Jump to content

трудно пали


IMI

Recommended Posts

Двигателет ми е ABK 2.0 115 коня студена трудно пали а по някога като запали работи на 2 , 3 цилиндъра при топла това го прави много рядко.На бензин при подава не на газ забива и върви мудно имам и обикновена газова с автоматично прехвърляне на газ нямам този проблем топла студена пали без проблем и върви нормално.Днес смених бобината с комутатора но няма промяна за студено палене не съм пробвал.

Търсих в търсачката но не срещнах като моя проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателет ми е ABK 2.0 115 коня студена трудно пали а по някога като запали работи на 2 , 3 цилиндъра при топла това го прави много рядко.На бензин при подава не на газ забива и върви мудно имам и обикновена газова с автоматично прехвърляне на газ нямам този проблем топла студена пали без проблем и върви нормално.Днес смених бобината с комутатора но няма промяна за студено палене не съм пробвал.

Търсих в търсачката но не срещнах като моя проблем.

АЗ ИМАМ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ЗА ПАЛЕНЕ ПАЛИ НО НА СТУДЕН ДВИГАТЕЛ ЗАПОЧВА ДА СЕ КОЛЕБАЕ ДВИГАТЕЛЯ ТУ СЕ УСИЛВА ТУ НАМАЛЯВАТ ОБОРОТИТЕ ОБОРОТОМЕРА ВАРИРА МЕЖДУ 600 И СТИГА ДО 1800 БЕЗ ДА БУТАМ ГАЗТА :flehan: ДВИГАТЕЛЯ МИ Е ОТ ТОЗИ МОДЕЛ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ ИМАМ ПОДОБЕН ПРОБЛЕМ ЗА ПАЛЕНЕ ПАЛИ НО НА СТУДЕН ДВИГАТЕЛ ЗАПОЧВА ДА СЕ КОЛЕБАЕ ДВИГАТЕЛЯ ТУ СЕ УСИЛВА ТУ НАМАЛЯВАТ ОБОРОТИТЕ ОБОРОТОМЕРА ВАРИРА МЕЖДУ 600 И СТИГА ДО 1800 БЕЗ ДА БУТАМ ГАЗТА :flipoff: ДВИГАТЕЛЯ МИ Е ОТ ТОЗИ МОДЕЛ
Редактирано от miki69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте колеги ,проблема ноже да е от датчик или от нещо друго.Като препатил и аз ви съветвам да минете през сервиз за да ви направят диагностика.Така е най-лесно и пести време.Аз се чудех и маех 3-4 дена и решението беше сервиз,където ми спестиха време.Лошото е че и вие като мен искате да спестите някой лев .Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше точният отговор! Закача се на компа в сервиза и тва е. Сичко си казва. Тук във форумите се почва едни датчици едни свещи кабели......... освен ако нема некой джедай между нас телепатично да каже какъв е проблема....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и не установиха нищо и затова пиша тук .Паленето студена се оправи но като подам газ като съм на бензин в един момент набита после забива и не може да набира това нещо не го прави всеки път а този проблем го няма на газ.

Дай те съвет за района на Стара Загора къде да отида за диагностика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На газ няма как до го прави,защото газта си е отделно от бензина. Изпаритела си пуска и тя си върви. На газ нищо не играе рола за да работи (дебитомер,комп и т.н.). Само запалването. Кофти е това с бензина. Гърмяла ли ти е? Може би дебитомер или нещо по компа,ламбда сонда... Много неща може да са. Дано намериш сервиз да намерят проблема :rolleyes: Пиши какво е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...