Jump to content

Проблем с Автоматика на Ауди А4 2.0 B6 2001 г.


TrapeR

Recommended Posts

Здравейте искам да попитам някой има ли проблем с автоматика на Ауди А4 2.0 B6 2001 г.

Моето е мултитроник с скорости и на волана и вижте какъв проблем ми прави . Значи когато включа на D(напред) и стои на едно място и не тръгва ,а по принцип трябва да тръгне на 1-ва .

И когато дам газ и блъска и ще ми тръгнат гумите някой ден пред мен . Ходех до Автотрейд и ми казаха нова скоростна кутия която струва колкото колата ( 15 000 лв.)

Някой знае ли каде мога да намеря скоростна кутия на по свястна цена или как да го оправя или някакъв акъл .

Благодаря Ви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам някой има ли проблем с автоматика на Ауди А4 2.0 B6 2001 г.

Моето е мултитроник с скорости и на волана и вижте какъв проблем ми прави . Значи когато включа на D(напред) и стои на едно място и не тръгва ,а по принцип трябва да тръгне на 1-ва .

И когато дам газ и блъска и ще ми тръгнат гумите някой ден пред мен . Ходех до Автотрейд и ми казаха нова скоростна кутия която струва колкото колата ( 15 000 лв.)

Някой знае ли каде мога да намеря скоростна кутия на по свястна цена или как да го оправя или някакъв акъл .

Благодаря Ви !

Имам едно аврче дето ремонтира , старши механик е в Тоиота в Пазраджик :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам някой има ли проблем с автоматика на Ауди А4 2.0 B6 2001 г.

Моето е мултитроник с скорости и на волана и вижте какъв проблем ми прави . Значи когато включа на D(напред) и стои на едно място и не тръгва ,а по принцип трябва да тръгне на 1-ва .

И когато дам газ и блъска и ще ми тръгнат гумите някой ден пред мен . Ходех до Автотрейд и ми казаха нова скоростна кутия която струва колкото колата ( 15 000 лв.)

Някой знае ли каде мога да намеря скоростна кутия на по свястна цена или как да го оправя или някакъв акъл .

Благодаря Ви !

честито......заминала си е кутията........ иди при мишо в горубляне ама и той ще ти го потвърди това пък и евентуално може да ти каже дали подлежи на ремонт или не ........

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съболезнования колега! Диагнозата ти не е розова. Не бива да се отчайваш обаче. Звънкай на Мишо и ще ти свърши работа! Няма по-добър от него относно мултитрониците. Ако успее да ти го оправи, цената ще е на 1/3 от посочената.

Ако ти трябват координати, пиши ми на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще е 1/3 ако подлежи на ремонт изобщо.... разбирам и че мишо ви е приятел ама чак пък най-добрия на мултитрониците е много силно казано...... да не кажа абсурдно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам,че е един от най-добрите .. Дори от сервизи на Ауди пренасочват към него.. До колкото знам взима около 3к за ремонта, но зависи какво й е ... И да поясня - Мишо не ми е приятел , аз съм просто негов доволен клиент. Успех, колега !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами възможно ли е да го прави този проблем заради маслото на скоростната кутия ? Защото аз взех колата на 88 000 км. и сега е на 160 000км. . Да не би предния собственик който е от чужбина да не е сменил маслото на скоростната кутия което разбрах ,че се сменя на 100 000 км. ?

Имам и малко по подробна информация за колата, че когато е студена го няма този ефект тръгва си перфектно, но покара ли се малко да позагрее и почва да го прави. За мен по принцип този проблем трябва да е от маслото.

Преди това проблема беше, че ми светеха лампичките на командното табло кадето показва на коя скорост си . Просто си мигаха и като включа на задна и тя блъскаше на задна . Ходех в Ауди сервиза и сменяха управляващия блок тоест взеха 2600лв. за една кутия на която казват управляващ блок. И след като я взех от сервиза и почна да прави проблема напред(D) , но не мигат лампичките вече.

Обесних ви сега вие кажете :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти координати на Мишо:

http://multitronic-box.com/home.html

Не знам дали е най-добрия, но единственния който е ремонтирал над 30 кутии и повечето са без проблеми.

Но нищо не ти пречи да отидеш и на друго място...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ми дойде на ума да ви питам каде мога да намеря и кутия от друга А4-ка 2.0 B6 2001 г. ?

Преди седмица две продаваха в раздела един мултитроник но не се сещам дали не беше за 2.5 ТДИ. Разрови се малко в раздела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така ми дойде на ума да ви питам каде мога да намеря и кутия от друга А4-ка 2.0 B6 2001 г. ?

Kолега,ти кутия 2ра ръка вече си имаш.Не дей да рискуваш и да даваш грешни пари.Не ти пречи да се консултираш с Мишо и да видиш какво лечение ще ти предложи.Пожелавам ти успех и дано всичко да е наред :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...