Jump to content

Audi Coupe


Toreto3

Recommended Posts

Абе нашия , я вземи малко се подготви преди да почнеш да многознайкаш ...

Поне като не знае човек нещо е хубаво да се поинтересува , а после да изразява каквото и да било мнение ... специално заради теб ще покажа и малко снимков материал....

Сигурно и тоя е "Карнобат теам хоум майед" а? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...coupe_v_sst.jpg

или тоя ...

http://static.howstuffworks.com/gif/1981-1...-coupe-gt-1.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...coupe_h_sst.jpg

Аз поне като незнам нещо , не се меся!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Абе нашия , я вземи малко се подготви преди да почнеш да многознайкаш ...

Поне като не знае човек нещо е хубаво да се поинтересува , а после да изразява каквото и да било мнение ... специално заради теб ще покажа и малко снимков материал....

Сигурно и тоя е "Карнобат теам хоум майед" а? http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...coupe_v_sst.jpg

или тоя ...

http://static.howstuffworks.com/gif/1981-1...-coupe-gt-1.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...coupe_h_sst.jpg

Аз поне като незнам нещо , не се меся!

Бах - верно, прав си...сори. :steinigung::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е друго :steinigung::hilezh:

С какъв мотор е колицата ти?

Карнобат не го споменавам с лоши чувства - аз съм родом от Ямбол (ама само родом де) - от един край сме. :rolleyes:

От колко време я караш?

Редактирано от connor cane
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колицата е 1.8 осичка++ от 85та завода... :steinigung::rolleyes:

Беше първата западна кола в Карнобат.

Редактирано от AudiCoupe85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз карам б3 2-ка 20клапанова нема такъв автомобил превъзхожда много по нови коли здрав и надежден само дето си покърква доста 15 градцко СФ. и то 98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Audi Coupe 1990 гадина 2.3 НГ двигател само предно предаване страхотна машина може да бъде икономична но също и мн бърза мн добро съотношение между вървеж и разход страхотен автомобил :) :)

Редактирано от pleyboi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Човека каза, че това е колата Audi Coupe Top gear :hilezh:

Абе не точно, въпреки, че ми е слабост купето, човека към края го нарече "овца във вълча кожа". Нищо особено, ако трябва да синтезираме поуката от клипчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от купето си.Първото нещо ,което ми направи като впечатление беше,че много добре се държи в завоите.Малко е тежичка като всяко Ауди,но за сметка на това мотора е корав.Много хора имат против този мотор(6А,АЦЕ),но аз съм доволен от него.Сигурно съм имал късмет,че никой в Българи не го е човъркал.Икато цяло купето има много хубава визия за кола от 90-те год.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като бивш собственик на купе (на аватара) само добри думи мога да кажа. Един колега по горе беше казал че тези купета и на бенц 124 купе ще са си актуални още време. Поне за мен. :) и бих си взел отново за втора кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм от купето си.Първото нещо ,което ми направи като впечатление беше,че много добре се държи в завоите.Малко е тежичка като всяко Ауди,но за сметка на това мотора е корав.Много хора имат против този мотор(6А,АЦЕ),но аз съм доволен от него.Сигурно съм имал късмет,че никой в Българи не го е човъркал.Икато цяло купето има много хубава визия за кола от 90-те год.

Да колега нз зашщо толкова биван оплюван този двигател и аз сам със същия ... колата е взех скоро и за отрицателно време навъртях 12 000 км и за това купе возията е наистина страхотна евала :hilezh: поздрави на всички стращна колица си е !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа... Това си ми беше мечта от доста време. Особено RS2 версията :hilezh: . Здрава кола, пъргава и ако се постараеш можеш да направиш доста нисък разход на бенДзинЧЕТО :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля,колеги,че е страхотна кола COUPE-то на AUDI от самото начало,когато са го измислили,та чак до наши дни :hilezh: . Аз лично имам едно от по-старите,обаче-''86-GT-се води иначе :) ...ама в момента не е много в кондиция за снимки,затова ще ви го покажа малко по-нататък :) като се изключи лекия удар отпред колата има доста добра линия за годините си-все още е на оригинална боя-черна слава Богу!!! Мисля да се постарая върху нея :) А относно ония лайсни,дето критикувахте колегата от Карнобат и моята ги има,ама май ще стават черни и те,щотоооо......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi Coupe Невороятен автомобил

Аз пък мисля че е вероятен автомобил, особено ако е куатро и с мотор 2,3 20V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За годините си изглеждат доста добре като визия купетата и при положение,че не са толкова разпространени придават известна доза индивидуализъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че не са толкова разпространени много ми харесва. Често гледам на светофарите да ме гледат от другите коли <_<

Така е.Гледат ни. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мерна ли купе и не свалям поглед от него :motz: Че даже и свиркам и светкам, даже да е без стикери или лайстни :motz:

Да знаете колко броя са се произвели ?

Редактирано от mashsh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мерна ли купе и не свалям поглед от него :) Че даже и свиркам и светкам, даже да е без стикери или лайстни :)

Да знаете колко броя са се произвели ?

Не знам колко броя са произведени,но в Хасково са само пет 2 НМ-а,едно АЦЕ,едно НГ и другото не го знам с къв матор е.Има слухове и за някаква доста направена S2-ка.Ето това имало под капака,някой знае ли нещо за него?

post-13189-1265050838.jpg

post-13189-1265050856.jpg

post-13189-1265050869.jpg

post-13189-1265050884.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз само да добавя, че за фън се сдобих с Audi Coupe :flehan:

за "втори" автомобил ( освен основния Audi A4(B5) който също си карам с кеф ).

И после кво стана, нема слизане от "втория". :flehan:

А познайте сега кой е "втория"? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...