Jump to content

Звукова и светлинна сигнализация на таблото?


GeNaTatata

Recommended Posts

Днес докато си карах към бачкането на един ляв завой (след 10км. каране) на таблото ми светна лампата "внимание!" (тази дето свети на ръчна) три пъти за кратко и съответно се чуха три бип-кания в същото време (звука е същия като нафтата е на свършване и минава на резерва).

Следващите пет км. до бачкането всичко беше нормално... Има ли представа някой какво може да означава това?

Колата е А4 тди АФН 97г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах подобен проблем.На магистралата 10 км след София ми светна тази лампа,и понеже бях смянал накладки и се оказа,че е от това.Но може да са много вариантите... не знам,нещо сменял ли си наскоро?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо... тъкмо мислих да сменям маслото... преди малко го смених... беше си в границите... накладките си имат живот. Ако се повтори ще ходя на диагностика да видя дали е записало някоя грешка... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минал си през неравност или рязко си навъртял волана и се е разплискала спирачната течност из казанчето и се е

задействал датчика, че нямаш течност. Като се износват накладките нивото на спирачното масло пада. Ако те

дразни можеш да долееш малко. Мисля че не е проблем. Това е обаче според мен. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...