Jump to content

Автобояджийски и тенекиджийски услуги


Recommended Posts

  • Отговори 274
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Боби работи много добре

още се радвам на спойлера,който ми боядиса

цените му са без конкуренция :D

п.с. Боби айде чакам ви в пловдив да пийнем по две,три,четири и така до кило :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Боби работи много добре, имах предна броня за лепене, китване и боя, снощи си взех колата готова , резултата е на снимките ! Сега трябва да събирам да боядисаме цялата кола да е толкова лъскава, колкото бронята :hilezh:)) Благодаря за професионалното отношение към колата ми и приятелското към мен, Боби !

post-3369-1234770532_thumb.jpg

post-3369-1234770538_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти благодаря, радвам се че ти харесва, всички Аудита трябва да са супер :rolleyes:

Колеги, вече разполагаме и с камера, така че Аудитата ще са още по- добри :D

П.С. - отдавна мислехме да го правим, но заради колегата Иво Динков това стана реалност :P :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ти благодаря, радвам се че ти харесва, всички Аудита трябва да са супер :rolleyes:

Колеги, вече разполагаме и с камера, така че Аудитата ще са още по- добри :)

П.С. - отдавна мислехме да го правим, но заради колегата Иво Динков това стана реалност :P:hilezh:

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм забравил да спомена тук,че заради бобката колата ми отново е добре :rolleyes:

Брат требва да мислиме нещо за тая греда под фара,че ми криви целата предница <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я оправим, става за 1-2 часа, на Стилян В3ката стана като оригинална

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да изкажа специални благодарности на Боби! :unsure:

Колата си я взех както аз я исках- всичко, което му бях казал да направи (огледалата в два цвята, рамена на чистачки, решетки на бронята и капак, пластмаси на броните, праговете същия цвят като лайсните), всичко е изпипал :wall:

Колата дори почти не е мръсна, а всеки, който си е вземал колата от цялостно боядисване, знае за какво чистене после става въпрос :P

Слагам малко 'сурови' снимки, понеже колата още не е мита, не съм сложил халогените, а и се наложи да направя 60- 80 км по околовръстното тест драйв понеже от преди боята имах лек шум от заден ляв спирачен апарат, но допотопната и малоумно- измислена спирачна система на ауди :bia: е друга тема, ето снимките, като докарам колата до вид за снимане, ще има повече снимки :)

Преди (след един малък инцидент на НИМ :P ):

o633672954969931250.jpg

o633672955204775000.jpg

След:

o633715973038750000.JPG

o633715972922656250.JPG

o633715973154687500.JPG

o633715973096406250.JPG

o633715972875312500.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз искам да похваля работата на Боби!

Днес ходих да ми напасва разни луфтове по предницата, които ме дразнеха (капак, калник, броня, лайсна под фара, фар). Момчето е търпеливо и изпипва работите.

Много съм доволен от резултата :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Малко ъпче и от мен,

И аз се доверих, утре сутрин в 8ч. съм в сервиза и ще пиша отзиви по-късно, надявам се само суперлативи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

надявам се скоро и аз да стана клиент, че ми писна да карам със слечена(увиснала) задница след поредния инцидент...

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки на една зъболекарска кола :blink::hilezh: след боядисване броня, заден десен панел, огледалца, цялостно полиране и пастиране, ремонт фарове и напасване луфтове предница

29d.jpg

30b.jpg

31U.jpg

32R.jpg

33l.jpg

34o.jpg

35G.jpg

36t.jpg

37c.jpg

38M.jpg

39l.jpg

41o.jpg

42t.jpg

43G.jpg

45k.jpg

46G.jpg

47i.jpg

48U.jpg

49F.jpg

50L.jpg

51L.jpg

52R.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая на зъбаря колата да заприлича на нещо :hilezh:

ПП: А той е за бой че не се е обадил като е бил в моя квартал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, точно на другия край на София съм и затова като начало прилагам снимки и да питам ориентировъчно горе-долу колко излиза оправянето на ламарините и боядисването им където има нужда. Както се вижда огънати са сериозно десен заден панел, колонката и по-малко вратата, а от лявата страна - отново задния панел, но не много. Праговете също имат ръжда и съответно трябва изкърпване, едва ли чак подмяна. Благодаря предварително!

post-10824-1240415005_thumb.jpg

post-10824-1240415043_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боб каква камера сложихте.Трябваше да ми пишеш, във Варна продават страхотна/даже 2/ работили не повече от 400-500 часа за 20 000лв. на първо четене!

П.П.За Г3-ката-като гледам снимките,не по-малко от 2500лв. ако беше около Варна!

Редактирано от Батстанчо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, точно на другия край на София съм и затова като начало прилагам снимки и да питам ориентировъчно горе-долу колко излиза оправянето на ламарините и боядисването им където има нужда. Както се вижда огънати са сериозно десен заден панел, колонката и по-малко вратата, а от лявата страна - отново задния панел, но не много. Праговете също имат ръжда и съответно трябва изкърпване, едва ли чак подмяна. Благодаря предварително!

Грубо около 500 лева с материалите и труд за 2-та задни панела, вратата и праговете, без стъклото, лепенето е от нас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...