенекиджийски услуги


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Услугите които предлагаме в нашия сервиз са следните:

-Бояджийски услуги - цялостно и на отделни детайли;

-Тенекеджийски услуги - смяна вежди и прагове и други кърпежи като смяна тавани, подове, рогове и т.н.

-Пастиране - цялостно и на отделни детайли;

-Възстановяване на брони и пластмасови детайли - лепене, изграждане на липсващи парчета;

-Регулиране на провиснали врати, напасване на луфтове;

-Възстановяване на фарове с счупени щипки;

-Премахване на ръжда под уплътнението на преден прозорец, като за целта идва човек на място за демонтаж и монтаж;

Извършаме и разнообразни услуги по проект на клиента като цялостна смяна на цвят, пръскане на кошове, фалцове; боядисване на пластмасови детайли от интериора и екстериора с пластична боя DuPont; пре-лакиране на махагон и всичко което се сетите, свързано с нашата дейност.

Цените се определят на място след оглед, за съфорумци и горди собственици на АУДИ има отстъпка :hilezh:

Ориентировъчни цени мога да дам по телефона

Линк от БГмапс ориентировъчно къде се намира сервиза:

http://audibg.com/forum/index.php?act=attach&amp...st&id=25050

Телефони за връзка: 0896 186 741; 0884 38 26 58 - Боби.

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 274
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)

Услугите които предлагаме са: Боядисване - цялостно и на елементи, пастиране (водно 2000, полиране, пастиране), също цялостно и на елементи, тенекеджйски услуги - кърпене, смяна вежди, прагове, кърпене под (аудитата нямамт такива проблеми :) , но все пак...) Ремонти ходова част, и още доста неща....

За инфо на телефона по-горе за цени. Сервиза се намира близо до Жоро суходолски, на 600 метра, посока Горна Баня.

Народни цени за съфорумци и горди собственици на АУДИ :)

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

за колко време пастирате една кола, работите ли в събота и неделя, каква е цената на пастирането :dance:

Както и ориентировъчна цена за детайл - примерно броня, капак и т.н. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Ти остави народните цени,по-важно е да работите добре.

За малък сервиз от двама, работим доста добре :bia::hilezh:

Здрасти,

за колко време пастирате една кола, работите ли в събота и неделя, каква е цената на пастирането :hilezh:

Както и ориентировъчна цена за детайл - примерно броня, капак и т.н. :hilezh:

за един ден ще стане, работим и в събота и неделя почти винаги. Цената за цялостно ще варира от 100-120 според зависи. За отделни елементи няма да е много :hilezh:

post-9622-1214331611_thumb.jpg

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм потенциален клиент защото имам заден десен калник и задна броня за боя.Искам колата да не си личи че е боядисвана и който може да ми го гарантира при него ще я оставя.:hilezh: Това доста добре което си казал е малко субективно,за някой може да е супер,но за друг да е компромисно.А с камера ли работите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,нуждая се от малко по-особена тенекеджийска услуга-регулиране на провисването на вратите на Б4.Правите ли тази операция?

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм потенциален клиент защото имам заден десен калник и задна броня за боя.Искам колата да не си личи че е боядисвана и който може да ми го гарантира при него ще я оставя. :hilezh: Това доста добре което си казал е малко субективно,за някой може да е супер,но за друг да е компромисно.А с камера ли работите?

Не, нямаме камера, но ги правим мераклийската :hilezh: После всиччко се полира и пастира, така че няма проблем, ако искаш мини да го огледаме

Колега,нуждая се от малко по-особена тенекеджийска услуга-регулиране на провисването на вратите на Б4.Правите ли тази операция?

Мисля, че ще можем, но за всеки случай ще попитам майстора, че аз не съм го правил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я кажи цена за цялостно пребоядисване на моята от подписа да си сверя часовника с цените тук по нашия край....... :hilezh: Колата е черна, ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, я кажи цена за цялостно пребоядисване на моята от подписа да си сверя часовника с цените тук по нашия край....... :hilezh: Колата е черна, ако има значение.

Цвета е без значение, важно е каква е боята - акрил металик, перлена, хамелеони, ала-бала.. Всеки вид е с различна цена за база, лак и т.н., подготвят се по различен начин... Зависи и колко работа има по колата. Всичко е твърде относително, особено за цялостно пребоядисване. Ако е за елемент ще ти кажа цена с +/- 20-30 лева. Но горе долу 600 и нагоре, в зависимост от крайния резултат, който искаш да постигнем :jump:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Но горе долу 600 и нагоре, в зависимост от крайния резултат, който искаш да постигнем :bia:

Това е труд без матеряли нали.щот виж че е голям кораб.Таван на комби и пр.капак=5 квадрата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е труд без матеряли нали.щот виж че е голям кораб.Таван на комби и пр.капак=5 квадрата

Всичко е относително, без да сме го видяли на място. Който желае, нека дойде на място и ще му кажем цена веднага :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате имам за Б2-та некой неща за пръскане.Половината кола.От лайсните надолу.Кви пари ще ми стъпи?Аз я карам китосана и т.н.От вас само шприца и пръскането.И боя ще си купя даже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не я продавай колата, супер е :hilezh: . Ако е само за шприц и пръскане, около 150 лева някъде за половината кола. Ела да я видим колко е и ще ти кажем точно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имаш ЛС

http://bgmaps.com/map.asp?sid=2d73c6aca619...;Map17_37.y=142

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боядисване на броните в цвета на купето.

Боя, пластификатори и разни лакове имам от къде да взема.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Една малко необичайна работа.

Махагоновите апликации в купето на А4. Моите са от тези не-полираните, матови и малко по светли. Цвета си ми харесва но искам

да ги лакирам и след това полирам. Свалил съм едната - 100% съм сигурен че е от дърво и имат леки несъвършенства по повърхността

т.е. не са напълно гладки. Могат ли да се лакират и полират след това? Сравнявал съм със тези фабрично лакираните и те имат много

дебел слой лак отгоре - над 1 мм.

Кажи ако е възможно, направо да ги свалям и да ви ги нося.

Отделно, имам калник и 2 брони за боя които ще трябва да ги погленете на място.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Колега,

Една малко необичайна работа.

Махагоновите апликации в купето на А4. Моите са от тези не-полираните, матови и малко по светли. Цвета си ми харесва но искам

да ги лакирам и след това полирам. Свалил съм едната - 100% съм сигурен че е от дърво и имат леки несъвършенства по повърхността

т.е. не са напълно гладки. Могат ли да се лакират и полират след това? Сравнявал съм със тези фабрично лакираните и те имат много

дебел слой лак отгоре - над 1 мм.

Кажи ако е възможно, направо да ги свалям и да ви ги нося.

Отделно, имам калник и 2 брони за боя които ще трябва да ги погленете на място.

Поздрави.

Никакъв проблем, ела направо да видим и калника и броните :steinigung:

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля едно задно спойлерче да ви нося заедно с броните, само боята да си взема и ще че обадя.

Ок, заповядай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...