Jump to content

Audi Coupe


Toreto3

Recommended Posts

Колеги,аз в Шумен съм виждал освен моето още четири купета:едно 20 вентилово "куатро",едно с DZ мотор,ердно с NJ мотор мисля е и едно с ABK мотор.А сетих се,че има и едно Б2 купе(не знам така ли се води).Бяло е и много добре изглежда.Може да има и други купета,но не зная за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз мерна ли купе и не свалям поглед от него B) Че даже и свиркам и светкам, даже да е без стикери или лайстни B)

Да знаете колко броя са се произвели ?

А някой има ли представа какви са били цените на тези коли, когато са били нови по магазините. Любопитно ми е за В4 като цяло купе, комби и седан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един познат застраховател и веднъж го попитах колко ще ми е каското в тяхната фирма. Той вика "чакай да видим в швакето колко е струвала като нова". /"шваке" е една дебела книга в която са описани марките и модели автомобили, базови цени, остаряване, поевтиняване и т.н., по нея се ръководят застрахователите/. Та както и да е след дълго ровене в книгата се оказа че "ауди купе" не фигурира, не фигурира и "ауди 80 2 врати". Оня извади най старата версия на "шваке" която имаше - пак не намери нищо. За сравнение мога да ви кажа че през 1992-ра година цените са били ориентировъчно такива:

/за автомобили със средно ниво на екстри/

Ауди 80 седан /Б4/ - 23000 ДМ

БМВ 3 /е36/ - 18000 ДМ

Алфа Ромео 155 - 14000 ДМ

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да има някой сайт, ако някой намери нещо да прикачи ако може със екстри, куатро двуатро и всички останалите се радвам да сравня цените с останалите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се върти сума около 30-35 000 марки, за цената на ново купе 1992-1995. Гледах цените в сайт преди време, но нямам спомен кой беше. А доколкото знам производството се спира поради "нерентабилност" за Ауди. ( А пък кабриолета продължават да го правят до 2000 година. )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ревю за Купетата на Топ Гиър от 1989г. според него са стрували 21500 паунда.Аз до колкото си спомням,когато правих каско на моята базовата цена която писаха беше 48000(ама марки или лева не знам) и я оцениха на 8500 лева :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Малко повече от 3 години карам такова и според мен ключовата дума е... достатъчно.

Достатъчно луксозно , достатъчно мощно , достатъчно комфортно , достатъчно спортно , достатъчно проходимо , достатъчно голямо , достатъчно странно и индивидуално.

Във всяка една от категориите има нещо по-... Обаче такъв перфектен баланс между всичките - не съм срещал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече от 3 години карам такова и според мен ключовата дума е... достатъчно.

Достатъчно луксозно , достатъчно мощно , достатъчно комфортно , достатъчно спортно , достатъчно проходимо , достатъчно голямо , достатъчно странно и индивидуално.

Във всяка една от категориите има нещо по-... Обаче такъв перфектен баланс между всичките - не съм срещал.

Съгласен. :zustimm::gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко повече от 3 години карам такова и според мен ключовата дума е... достатъчно.

Достатъчно луксозно , достатъчно мощно , достатъчно комфортно , достатъчно спортно , достатъчно проходимо , достатъчно голямо , достатъчно странно и индивидуално.

Във всяка една от категориите има нещо по-... Обаче такъв перфектен баланс между всичките - не съм срещал.

Кратко,ясно и вярно :rotcol:

Много трудно се разделих с бившето ми купе и доста ми липсва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пьрвата ми кола е купе,вече стана 4 год. го карам и сьм предоволен :hilezh: .Страхотен автомобил няма какво повече да кажа :unsure:

И малко офф от темата случаино да знаете колко вьрвят втора рька фарове с лупите коита са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мразя ауди купе :unsure: Еле пък моето :hilezh:

Ти си единствения до сега,който съм чул да казва,че си мрази колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500-550 лв в хубаво състояние.

Хммммм понеже имам оферта да сваля моите стандартни и да взема такива с лупи в добро сьстояние плюс 200лв за двата и се чудя. :flehan:

Ама маи ще ги взема в краина сметка и без това трудно се намират. :flehan:

Редактирано от moPKoBa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както ти е казал доминатоеа гледай щипките

гледай стъклото им да няма шупли,дупки,пукантини и изобщо квито и да е кусури,щото 2 такита стъкла са колкото двата ти фара долу горе.задължително гледаш и рефлектора.Ако не можеш да прецениш в кво състояние е сваляш стъклото/но внимателно разбирасе,то се държи на едни метални щипки/ и гледаш/макар че рефлекторите се правят като нови и не струва чак много скъпо/.

ако са 6+ ги отнасяй

Редактирано от akulata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...