Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Здравей пак колега!!!Искам да те питам колко ще ми излезнат 4 свещички на Бош с по 3 катода?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Момчета,

Съжалявам но до сряда не съм на работа,а си оставих лаптопа с цените и програмите в магазина,така че няма как да дам актуални цени за запитванията които сте отправили.

Надявам се сряда да не е късно,тогава ще отговоря на всеки

Прията почивка от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, трябва ми вакумната мембрана ,която е до турбото и от нея отива един маркуч в колекторните тръби ! Става въпрос за Ауди А4 1.8 турбо 96 г. ,имаш ли я и на каква цена ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега имаш ли нафт.помпа номер-0470 506 002-и каква е цената ..благодаря..

Здравей колега,

Тази помпа се предлага от Бош само като заводски рециклиран вариянт.Цената и е 2650лв на дребно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей пак колега!!!Искам да те питам колко ще ми излезнат 4 свещички на Бош с по 3 катода?

Здрасти Влади,

Тези свещи са по 8лв/бр на Бош,а имам и на NGK по 10лв/бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега имам Ауди Б4 1.6 94г и търся маркуча който излиза от въздушния филтър. Търсих го къде ли не и го нямат никъде (е само във WV го имат срещу скромните 240 лв.). Ако го имаш пиши какви пари е или ако го нямаш имаш ли представа къде да го намеря. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо брат може ли да ме ориентираш в цените на консумативите на АЕЛ маторя?Ремъци,ролко,филтри.Може и на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега имам Ауди Б4 1.6 94г и търся маркуча който излиза от въздушния филтър. Търсих го къде ли не и го нямат никъде (е само във WV го имат срещу скромните 240 лв.). Ако го имаш пиши какви пари е или ако го нямаш имаш ли представа къде да го намеря. Благодаря предварително!

Здравей колега,

ако правилно съм те разбрал на теб ти трябва гумения макруч,който излиза от криглата кутия на въздушния филтър нали?Цените обаче на тези тръби са доста по-ниски от тази която ти ми казваш

Тази за входящия въздух са 2 модела.Едната е 20лв,другата 54лв.Тази за изходящия въздух е 25лв.Говорим за оригинални такива!

За това имам съмнение да не би да става въпрос за нещо друго.Ако искаш мога да т ипратя схема да ги погледнеш дали става въпрос за тях

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,предложи ми някакъв комплект за предница на А4.Вси4ките елементи.

Здравей колега,

Много различни вариянти мога да ти предложа за тези носачи.Като най-качествени са на MOOG и на Lemforder.На Moog мога да ти предложа всичките елементи(8-те носача+2 биалетки+2 накрайника+всичките болтове) за 730лв цена към теб

Има вариянт за к-т на OCAP 650лв цена към теб

На Лемфордер като к-т не се предлага нищо,по отделно ги има нещата, но като цена излиза близа 1000лв всички

Иначе има и разни по-евтини вариянти може да се намери и за под 500лв,но там гаранция за качеството няма никаква и просто не искам да ти предлагам такива комплекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Много различни вариянти мога да ти предложа за тези носачи.Като най-качествени са на MOOG и на Lemforder.На Moog мога да ти предложа всичките елементи(8-те носача+2 биалетки+2 накрайника+всичките болтове) за 730лв цена към теб

Има вариянт за к-т на OCAP 650лв цена към теб

На Лемфордер като к-т не се предлага нищо,по отделно ги има нещата, но като цена излиза близа 1000лв всички

Иначе има и разни по-евтини вариянти може да се намери и за под 500лв,но там гаранция за качеството няма никаква и просто не искам да ти предлагам такива комплекти.

Благодаря колега,скоро ще ти се обадя за един комплект на MOOG.С най-добри пожелания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок

Когато си готов ме потурси и действаме

П.С.

Уважаеми колеги,

От днес до събота няма да съм в странта,така че за съжаление,няма да мога да отговарям на запитванията Ви.

Надявам се да няма някои спешни такива,а на всчики останали ще отговоря когато се върна в понеделник.

Успешна седмица желая на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега привет!Предни амортисьори за Ауди Б4 Авант 1.9 TDI 1Z мотора,93та година! Boge или Bilstein,ценички ако имаш такива?мерси предварително!:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Търся въздуховод за audi 80 b3 двигател jn.OE номер на въздуховода 026133357G.GSM 0878341770

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

ако правилно съм те разбрал на теб ти трябва гумения макруч,който излиза от криглата кутия на въздушния филтър нали?Цените обаче на тези тръби са доста по-ниски от тази която ти ми казваш

Тази за входящия въздух са 2 модела.Едната е 20лв,другата 54лв.Тази за изходящия въздух е 25лв.Говорим за оригинални такива!

За това имам съмнение да не би да става въпрос за нещо друго.Ако искаш мога да т ипратя схема да ги погледнеш дали става въпрос за тях

Много благодаря. Ще ти се обадя на телефоните които си написал, за да се доразберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми добре ще я поръчам и за дойде петък(16-ти) и ще ти се обадя да видим къде да ти я пратя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, интересува ме цената на преден носач (десен) за ауди Б4 авант, 1.6 101к.с., 95г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...