Jump to content

Предния капак на AUDI B4 става ли на AUDI B3?


sparco

Recommended Posts

Здравейте колеги :blink: Порових се из форума но никаде неможах да намеря такава тема,но ако все пак има такава моля да ме извините :taunt: и така искам да попитам колегите ако някои се е питал или пробвал този вариант да си каже мнението.Може ли предния капак на Б4-ката да стане на Б3-ката без да има сериозни промени по захващане,заключване и т.н. Имам голям мерак да пробвам как ще изглежда,но преди да го пробвам искам вашите мнения да не си остана само с капака на Б4-ката и да си стои паметник на културата в някои килер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпросния капак на Б4. Най-малкото решетката е заедно с капака, което не е така при Б4. Виждал съм такава преправка и мога да кажа, че стои като нескопосан селски тунинг. По-добре не се занимавай!

П.П.: А само от любопитство да попитам, защо искаш да превърнеш Б3-ката в Б4-ка??? Няма кой да се върже. Или друго целиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :hilezh: Порових се из форума но никаде неможах да намеря такава тема,но ако все пак има такава моля да ме извините :) и така искам да попитам колегите ако някои се е питал или пробвал този вариант да си каже мнението.Може ли предния капак на Б4-ката да стане на Б3-ката без да има сериозни промени по захващане,заключване и т.н. Имам голям мерак да пробвам как ще изглежда,но преди да го пробвам искам вашите мнения да не си остана само с капака на Б4-ката и да си стои паметник на културата в някои килер :)

Става колега,но с лайсни и фарове от б4 в допълнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става въпросния капак на Б4. Най-малкото решетката е заедно с капака, което не е така при Б4. Виждал съм такава преправка и мога да кажа, че стои като нескопосан селски тунинг. По-добре не се занимавай!

П.П.: А само от любопитство да попитам, защо искаш да превърнеш Б3-ката в Б4-ка??? Няма кой да се върже. Или друго целиш?

В Сливен скоро видях Б3 с преден капак на Б4,даже се и заблудих че е Б4 но когато го погледнах отзад(жълтите мигачи) се усетих че е Б3.Понеже намерих човек който ще може да ми направи задните мигачи червени като на Б4-ката,се запитах и реших че ще изглежда добре и с капак от Б4 ,та затова и пуснах темата и поисках вашите мнения :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти колега нагледен пример....не мога да кача нещо снимки....иди на темата " да си покажем В 3-ките" и виж моята...получава се добре

Редактирано от boko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен скоро видях Б3 с преден капак на Б4,даже се и заблудих че е Б4 но когато го погледнах отзад(жълтите мигачи) се усетих че е Б3.Понеже намерих човек който ще може да ми направи задните мигачи червени като на Б4-ката,се запитах и реших че ще изглежда добре и с капак от Б4 ,та затова и пуснах темата и поисках вашите мнения :hilezh:

Няма кво да ти прави мигачите червени....от Б 4 авант задните червени мигачи стават на наште Б 3....няма кво да боядисвате и да облепяте като си има оригинални мигачи...пак ти казвам виж моята на тема " Ауди 80 Б 3" или нещо такова беше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти колега нагледен пример....не мога да кача нещо снимки....иди на темата " да си покажем В 3-ките" и виж моята...получава се добре

Колега наистина имаш голяма красавица и точно за това говорех :P:hilezh: Вече видях как ще изглежда и моята кукла :P Само да уточним че капака на Б4 и мигачите на Б4 Авант стават точно без никакви проблеми на нашите Б3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега наистина имаш голяма красавица и точно за това говорех :shocked::respekt: Вече видях как ще изглежда и моята кукла :shocked: Само да уточним че капака на Б4 и мигачите на Б4 Авант стават точно без никакви проблеми на нашите Б3?

Мигачите, било то предни или задни са еднакви (поне доколкото съм запознат), а за да си докараш предница от В4 ти трябват капак и фарове. Единствените доработки са по 1 допълнителна дупка за захващане на новите фарове (тъй като вътрешните не пасват) и правилния монтаж на амортисьора, ако искаш да прилича на истинско В4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, моля ви не загрозявайте готините Б3-ки(поне за 90-китестава дума) :f_ck_you: Те и без това са в пъти по красиви от Б4 :flehan:

Редактирано от И.Иванов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми се щеше да сложа на купето си капак от б4 но като ми казаха колко струват фаровете....то всъщност това ме отказа...въпреки,че аз лично не намирам разлика от целите фарове на моята и на б4 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до колкото знам около 250лв броя ?!?

Колега ще търсиш втора употреба като гледаш рефликторите да са добри...иначе може да намериш по 60-70 лв.фара по моргите...иска търсене

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ме ориентира ли горе долу как вървят предния капак за Б4 и евентуално мигачите от Б4 Авант-ако има инфо де :) Твърдо съм решил да му променя фасона :unsure: Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ме ориентира ли горе долу как вървят предния капак за Б4 и евентуално мигачите от Б4 Авант-ако има инфо де ;) Твърдо съм решил да му променя фасона :hilezh: Поздрави

Колега, капака е 120-130лв., но може да се намери и за 100лв. зависи на кой ще попаднеш, а задните мигачи вървят по 40-50лв....успех с префасонирането на колата....междудругото аз съм със същия мотор като твоя...мноооооо яка машина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, капака е 120-130лв., но може да се намери и за 100лв. зависи на кой ще попаднеш, а задните мигачи вървят по 40-50лв....успех с префасонирането на колата....междудругото аз съм със същия мотор като твоя...мноооооо яка машина

Да,наистина красива работа относно изпълнението на мотор и купе :);) Тунинга го започвам тия дни и ще качвам по малко снимки :):bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 14 years later...

Искам да попитам да ли от ауди б4 да ли става само решетката от ауди б4 понеже си взех фарове с лупи и енджелаис за ауди б4 и си ги сложих на моето ауди което е б3 но имам един проблем има разстояние от решетката и фара и каква решетка мога да сложа за да обере лифта благодаря ви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...