Jump to content

Дроселна клапа А3 1.8Т - от 2 части ли е


stef_nikolaev

Recommended Posts

Здравейте,

Както се досещате аз съм от клуб дроселна клапа - не е много зле, но прави проблеми и реших да я сменям. Понеже работя в Bosch (но не авточасти) - попитах колегите от авточасти и те казаха, че имали само "throttle body", според мен това е само корпуса на дросела, без стъпковото моторче и потенциометъра. Кода за поръчка по тяхната система е 0 280 750 036 . На моя дросел пише 408237/212/005/I4497 (това 005 може и да е 003, не се чете).

Въпроса ми е дали това по техния номер "throttle body" е без електрониките и ако е така, от къде мога да търся само частта с електрониката ? Дори си мисля че само нея ако може да сменя ще е достатъчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дават отстъпка, понеже работя в Бош, но иначе вървят по 600лв май, а мисля че освен Бош има и други производители (не говоря за китайските, дросел китайски не бих взел).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дават отстъпка, понеже работя в Бош, но иначе вървят по 600лв май, а мисля че освен Бош има и други производители (не говоря за китайските, дросел китайски не бих взел).

Я кажи при тебе проблема с оборотите ли е или защо я сменяш тая клапа? Че вече се видях в чудо от мененето на тия обороти на моето ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пратих ти лично, тази тема не е за симптомите на дросела, а дали е от 2 части и може ли да се смени само електронната част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...