Jump to content

Ремонт на задни спирачни апарати за VW Group, Опел, Хонда и др. (3 годишна гаранция за ремонт на апарати)


Recommended Posts

Малко да раздвижим темата,вече имам условия за ремонта по спирачната и ходова част на б3 б4 С4 и другите модели от популярните аудита,срвиза има крик и бая условия за ремонт.

Чорбаджията ми е приятел и се съгласи на приятелски цени,например смяна масло и филтър с консумативи на клиента 5лв,естествено и преглед на ходова част,и за дрбни течове и т.н.

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 531
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мога само да се похваля след ремонта на спирачните апарати и да напиша за колегата buzzi в "препоръчни сервизи" : http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=3389...mp;#entry824963

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и стотиците отнасят ремонта като бръмбър сламка.Оказва се че ремонтния комплект за Б4 и С4 е еднакъв.чакам отзивите на колегата на който му ремонтирах апаратите днес. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги и отзивите: Хората слизат от колите си, по светофарите, за да ме питат от къде съм купил спирачните апарати. :D А сега сериозно. Евала на колегата, за старанието и търпението с което ми "оперира" спирачните апарати. А те бяха наистина мнооого зле, особено десния. За съжаление не можах да се изкефя максимално, защото се оказа, че трябва да си сменя и жилата на ръчната защото бяха блокирали, а основният проблем ми беше ръчната. Единствената разлика,която усетих е че вече и на малък наклон, колата тръгва, а преди не искаше. Тези дни ще сменя и жилата. Перфектна работа, свършена с много любов. :D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

1 000 благодарности на колегата buzzi. повече от професионална работа.много съм доволен от напълно ремонтираните задни апарати.сега е като преродена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Ето ги и отзивите: Хората слизат от колите си, по светофарите, за да ме питат от къде съм купил спирачните апарати. :P А сега сериозно. Евала на колегата, за старанието и търпението с което ми "оперира" спирачните апарати. А те бяха наистина мнооого зле, особено десния. За съжаление не можах да се изкефя максимално, защото се оказа, че трябва да си сменя и жилата на ръчната защото бяха блокирали, а основният проблем ми беше ръчната. Единствената разлика,която усетих е че вече и на малък наклон, колата тръгва, а преди не искаше. Тези дни ще сменя и жилата. Перфектна работа, свършена с много любов. :hilezh::hilezh:

И при мен беше подобна историята, но със заден ляв апарат. Доста си поиграхме докато го свалим и още повече докато извадим единия водач. Въпреки всичките трудности Пепи не се отказа и след известни мъки колата спираше като нова :P:flehan::flehan::hilezh::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Още един страшно доволен от работата на Пепо, от гостоприемството, от старанието, от желанието ... А бе тоя човек е луд бре, разглоби и сглоби всичко, ма всичко всичко ... аз такова чудо не бях виждал, такова желание и такова човъркане на едно място няма другаде освен при него :blink:

Човече, благодаря ти още веднъж :bia:

ПС Уекинка профилактика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС Уекинка профилактика

Някъдеси баш майстор му казал че трябвало да се направи лека профилактика на спирачната сиситема. Е попитах го, уекинка или мамата си трака профилактика иска и той взе че избра второто. Няма да ви казвам как започна да диша като видя за какво става въпрос, по спомен дизела с който ме уволниха 89 то лето беше по тих :hilezh::hilezh: Няма да забравя и удолетворението на лицето му.

Беше ми приято Миро. Каквито и грижи да има по това което съм правил, ремонта не дай си боже е за моя сметка. Както на всеки ползвал услугите ми.

Намерих скобите, за които ти казах. Моля те, напиши ми телефона си на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Започват ръчните проблеми,още съм на линия.Не съм на линия само когато вали е студено .И Асан е човек :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Любчо,имам голям мераклия и точно човек за моята кола ама събира пари момчето.Не можеше да повярва как правя маневри и се изкачвам да пркирам без да пипам педала на газта.Нямаше да тества ,ама покара малко и не му се слизаше много много.Забавно беше,изненадите му бяха бая ,не са ми увиснали вратите ,всичко работи,не тропа по павета,според него само мрецедес можел да издава такъв звук.Не е за всеки мойта кола,трябва да има бензин в зад----ика .Определено това момче има.Та такива работи.Карам си я най-отговорно.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес нямах много работа и ме засърбяха ръцете ,ефекта е че има един комплект спирачни апарати 100 % почистен и рециклиран готов за слагане ..

При този вариант работата е не повече от час с моткането по чистенето и смазването на водачите .Очакват някой собственик на б4 или 100-тица с такива апарати да се обади. :respekt:

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За другата седмица съм свободен в четвъртък и петък,ако има зорлия да заповяда.

И времето май ще е хубаво.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно рециклиран комплект за Б4 и някои модели С4 задни апарати чакат новия си собственик,при условията посочени по горе.НЕ СЕ ПРОДАВАТ КАТО РЕЗЕРВНА ЧАСТ.Не мога да им поема гаранцията ако не са монтирани и прегледана спирачна система от мен ,от това зависи живота ви.

Елементарна логика ,за да спя спокойно,че всичко съм направил както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да похваля колегата, който можеше да ми вземе пари за рециклиране на апаратите (понеже се появиха съмнения доколко качествено са ми ги рециклирали), но той ми даде съвет как да проверя от какво е шума в единия апарат (ръждясъл повече диск от престой 3 седмици в дъждовно време) и в следствие на пробег от 100- тина километра, след изчистването от ръждата на диска, шума изчезна.

Благодаря за безкористността и професионалния усет :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в мазето имам един спирачен апарат на който му бяха запекли водачите и се наложи да го сменям с друг. Колата вече от одавна я продадох и сега този апарат седи разглобен в мазето и очакваше явно някоой циганин за старо желязо. Ако имаш желания виждам, че си от София мога да ти го подаря само трябва да дойдеш до Люлин да си го вземеш. Апарата е от 90-тка купе но мисля, че става и за б4 (заден дисков е) не помня ляв или десен беше но може д аму се ползват, челюсти бутало не знам механизмът за ръчната как е защото това си и е вечният проблем на тез апарати. При желания драсни някой ред да се разберем кога д аминеш да ти го дам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Отново има готов комплект апарати.

Щеше да минаваш през Люлин да ти дам тоя блокиралиа ако испитваш още интерес ако не да го запращам у НАДИН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Едно огромно БЛАГОДАРЯ на колегата,който с един телефонен разговор ми даде знанията и куража да имам отново работеща ръчна спирачка.Много точен и коректен.От такива хора има нужда. :f_ck_you::hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Идва пролет,стига лежане, от другата седмица петък започвам ремонтите,ако има някой с ядове с ръчната да се обажда. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...