Jump to content

Демонтиране на табло на B4 с климатик


Dimas

Recommended Posts

Колеги, налага ми се да сменя радиатора на парното, но разни специалисти ми казват, че демонтажа е много по-различен от тоя на колите без климатик (имам тренинг). Интересувам се също така и как се сваля волана при положение, че е с AIRBAG. Има разлика при демонтирането на самия капак или начина на захващане е същия като на обикновения волан (на щипки)?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, налага ми се да сменя радиатора на парното, но разни специалисти ми казват, че демонтажа е много по-различен от тоя на колите без климатик (имам тренинг). Интересувам се също така и как се сваля волана при положение, че е с AIRBAG. Има разлика при демонтирането на самия капак или начина на захващане е същия като на обикновения волан (на щипки)?

Благодаря предварително!

По различно е ,но не много

Аирбага е в самият капак на волана-от задната му страна има две малки дупчици и там има болтчета (развиват се със шестограм 5 или4)

Сваляш таблото и после не се сваля цялото парно а се дели на две

Дясната част си остава заедно с радиаторчето на климатика

Двете части се държат една към друга със щипки и се бърка малко трудно за вътрешните

После слагаш колкото успееш при монтажа (всички е невъзможно)

Дано съм помогнал поне малко-успех :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без климатик и още не съм събрал" смелост" да я направя тази операция :rolleyes: (смяна на радиаторче на парното)изглежда ми така :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без климатик и още не съм събрал" смелост" да я направя тази операция :lol: (смяна на радиаторче на парното)изглежда ми така ;);)

Зависи от зора колега :rolleyes:

Ако хване студ и нямаш топло бързо ще събереш смелост :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...