Jump to content

Автобояджийски и тенекиджийски услуги


Recommended Posts

Качвам веднага снимки:

Мерцедес 190 цялостно, беше загнил целия, със смяна на вежди прагове, кърпене врати и калници, краен резултат:

1198857_t.jpg1198859_t.jpg

1198861_t.jpg1198863_t.jpg

1198868_t.jpg1198870_t.jpg

BMW то беше за малко мое, стегнах го за подажба, имаше удар отпред, боядисахме му капака, маската, двата калника:

1198874_t.jpg1198875_t.jpg

А3-ката е на колега, който остана доволен според мен, даже идва 2 пъти и прати няколко човека:

1198876_t.jpg1198877_t.jpg

1198878_t.jpg

Съжалявам, че са само толкова, но на Айфона нещо се прецака софт-а и не може да прави снимки :hilezh:

П.С. ->забравих горе в цените да спомена, че извършваме полиране и пастиране - полиране с водно 2000 на 3М, пастиране с пасти на 3М в зависимост от желания резултат от клиента. Цената за цяла автомобил зависи от площта и варира от 100-130 лева (*бус 150). Може и само пастиране без полиране. Тогава цената пада надолу.

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 274
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам да похваля колегите,защото преди 3 дена си правих бронята при тях и останах много доволен ! Пипат с майсторлък и желание и го правят добре,който има нужда от такива услуги да ходи при тях без да се замисля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закарах си колата при колегата bonecrusher вчера да ми оправи драскотини и две кофти вдлъбнатини.Днес би трябвало да я взема и ще споделя мнението си.Вярвам,че всичко ще е точно.

п.с. Приготвил съм ти още 4 коли за оправяне :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица,Колегата ми пръсна комплект джанти. Хареса ми как станаха.Мисля да си пооправя при него забележките по колата и цялата да я мина на лак,че нещо не ме кефи.

Хубаво е че са честни и коректни,цените са им добри,за разлика от други автоХудожници.

П.П До колегата victordhrobo: Тя твойта много арна :bia:

Редактирано от levis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как стои въпроса за боядисване зимата?

Не ми е никак спешна боята. Просто около края на Декември- началото на Януари колата няма да ми трябва, а вече съм го решил да я пребоядисам цялата ( искам я перфектна, а тук - там имам драскотини, които са ми трън в очите :lol: )

Тенекеджийска работа няма по колата :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
...
...

Благодаря Ви за добрите отзиви колеги :hilezh::lol:

А как стои въпроса за боядисване зимата?

Не ми е никак спешна боята. Просто около края на Декември- началото на Януари колата няма да ми трябва, а вече съм го решил да я пребоядисам цялата ( искам я перфектна, а тук - там имам драскотини, които са ми трън в очите :hilezh: )

Тенекеджийска работа няма по колата :flipoff:

Зиме-лете - без значение, само звънни няколко дена по рано, за да можем да се организираме и да я почнем веднага. Само да не е на нова годин щото мислим малко да поотпуснем тогава :D , да не стане като миналата година да работим и на бъдни вечер :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си взех колата. Много съм доволен! Утре на светло ще я снимам и ще постна снимки. Колега браво за отличната работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес си взех колата. Много съм доволен! Утре на светло ще я снимам и ще постна снимки. Колега браво за отличната работа.

За твоята се постарах доста. А аз ти благодаря за оказаното доверие - ти знаеш за кое :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей колега, Покрива ми е набит от разни падали предмети, ще имате ли възможност да го възстановите и пребоядисате. Също предна дясна варата и калник имат леки вдлъбнатини и са за изправяне и боя. Ще ме ориентираш ли? Знам че за точни цени трябва на място, но да имам ориентир.

Редактирано от Zetle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, Покрива ми е набит от разни падали предмети, ще имате ли възможност да го възстановите и пребоядисате. Също предна дясна варата и калник имат леки вдлъбнатини и са за изправяне и боя. Ще ме ориентираш ли? Знам че за точни цени трябва на място, но да имам ориентир.

Ще може да се оправят, ориентировъчната цена съм ти я пуснал на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не мога да скрия задоволството си от работата на двамата майстори! :) Преди около две седмици си взех колата от цялостно боядисване и направо нямам думи - никога преди тя не е изглеждала толкова добре! :rolleyes: Ако имам време ще направя снимки и ще покажа крайния резултат. :hilezh: Имаше доста работа, но са се справили отлично! Още веднъж им благодаря за качествената работа, разумните цени и срокове и мога най-горещо да ги препоръчам! Илия Илиев (С 5793 КХ) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко снимки на последната направена клубна кола, боядисвани са: заден и преден десни калника, две десни врати, преден капак:

5ea9c3211413e079.jpgcb2f1ffac7911283.jpg

7183ae1394005488.jpg4769ffc5efd2b337.jpgf237e42a92cffdef.jpg

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Аэ също искам да иэраэя хиляди благодарности на Бобката.Много точен,коректен и най-важното работи идеално.Много съм доволен Бобка тидните месеци пак ще те посетя да оправим и другите неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колеги, моля Ви тези от вас които са се възползвали от услугите ни, да драснат по едно мнение за работата ни, аз ще гледам да кача тези дни снимки на няколко коли. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...