Jump to content

Автобояджийски и тенекиджийски услуги


Recommended Posts

има ли отзиви за колегата? имам задна броня и врата за боядисване...но искам перфектна работа=коректно отношение. а не точици, следи от стичащ се лак и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 274
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

има ли отзиви за колегата? имам задна броня и врата за боядисване...но искам перфектна работа=коректно отношение. а не точици, следи от стичащ се лак и т.н.

В момента правим една А3 на колега от форума, като стане готова ще пусна снимчици, а той ако иска да каже нещо за нас. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснаха ми нещо предната броня, каква цена ще кажеш да я пръснем. а4- тъмно син мет. също така, камъчетата по капака... за тях решение има ли :) и цена пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драснаха ми нещо предната броня, каква цена ще кажеш да я пръснем. а4- тъмно син мет. също така, камъчетата по капака... за тях решение има ли :) и цена пак

Ако не са големи драскотините, може да минеш само с полиране и пастиране. Но за камъчета по капака решението е само боядисване. Ела на място и ще ти кажем за броня и капак добра цена :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Май май успях да взема постоянен линк от БГ МАПС :respekt: -> http://bgmaps.com/map.asp?sid=8a93fc7f4f35...a7a68673ca0db10

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз живея на 500 метра от тоя вашия сервиз и никога не съм знаел че съществува, мноу съм зле явно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след 20 тина минути отивам на море, така че ако някой има нужда ще му дам телефона на колегата, той ще е там :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз имам сериозен интерес да ви посетя да поговорим.. става въпрос за сериозна интервенция по ходовата част,или казано така: След удар в бордюр,изкривих резбата на единя болт на магарето,смених болта но той пак се криви,според всякакви приказки и майстори,трябва да се сменява резбата. Въпроса е,тази операция може ли да я направим? И колко ще ми струва? И до колко ще е рентабилно? Сходимостта на колелата предните е трудна за постигане,един път заради това че лявото колело е с един сантим назад,и другото че шарнира няма ход да изправи колелото,демек има и странично изкривяване. Карам я вече ше стане година от тогава. Основното шибано нещо е,че разбива окачването за норматив от време. 2-3 месеца и оставам без здрав тампон. Идеите ми са две. Да я продавам за 1000 лева,или да я направя.. затова се двоумя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Колега,аз имам сериозен интерес да ви посетя да поговорим.. става въпрос за сериозна интервенция по ходовата част,или казано така: След удар в бордюр,изкривих резбата на единя болт на магарето,смених болта но той пак се криви,според всякакви приказки и майстори,трябва да се сменява резбата. Въпроса е,тази операция може ли да я направим? И колко ще ми струва? И до колко ще е рентабилно? Сходимостта на колелата предните е трудна за постигане,един път заради това че лявото колело е с един сантим назад,и другото че шарнира няма ход да изправи колелото,демек има и странично изкривяване. Карам я вече ше стане година от тогава. Основното шибано нещо е,че разбива окачването за норматив от време. 2-3 месеца и оставам без здрав тампон. Идеите ми са две. Да я продавам за 1000 лева,или да я направя.. затова се двоумя.

Опа, върнах се от море и вече съм на линия ;) Колега, ела на място да ти каже майстора, аз не съм по тая част, може би има решение за твоята болка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам дали някой е ходил там и има отзиви за работата на колегата?

Иначе моята си плаче за цялостно пребоядисване и тия дни като обиакалям из Горна Баня може да мина да кажеш една експертна оценка :hilezh:

Само ме ориентирай кой номер на улицата се водите и познава ли се по нещо сервиза или е в дворче на къща.

Между другото да се пребоядиса с черен мат много по-скъпо ли ще излезе отколкото с обикновен цвят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да попитам дали някой е ходил там и има отзиви за работата на колегата?

Иначе моята си плаче за цялостно пребоядисване и тия дни като обиакалям из Горна Баня може да мина да кажеш една експертна оценка :hilezh:

Само ме ориентирай кой номер на улицата се водите и познава ли се по нещо сервиза или е в дворче на къща.

Между другото да се пребоядиса с черен мат много по-скъпо ли ще излезе отколкото с обикновен цвят?

Ами идваха няколко колеги, но никой още не е писал тук. За черния мат не е по - скъпо, просто боята е различна. Номера е Синьото езеро 9, в двор на къща е. мини. ще ти кажем цена :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей, колега!

Моята Б4-ка е в доста лошо състояние отвън, за което допринесе както жена ми, така и една градушка.

Принципиално съм за цялостно боядисване с доволно количество тенекиджийска работа, но ми се иска първо да пробвам един детайл как ще направите и след това да решавам генерално.

Навит ли си да пробваме с един покрив?

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма проблем.Ако има много градушка по него ще се позабавим малко повече, но като цяло ще стане за 2-4 дена. Само ми звънни да се уточним кога ще можем да те вземем. Цената на място ще я уточним.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, днес поизчистихме поизостаналите коли (бяха се събрали доста), имаме една за довършване, така че ако някой има нужда от нещо може да го вмъкнем веднага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Айде един ъп с малко цени:

Боядисване на детайл с включени труд и материали: 100 лева

Боядисване на детайл с включени труд и материали плюс тенекеджийска работа ( изчукване, изпъване, т.н. ): 120-130 лева

цялостно боядисване с включени труд и материали: 1000 лева

цялостно боядисване на детайл с включени труд материали плюс тенекеджийска работа: 1100-1300 лева

лепене на броня, изкарване до шприц, плюс сваляне и качване(според зависи):30 - 50 лева

лепене на броня, боядисване, плюс сваляне и качване(според зависи):130 - 150 лева

Смяна на вежди и прагове( не се отнася за Ауди :) ) без боя: 140 лева

Смяна на вежди и прагове с боядисване: 230-250 лева

Боядисване на джанти с включени труд и материали: 100 лева

Извършваме и други услуги, включително и нестандартни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E****И цените,мойте са тройни!!!Колега с какви бои работиш и материали за да постигаш телзи цени?При мен детайл за боя-250-300С тенекеджийство-според степента за възстановяване-300-350цялостно боядисване без възтановяване-около 3000 :hilezh: Не си правя реклама!Пожелавам ти повече работа! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък ...тръгна да се хвалиш с цени :hilezh: Разходи се до сервиза на Рено и пак ще си говорим - цялостно боядисване (тройна перла) , без възстановяване = 5500 /6000 лева :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно че разликата в цените е голяма. Принципиално аз съм кандидат-клиент, ама все не мога да се реша. Че може да се окаже, че така очукан съм си по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E****И цените,мойте са тройни!!!Колега с какви бои работиш и материали за да постигаш телзи цени?При мен детайл за боя-250-300С тенекеджийство-според степента за възстановяване-300-350цялостно боядисване без възтановяване-около 3000 ;) Не си правя реклама!Пожелавам ти повече работа! :hilezh:

Колега, работим с бои на BODY предимно, с лакове на DuPont и Novol. Това са цени с отстъпката за съфорумци, а и все пак сервиза ни се състои от двама човека а и има и други фактори, които спомагат да държим тези ниски цени :D Благодаря ти за пожеланието, да не се оттървете от работа и Вие :bia:

Вярно че разликата в цените е голяма. Принципиално аз съм кандидат-клиент, ама все не мога да се реша. Че може да се окаже, че така очукан съм си по-добре.

Не се притеснявай, колегата се занимава с бояджийство и тенекеджийство вече 25 години, а какви Мерцедес-и 2006-2007 сме изкарвали чак на мен не ми се вярва

Е май,ще ползвам услугите ама да видим на каква кола :bia:

Давай го ретрото или ще сменяме возилото ;)

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - определено цените и условията ти са много добри. И мераклиите да те посетим сме доста :hilezh:

Но при всяко положение - това зависи от качеството на работа - защото, ако крайния резулатат е лош и 10 лв. на детайл ще са много :bia:

Хубаво би било, ако някой от хората, които са идвали при теб дадат отзиви - също така ще е хубаво ако можеш да качиш снимки на коли/детаили, които сте правили.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...