Jump to content

"Бял списък"


Recommended Posts

  • Отговори 177
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Благодаря на колегата NordFrost :D

Купих си джанти за колата от него, всичко беше перфектно (дори и цената), кореткно и много бързо. С удоволствие пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Колегите didoberg и ddrodman. И от двамата съм пазарувал и двамата ми се видяха разбрани и точни момчета.
Благодарности аз съм ddrodman не се занимавам с това. просто имах блъсната кола която мислех да разколачвам, но това си иска време само дребни елементи бях свалил! Емо е човека !!!Чесно казано не му знам ника тук как е , но му благодаря!!!ако може да кажете и кой от кой град е ще ние от помощ на всички.аз единствено doncheff знам че е колега от бургас аз съм от плевен но живея в бургас и отново съм собственик на Б4 АБТ и чесно казано ме е шубето да ходя по сервизи в бургас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колегата stingray ми продаде решетка за предния капак на колата ми. Самата решетка беше идеално опакована, а в пакета всичко беше точно както бяхме говорили !!! Колегата е много коректен :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Купих си мрежа за багажника от victordhrobo и при разговор на ЛС за едни други неща му споменах най-случайно,че съм счупил едната карабина.Човека моментално ми предложи да ми я смени(мрежата),но вината си беше чисто моя :flipoff: .Благодаря на такива търговци и дано са повечко като него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пореден глас в подкрепа коректността на колегата Agent Smith !!! Бяхме говорили за една част за моята кола, състоянието й се оказа точно както той ми обясни, след което ми съдейства и за смяната, благодаря за което :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Със сигурност няма да съм първият, нито последният, който ще благодари на victordhrobo за отзивчивооста и приятелското отношение! Пожелавам му в най-скоро време да се метне пак на А6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на bubsan много коректен пък и готин пич :D а б4ката му колко е лачена :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам да благодаря на Димо (thesaint11) колегара ми изпрати частите сашто така и на много добри цени.според мен е точен,1 глас и от мен за него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...