Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

здравейте колеги,

търся си помпа за свободния ход за ауди 80 с японски карбуратор, или карбуратор с колекторни тръби и филтър пак за 80-ка. Ако на някои му се намира моля ви пишете ми. Моля ви кажете и цена ;);):flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравей колега.трябва ми тампони за задния диференциал на A6 QUATTRO 2.8 98ма година.каква е ценичката,дано да ти се намират че май са редки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, ще провериш ли ремонтни комплекти за задни дискови спирачни апарати (ляв и десен, били различни ремонтните комплекти заради допълнителния семеринг за буталцето за ръчната) можеш ли да намериш за моята красавица :flamingdevil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо , Честита Нова Година първо :hilezh:

Интересуват ме цени на някой неща за моята кошница. Колата е А4 мотор АВС година 95-та.

Комплект ремъци + ролки + водна помпа(четох че било хубаво и тя да се смени).

Свещи + кабели.

Масло + маслен филтър (в момента карам Castrol Magnatec 10W40).

Поздрави :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей за стъпковото моторче трябва да ми кажеш коя година е колата,най-сигурно рамта ми напиши защото са 2 модела в зависимост от годината.За другитер неща като отида в магазина ще ги проверя и ще пиша цените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Димо

Интересуват ме цени на някой неща за моята колица. Колата е 80 Б3 1.6ТДИ година 91-та.

Комплект ремъци + ролки .

Масло + маслен филтър-предложи ТИ ако може,че не съм много на ти с дизеловите двигатели понеже АУДИ-то го имам от 2 дена.(марка масло,филтар и оринтировачна цена ако може).

Поздрави smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Ето цените и за теб

Едната ангренажна ролка е 92лв другата е 70лв това са не FEBI

Ангренажния ремък е 53лв на Dayco

Водната помпа е 118лв

Кабелите комплкет са 245лв на BERU

Свещите са по 8лв/бр

Масления филтър е 24лв

Маслото 5лт колкото са ти необходими мога да ти го предложа за 85лв такова с каквото караш в момента

Поздрави Димо

Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на Димо,че ме "спаси" и за отрицателно време ми намери 2 оригинални вътрешни карета за моята Б4-ка!....Ако всички си вършеха работата като него и бяха така точни,когато кажат и обещаят нещо,живота ни щеше да е песен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и честито за новата придобивка

Ето какво мога да ти предложа

ангренажен ремък на Gates 38лв

Ангренажната ролка на INA 32лв

Маслен филтър Hengst 12лв

въздушен филтър 11лв

Масло мога да ти предложа на Castrol GTD 10/40 21лв/ литъра системата ти сибира 3.5лт значи ще ти трябват 4-ри литрови бутилки

Това е всичко което ти е необходими за смяна на консумативите на колата.Остава ти само каране след това :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни накладки АТЕ 79лв

Дискове 43лв/бр Brembo

Само да кажа, че това са ако не са вентилирани дисковете.Най-вероятно са такива твоите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Като най-качествен вариянт мога да ти предложа газови амортесьори на Bilstein.Газаовите са по 108лв/бр

Маслените на Bilstein са по 90лв/бр

Със смяната на амортесьорите е препоръчително да се сменят тампоните на макферсона и комплекта буфери и прашници

Цената на тампоните е 16лв/бе на FEBI и 37лв/бр на BOGE

Комплекта буфери и прашници е 38лв на BOGE

Това е всичко което трябва да се смени =за да важи гаранцията на маортесьорите и за да нямаш никакви проблеми.Като решиш кой вариятн амортесьори искаш и тампони ще ти направя комплексна цена за теб

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с такива неща не се занимавеам но бял знам че е към 25лв ако искаш мога да ти поръчам един да ми го докарат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...