Jump to content

Cruise Control А6 C5


CITIZEN

Recommended Posts

  • 1 month later...

Днес и аз вече имам въпросната екстра :) Отне ми половин ден,но си струваше!Моята е 2,5тди.Нямаше никакви кабели и пусках до ЕКУ-то,но поне имам цяла кола,от която свалях и гледах :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.03.2017 г. at 10:03, P_PETKOV написа:

@James частите са еднакви за всички модели на ауди. от 1990 до 2002 година, така че модел и година не те интересува. Също няма проблем да са събирани от различни коли.

 

Трябват ти:

1. Вакум акуратор - закача се на дросела.

2. Моторче за вакум - седи някаде до двигателя, близо до акуратора.

3. Компютър за темпомат- почти на всички модели се намира зад жабката, Трябва да се вземе заедно с буксата.

4. Лост за мигачи с копчета за темпомат- хубаво е и него да го вземеш с буксичката за темпомата с малко кабели.

5. стоп машинки (не помня 1 или 2) малко маркучи за вакум и кабели.

 

Моя темпомат го правих при колегата Toshkov81.

 Колега, до колко си сигурен, че са еднакви частите от въпросните години на всичкиколи? Питам, защото колите, които са с ел.дросел не са ли малко по-различни откъм темпомат, понеже аз съм с жило на дросела или това няма значение наистина :nixweiss::lupe: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, предлагат ми тези чаркаля, някой има ли представа дали това е всичко, от тези неща, които ми трябват :) (лостът си го имам)

2liv2g8.jpg

ru1kl3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти още една вакум/електрическа машинка ( бутон ) - това за при педалите.

Едната е за съединителя, другата за спирачката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Продавачът каза, че било от автомат(2.4 Е), това означава ли, че мога да го взема  и просто отнякъде другата да купя още една вакуум машинка ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско. Остава да намерим кой да свърже в София и околия. моля, ако някой има идеи да ми пише тук или на лс, :zustimm: Ако не - е се ходи до Пазарджик или Зарата в краен случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи си една разходка до пазарджик при toshkov81 за да ти е мирна главата. Той ще ти излекува и ECU-то понеже всички страдат от студени спойки и ту работят ту не ...

Моето работи без грешка от както го излекува. Иначе това са най-важните чаркове за стоп машинката нз дали трябваше още една, но може да погледнеш дали нямаш вече такава.

 

п.с. Задължително смени маркучите и си вземи един метален тройник ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Всичко описано до тук е много добре само един проблем имам - КАК по Дяволите се Сваля тази букса Т15е от "шасито" където е поставена !!!!?

Свалих компютъра и откачих буксата - бялата - от страна на компютара АМА по дяволите не мога да разкъча буксата от страна на шасите .... :wall:  ... Без ръце останах еии ... :unsure:

Помощ .... Помогите .... Help .... :steinigung: ....

Редактирано от valentinhan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така...

Ето какво открих след седмици търсене - не е за Ауди А6 - но е по същия начин !

За Тези които се лутат като мен и за всички останали !!

 

cruise_1.gif

cruise_2.gif

cruise_3.gif

cruise_4.gif

cruise_5.gif

cruise_6.gif

cruise_7.gif

cruise_8.gif

Редактирано от valentinhan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте.Днес закупих въпросното лостче и се захвнах да го монтира на ауди а6 1997 г 1,9 тди собственност на баща ми.Тъй като имам монтирани няколко на а3 мислех че за час ще съм готов но уви.Оказа се,че няма въпросната бяла букса която е снимана  по горе.Някой вързвал ли е директно към ЕКУ - то и има ли схемата?    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...