Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

sorry за закъснението ама ми се беше бъгнал форума не можех да го отварям сега да ти кажа.значи газови задни за товоята кола са 130лв на брой а маслените са 80лв имам ги налични от тези цени ще ползваш намаление:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Билщайн предни газови за колата от подписа - с всичките дивотии (маншони, тампони, опори и т.н.) комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да ти предложа на bilstein мога да предложа само на BOGE маслени по 50лв на амортесьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми датчик който регулира клапата за въздуха на дебитомера на Б3-2,0i мотор 3А 1990г.Може да не го обяснявам много добре-над въздушния филтър дебитомера единдтвеното ел.кабелче дето влиза.Казаха ми,че може(ама рядко се намира) и цялата горна част на дебитомера (включая и датчика).Каква цена би струвало това ?Ново или втора употреба? Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера theSaint11 ми достави на крака новата ми бензинова помпа (BOSCH), ангренажен ремък (BOSCH), ролка (SKF) с мноооого прилични отстъпки в цената. И днес колата вече е по пътищата.

Така че мога да кажа едно голяма БЛАГОДАРЯ. И следващия път знам на кого да се обадя за чаркалаци :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

avfc не мога да ти помогна за съзаление както и на колегата за датчиците по горе.датчици по принцип почти нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип магазина ми е в люлин ама там е представителството само за основните ремонти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам че колегата е запознат с качеството зна4и накладките предни на АТЕ са 73лв имам и испански на 55лв това са крайни цени за теб ще има отстъпка:twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересуват те спортните двоино вентилирани дискове?от тези които са надупчени така ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и спортния кит на Brembo за твоята кола е 560лв това са дватра вентилирани диска.иначе нормалните дискове са 95лв на диск.на АТЕ са по 88лв на диск.Това са си стандартните вентилирани дискове.

Мога да ти предложа Brembo Max това е спортно изпълнение на диска той е нарязан и е с високо карбоново съдържание.Неговата цена е 115лв на диск.

от тези цени ще има отстъпки само кажи какво точно си избираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, може да не съм ясен, не искам само дисковете, но и апаратите, тоест целия комплект. Ето линк за да видиш за какво става въпрос:

http://www.modacar.com/products/Audi/A4/MODABBK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чове4е ясно за какво говориш това нещо струва ужасно много пари ако се поръча ще излезе над 3000лв заедно с накладките и спирачните апарати.не си заслужава.един съвет от мен много по ефтино може да се полу4и ако отидеш до италия и си го купиш целия кит от там.това е съвет от мен. иначе по лесно щеше да ти кажа че през мен е по лесния вариант:twisted:

иначе за дисковете само без апаратите и накладките може и на мен да разчиташ аз по горе сам ти написал цените нали ги видя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок помисли си има ми телефона пък може и тук да ми пишеш и ще ти направя една оферта. но за дискове си заслужава да се взимат само Brembo i ATE. качеството е доказано:twisted:

ако те интересува още нещо питай ще се радвам да съм ти от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зна4и накладите ги имам на АТЕ цената е 67лв имам и испански на ICER тяхната цена е 55лв това са цени за теб!

кои тампони ти трябват на носа4ите ли?ако са те имам ги по 10лв на Febi a шарнира трябва утре като отида в магазина да проверя 4е не го знам на изуст.това са цените с отстъпката за теб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...