Jump to content

ПОМОЩ ЗА СКОРОСТНА КУТИЯ


WIZARDS

Recommended Posts

Имам проблем с скоростната кутия на А3. След един куп експерименти и догадки никой до тук не се е справил с проблема.

МНОГО МОЛЯ ЗА ПРЕПОРЪКА КЪМ СЕРВИЗ ИЛИ МАЙСТОР КОЙТО ЗНАЕ КАКВО Е СКОРОСТНА КУТИЯ.

Става дума за София или околностите.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам абсолютно същата молба като колегата. Макар че той не е казал какъв точно е проблема на скор. му кутия, според мен за нас "късметлиите" с проблеми по скоростната кутия решението е смяна (било от морга тук или от някоя немска морга), понеже ремонта няма да е по-малко от 300лв каквото и да е, а и не е сигурно какъв ще е ефекта след всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти си дават пари за ремонт, търси сашо от божурище яде ск. кутии като топъл хляб за ауди и фолксваген. не му знам координатите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти си дават пари за ремонт, търси сашо от божурище яде ск. кутии като топъл хляб за ауди и фолксваген. не му знам координатите

моля някой който има координати на въпросния майстор да ги сподели.БЛАГОДАРЯ !!!

П.п. търсих в гугъл-няма !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пробвай да го намериш през Юнитрейд-Х в Дружба. Там мисля, че работеше брат му, преди време, но не

съм сигурен. Това е с което мога да ти помогна. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерх му координатите, ако има някой закъсал със VW/AUDI-мех. скоростни кутии да пише изпращам му GSM по л.с.

100% гарантирано, че ще свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...