Jump to content

Претапициране на вратите на Б3 (направи си сам)


vilik

Recommended Posts

Кабел може би?

лентата не е червена а е по скоро бордо.Тапицера от когото я взех я наричаше вложка и се слага по ръбове на седалки като се зашива между двата плата има си перифериика отдолу не е като кабел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре е станало, а по ъглите как си я закрепил?

ми както казах има периферийка под облата част.В цялата фугата на кората съм минал с силикон и поставям лайсната отгоре обаче трябва да се притиска 10тина минути иначе не може да я задържи силикона и се наложи жокер помощ от приятел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Колеги и при мен трябва да правя това упажнение, но като започнах да разглобявам стигнах до още една кожа под дамаската. Тя трябва ли да се маха или нея я оставяме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво !!! Много добре се е получило ! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

.

Редактирано от Zdravkicha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги прегледайте поста ми на първата страница пак относно тапицирането с оригиналния плат и запълнени фуги отстрани.

По-лесно и ефективно надали може да се докара оригиналния вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Колеги прегледайте поста ми на първата страница пак относно тапицирането с оригиналния плат и запълнени фуги отстрани.

По-лесно и ефективно надали може да се докара оригиналния вид.

какво лепило си ползвал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моите им махнах само плата.След това изстъргах оная лепкава гадост и под нея се оказа че е същата кожа от която е направен и целия салон.С малко повече полиране се уеднакви с останалата част.Жалко че не мога да кача снимка та да видите как е станало.

Редактирано от Pacidi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Колеги прегледайте поста ми на първата страница пак относно тапицирането с оригиналния плат и запълнени фуги отстрани.

По-лесно и ефективно надали може да се докара оригиналния вид.

Снимките не се отварят ? Има ли ги качени на друго място?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Може ли да се претапицират вратите с оригиналния си плат ако е запазен? Моя плат си е здрав но просто се е разлепил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно ще стане,но ще е много грозно. Този плат,който го виждаш е супер тънък лист върху няколко милиметра дунапрен. Реално ти лепиш самия дунапрен за кората,а това което искаш ти да правиш е да лепиш плата за кората,което аз не ти препоръчвам да правиш. По-добре си купи нов плат,не е толкова скъп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...................плата................................. да се залепи отново?

Изобщо не се занимавай с тая захабена дамаска по вратите.При всяко положение лепилото ще избие през нея и ще омажеш всичко.Сваляй разлепения плат,почиствай с кореселин основата и си лепи изкуствена кожа.Разцветки има всякакви,както и различни релефи,лепенето може да стане и без да се сваля кората.Може да използваш кожа с дунапрен,може и без дунапрен/правил съм ги и двата варианта и става перфектно/Накрая се получава това/на снимката е заводско изпълнение,но същия резултат се постига елементарно/:

 

024288332.jpg?r=0

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми писаха няколко човека ето снимки от архива, снимано е преди 10год с телефон, но се вижда достатъчно за какво става дума:

img046_01.jpgcamera112.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...