Jump to content

Audi Coupe


Toreto3

Recommended Posts

Нека поговорим за тези уникални автомобили под името Audi Coupe , нека всеки който обича тази кола да пише :)B):):D

Аз самият има две такива B)

Едното е В3 а другото е В4 със еднакви мотори 3А и ABK съответно :)

Редактирано от Toreto3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да бе, затова се хиля B)

А теб В5 купето не те ли кефи :hilezh:

Не, харесал съм си едно С4 купе с 3 врати и един багажник... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега или с 3А или с АБК, ма те са еднакви принципно... :hilezh:

3А, АБК - 1 към 1, тва механична, електрическа инжекция...дизелова, с въглища - все там... :hilezh:

А може ли за мен едно купе авант, моля - хем да е купе, хем пък да му е голям багажника - да си товаря компотите като ходя на село. И като ми се развалят ел.стъклата, отивам при баце Ради да ги лекуваме в Люлин. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се заяждаш с Боби не ми е ясно само?
С никой не се заяждам обарках името на темата и сега незнам как да го промена , нямам никакво такова намярение , под името на тази тема имах предвид Coupe и B3 както и В4 - ката , не сам искал да излизаза като някаква надувка , sorry - very sorry :(Aз обожавам тази марка и за мен няма лоши модели на Ауди като започнеш от Horh та чак до сега такаче не искам да се заяждам с никой който кара автомобил от марката Ауди :flipoff::hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз искам да си взема некво купе Б4 че нещо много ме кефи но да е с мотор минимум 2.3 или 2.6 БЕЗ ДА СИ ПОМИСЛЯМ ДА МУ СЛАГАМ ГАЗ, и ако има как да е със задно САМО :) , но такова със задно няма та затва ще съм доволен да е с квадро :hilezh: , но бая вода ще изтече дотогава пък и те вече ще паднат на хиляда лева докато събера за такова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми що не си земиш едно 2.3 Б3 купе /намират се ощи/:D кватро и да му махнеш дреболиите за предното :D така ще можеш да си дрифтиш спокоино и ще имаш нисък разход на БЕНЗИН :D

П.С. Мнооо са яки купетата на ауди, почти колкото на МБ и БМВ, затова това ми е второто... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми що не си земиш едно 2.3 Б3 купе /намират се ощи/:D кватро и да му махнеш дреболиите за предното :D така ще можеш да си дрифтиш спокоино и ще имаш нисък разход на БЕНЗИН :D

П.С. Мнооо са яки купетата на ауди, почти колкото на МБ и БМВ, затова това ми е второто... :D

Е те тава а идея може и така да напраа мерси колега за акъла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух да говорите за Ауди Купе и викам 1 Б2-ка да има в темата :) , надявам се , че не се сърдите. ;)

DSC008022222.JPG

dsc222222.JPG

DSC008142222.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Какви са тия вражески лайсни бе, момче? Я да ги махаш. :bia: Много ми допада, особено запазения червен цвят. Рядко срещано явление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тия вражески лайсни бе, момче? Я да ги махаш. :bia: Много ми допада, особено запазения червен цвят. Рядко срещано явление.
Мсаа - тия лайсни са яко "home made" @ Карнобат.

Иначе колицата си е убава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Торе , всеки си има вкусове , немога все пак да налагам мнението си на всеки , ама поне да не говорят глупости за червената ми красавица. Айде наздраве , мир да има :bia:

По въпроса за лайсните ... оригиналдъ са ! И да хем искам и хем неискам да ги махам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Торе , всеки си има вкусове , немога все пак да налагам мнението си на всеки , ама поне да не говорят глупости за червената ми красавица. Айде наздраве , мир да има :bia:

По въпроса за лайсните ... оригиналдъ са ! И да хем искам и хем неискам да ги махам ...

Оригиналдъ - с това отгоре, металното, дето е закрепено с някакви планки...абе де да знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...