Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

Thesaint11 Кажи ми какви модели ламда сонда има за ауди 80 б4 1.6 какви модели и на каква цена. и някакав номер за вразка с теб. или ще ти пиша на ЛС. чао за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравей колега,За теб мога да ти предложа Бош която си е точно за модела на цена от 155лв за теб

За теб цената на предните накалдки на АТЕ е 79лв,задните на Ferodo са 46лвЗа предните дискове обаче не си ми казал каква кубатура е колата...ще трбява да ми го кажеш това нещо защото за 1.8 и 2.0 и 2.3 са различни Редактирано от thesaint11
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За теб цената на предните накалдки на АТЕ е 79лв,задните на Ferodo са 46лвЗа предните дискове обаче не си ми казал каква кубатура е колата...ще трбява да ми го кажеш това нещо защото за 1.8 и 2.0 и 2.3 са различни

1.8 е кубатурата-тези цени с отстъпките ли са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисковете са ти по 46лв/бр на Brembo

Цените които съм ти написъл са без отстъпка.Тоест от т ези цени за теб ще са доста по-ниски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Автоматична кутия за AUDI 80i 1990 год. Опитай да е на разумна цена! Ако имаш нещо - ще ти изпратя и номера на кутията! Предполагам, че си профи и знаеш, че за този модел са 4 вида! Благодаря ти! P.S. Пиши ми на Л.С. - просто имам молба към много колеги и се надявам да ми помогне все някой!

Редактирано от July Pleven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на колегите за километража и коляновия вал не мога да съдействам.Търсете ги 2-ра употреба тези неща, но аз не се занимавам с такива части просто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам питах едни познати които се занимават с 2-ра употреба части,но нямат и те....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

За помпата само 2-ра употреба я търси

Иначе като нова (рециклирана от Бош) срува 3400 лева :flipoff: ако се удобри старата за връщане излиза 2900

Иначе за халогените не мога да ти помогна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

Най-добрият вариянт който може да се предложи за теб е на Bilstein

Задните маслени са 64лв/бр а газовите са 90лв/бр

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей thesaint11,

интересува ме дали може да ми предложиш варианти за цял ремонтен комплект за предно окачване.

В Германия знам, че предлагат такива и цената излиза много по-изгодна отколкото закупуване на елементите отделно.

Един от тях е на Meyle (включва 12 елемента + болтове и т.н., нищо не сум чувал за тях в БГ, но там се ползват май с добра репутация).

Също така, ако е възможно да ми дадеш и цена отделно на външните кормилни накрайници и производителя съответно.

Колата е А4 1.9 TDI Quattro '96.

Благодаря ти предварително!!!

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, можеш ли да вземеш мнение по въпроса за лявата страна на А4 В5 98 год. комби като ме интересува предната греда, средната и задната, както таван и двете врати и заден калник. Трябва ми цена на частите като цяло? Ако можеш да удариш едно рамо на едно болно Ауди пак да го вдигнем на крака от някои донор ще се радвам мноого! :steinigung::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, можеш ли да ми предложиш кабел за ABS за А3 и датчик пак за ABS, за уточнение на моя кабел му е прецакана буксата та и само букса върши работа ако се предлага, а на датчика му разказах играта по невнимание с едно чукче :f_ck_you: по точно само щипката се счупи дето се захваща буксата може и да си работи но предпочитам да го сменя ако не е много цифра

Благодаря

П.П. Кабела е за отпред от ляво а датчика за от дясно

Редактирано от Atlantis
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДР.Димо Можеш ли да ми намериш компа за 1.9 тди 1993г. Ето и номера на компа:

Bosh:02811001132 и оригинал-8A0 907401A, VAG-8A0907051X моля те кажи цени

ако можеш. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей thesaint11,

интересува ме дали може да ми предложиш варианти за цял ремонтен комплект за предно окачване.

Здравей

Това което мога да ти предложа като комплект е на фирма MOOG и е едно от най-доброто като качество.Meyle което ти си посочил е от ниските ценово и качественои продукти

Цената на която може да се предложи комплекта на MOOG който включва 8-те носач + 2-та накрайника + всички болтове за подмяната е 915лв.Отделно са необходими и 2 биалетки които са по 38лв/бр

Общата цена на всичко това е 990лв

Разбира се може да се намерят тези неща на доста по-ниска цена от тази на други фирми, но пак казвам че това са едни от най-качествените

Поздрави Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на теб не мога да помогна.Просто с 2-ра упортреба части не се занимавам.Съжалявам
Здравей колега, можеш ли да ми предложиш кабел за ABS за А3 и датчик пак за ABS,
Ще те помоля само за рамата на колата и ще ти кажа цените
Колега, теб бих те посъветвал 2-ра употреба да го търсиш защото повярвай ми не искаш да знаеш колко струва нов компютъра...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...