Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Чистачките се захващат с щракване - не е с кука като обикновена чистачка.

Моля за цена на комплект + за една само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей, колега !

Би ли дал инфо (цени, производител и т.н.) за следните части (Ауди А4 1.8 125 коня '97г.) :

- биалетка

- преден прав носач (алуминиев), включени ли са тампоните в комплекта ?

- гарнитура за клапаните

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,Биалетка е 38лв вариянта с втулките(който е по-добър) и 56лв вариянта с шарнирчета.Това е на MOOGЗа носача предполагам имаш предвид долния ако е за него 139лв е на MOOG и 100лв на FEBI комплект с тампоните си еГарнитурата за капака на клапаните е 42лв
BOGE 25лв/бр MOOG и FEBI са по 10лв/бр
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

IZKAM DA TE POPITAM TRQBVAT MI VSI4KI KLAPANI ZA AUDI A4 1.8 95 GOD KAKVA CENA I NOVI LI SA AKO GI IMA6 ZA6TOTO KATO GO ZAPALQ RABOTI KATO DIZELOVO 4UKAT VSI4KI KLAPANI I RE6ETKA IMA6 LII TAKAVA OTPRED DETO E NO BEZ EMBLEMATA I AKO Q IMA6 KOLKO PARI E?

Колега, добре дошъл! Отдели време да се запознаеш с правилата на форума. На първо време нужно е да пишеш на български език и с малки букви :bia:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тампоните за задния мост са по 10лв/бр,Маншоните на каретата са по 15лк комплкетчето, а самото каре ще ми трябва да ми кажеш точно коя година е колата и дали има АБС.Най-добре ми дай рамата за него

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Искам да попитам за Ауди 100 2.5 ТДИ, 30.07.93 г. цени на следните неща:

заден десен спирачен апарат

казанче за вода от пред

ангренажни ремъци, ролки и всички филтри

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Димо добър ден интересува ме за А6 АЕЛ мотор 2.5 ТДИ 96година цена на цял носач или само тампоните те са на две части които са на носача и там влиза стабилизиращата щанга .Също тампона на носача който е към купето .прахозащитници на амортесиорите .тампоните на самия макферсон горе към купето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Dimo колата ми е 90 година,мисля че съм го написла по-горе,няма абс,1.8 карбуратор.Скоро ще ходя на маистор да и сменява вси4ко по окачването и ще трябва доста да те попритеснявам за части,защото мисля че ги даваш на доста прилични цени.Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега карето мога да ти го предложа на Lobro(такова каквото оригинално се слага на колата ти) за 137лв това е компект с маншона,болта,грез и всички необходими скоби към него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега относно носача като нов се продава комплет заедно с всички тампони на него както тези 2-та за стабилизиращата щанга така и задния.Липсва само една малка метална втулка но тя е 10лв допълнително.Та значи цената на носача на FEBI е 158лв, на MOOG 152лв а мога да ти предложа 85лв на Ханс Приис който в случая не е никак лош

Относно прахоловителите на амортесьорите са 8лв/бр а тампона към макферсоно имам комплект с лагерчето 120лв/бр на FEBI и 55лв/бр на Ханс Приис

Това са цените на дребно на нещата за теб цените ще бъдат естествено по-ниски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега казанчето за водата ти е 49лвЗа спирачен апарат не мога да ти помогнаМалкия ремък е 40лв на DaycoАнгренажния е 35лв на GatesЕдната паразитна ролка е 86лв,другата е 80Обтегача е 90лвМаслен филтър 28лвВъздушен филтър 26лвГоривен филтър 44лвЗа купшето с активен въглен 30лвТова са цените колега на най-качествените неща които могат да се предложат. И на теб ти казвам че това са цените на дребно,за теб ще са по-ниски
Без да ми кажеш точно каква е колата едва ли мога да ти кажа.... :hilezh:
Без да ми кажеш точно каква е колата едва ли мога да ти отговоря колега.... :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колянов вал не мога да ти помогна.Като нов не се предлага.Търси 2-ра употреба.Аз обаче не мога да ти съдействам понеже не се занимавам с такива части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...