Jump to content

Схема на предпазители AUDI A3


ralenekov

Recommended Posts

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това е много доре, но имам едно питане.

Има ли бушон за ограничител на скороста, които да изключва помпата

,като достигнеш определена скорост или обороти, да взема да го изскубя ша му маата е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам това се прави само и единствено от ECU-то, и не е на скорост, а на обороти, но не съм сигурен. Демек rev limiter-a ти е вътре в ECU-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

въпроса може да ви се стори смешен , но бихте ли ми казали къде се намират тези бушони при А3 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпроса може да ви се стори смешен , но бихте ли ми казали къде се намират тези бушони при А3 :hilezh:

отвори си шофьорската врата и погледни страничната страна на таблото-има едни капак, който е на щипки.

Е, под него е истината :hilezh:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове некой знае ли бушон 29 с какво точно кореспондира - като дам на контакт и ми гори и нема палене .споменаха ми некво реле дето прави мазалото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, а ти направи ли си труда да прочетеш цялата тема?

Fuse 29(15A)-Engine Management .Това + google e наистина добра комбинация :stupid:

батка а ти +google като чукна кво ти се показа - ако ти се е случвало (щото гледам си със същия котор ) помогни ,ако не кажи нещо по умно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батка а ти +google като чукна кво ти се показа - ако ти се е случвало (щото гледам си със същия котор ) помогни ,ако не кажи нещо по умно

Не ми се случвало, но хайде да почнем да уважаваме труда на хората постарали се да ни улеснят максимално с материалите, които постват (в случая ralenekov).Въпроса ти е:

За какво е бушон N29 - е то го пише 2 реда по-нагоре :stupid:

А от кво може да е?Явно имаш проблем с нещо по токовете...а във форума едва ли някой може да ти ги замери...онлайн ;)

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се случвало, но хайде да почнем да уважаваме труда на хората постарали се да ни улеснят максимално с материалите, които постват (в случая ralenekov).Въпроса ти е: За какво е бушон N29 - е то го пише 2 реда по-нагоре :stupid: А от кво може да е?Явно имаш проблем с нещо по токовете...а във форума едва ли някой може да ти ги замери...онлайн :hilezh:
а стига де, разбрах та - ма ти нема разбра
колега, а ти направи ли си труда да прочетеш цялата тема?Fuse 29(15A)-Engine Management .Това + google e наистина добра комбинация ;)
исках да питам точно за 15 А буш ЕМ ( щото има и три 10А) )))-та някой да знае той кво пази
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29 ти е за engine timing.

Пише наляво надясно, че са сменяли въпросното J271(429) и в крайна сметка се оказала калпава бобина... но трябва да се изкаже някой който наистина е много по на "ти" с това.

Друг случай пак от нета: при смяна на двигателя: "I accidentally swapped the fuel lines. I could not tell the difference since they are breaded, and not blue/black like stock"

Дава ли ти грешки на vag-com-a?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
29 ти е за engine timing.

Пише наляво надясно, че са сменяли въпросното J271(429) и в крайна сметка се оказала калпава бобина... но трябва да се изкаже някой който наистина е много по на "ти" с това.

Друг случай пак от нета: при смяна на двигателя: "I accidentally swapped the fuel lines. I could not tell the difference since they are breaded, and not blue/black like stock"

Дава ли ти грешки на vag-com-a?

много прав излезе - скапана бобина -а иначе не можеше да прочете ecu-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте бихте ли ми казали кой бушон е за задната стъклочистачка ако вуобще има такъв... защото не ми бачка :hilezh:

пръска но не се движи и се чудя дали е от някой бушон...

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...