Jump to content

Разкодиране на касетофон.


Recommended Posts

Здравеите колеги,имам проблем с оригиналната музика на ауди concert ТТ(БЛАУПУНКТ).При смяна на бушони радиокасетофона се кодира и изписа SAFE казаха ми че се е кодирал.Проблема ми е следният...нямам кода за касетофона,но ми казаха че има програма която като вкараш серийния номер и ти изписва кода.Ако някои има представа откаде да си намеря тази програма ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пичове и аз имам подобен проблем обаче с тв-навигацията на А8 сгреших кода и сега ми изписва save и не ми дава да наяравя ништо. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия тъпаци от порше трябва да ти го дадат безплатно, като отидеш с талона на автомобила :hilezh:
:hilezh: и радио в ръка, иначе ти вземат пари да го свалят, за да си вземат 14знаковият код щампован отзад или отстрани на него.
Пичове и аз имам подобен проблем обаче с тв-навигацията на А8 сгреших кода и сега ми изписва save и не ми дава да наяравя ништо. :bia:
1. Вкарай ключа на автомобила в контактният ключ (без контакт).2. Включи си навигацията на дисплея да пише САФЕ.3. След известен период от 30 мин до 3 часа ще се разблокира и ще ти даде пак нови три опита.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако имате път към пловдив пишете 1 ЛС ще ви пратя да ви разкодират и навигацията и касетофона .

иначе някой колеги по-горе казаха че пишело кода някъде отстрани .... да ама не , на изключително малко коли има щампован кода на навигацията или на радиото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan: и радио в ръка, иначе ти вземат пари да го свалят, за да си вземат 14знаковият код щампован отзад или отстрани на него.1. Вкарай ключа на автомобила в контактният ключ (без контакт).2. Включи си навигацията на дисплея да пише САФЕ.3. След известен период от 30 мин до 3 часа ще се разблокира и ще ти даде пак нови три опита.
ако имате път към пловдив пишете 1 ЛС ще ви пратя да ви разкодират и навигацията и касетофона .

иначе някой колеги по-горе казаха че пишело кода някъде отстрани .... да ама не , на изключително малко коли има щампован кода на навигацията или на радиото...

Чети внимателно!!!! :) По щампованият 14 знаков код на радиото и шасито на автомобила се изкарва 4 пиновият код за разкодиране на радиото. Това се прави в оторизираните сервизи на марката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:eusa_boohoo: и радио в ръка, иначе ти вземат пари да го свалят, за да си вземат 14знаковият код щампован отзад или отстрани на него.1. Вкарай ключа на автомобила в контактният ключ (без контакт).2. Включи си навигацията на дисплея да пише САФЕ.3. След известен период от 30 мин до 3 часа ще се разблокира и ще ти даде пак нови три опита.

Това наистина работи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...
  • 1 month later...

дай имейл,и ще ти пратя една такава програма.

Че тук немога да я кача.

stambeto89@abv.bg Колега взех си касетофон че моя се прецака и сега не му знам кода може ли помощ?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна на акумулатора се заключи аудио концерт плюс. Нямам кода тъка го купих. модела му е AUZ1Z3Y6154165    7 649 246 380

 

Audi Concert plus    4B0 035 186E

 

това е всичко което пише на стикера отстрани,

 

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Здравейте колеги имам проблем с навигацията на ауфи а4 блокирана е моля помогнете навигацията е navigation plus

Редактирано от Opalq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 2 years later...
На 1.11.2019 г. at 21:00, teodor.boga написа:

@drob4oможе ли да ми пратиш програмата за разкодиране на касетофона пощата ми е elena.teo@mail.bg благодаря предварително!

 

Такава програма няма или поне аз не съм чувал съответно нямам. По описаната по-горе схема или си търсете други начини. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • drob4o locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...