Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А ЗА ФИЛТРИТЕ И ДРУГИТЕ НЕЩА НЯМА ПРОБЛЕМ АЗ ВТОРНИК СЪМ НА РАБОТА И ЩЕ ГИ ВЗЕМА И ЩЕ СИ НАПРАВИМ СРЕЩА НЯКАДЕ.ТИ ОТ КОЙ КВ.СИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здрасти искам да те питам можеш ли да намериш следните неща за Б3 1.8S

Амортесьори предни Bilstein

филтри

накладки

дискове

накрайници

тампоните на ст щанга

мерси:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90лв газови

20лв са ти филтрите въздушен и маслен

накладките на АТЕ са 72лв имам и испански по 56

дисковете 45лв ма Brembo

накраиниците са по 16лв на Febi

тампоните са 2 по 3лв и 2 по 2лв

от тези цени ще има отсъпка:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бели мигачи за Б4

Странични мигачи (за калниците) за Б4

задни пружини (нормални, че моите са къси спортни червени някакви)

Цена, и малко по-подробно обяснение, че съм провинциално чадо? :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление мигачи и такива разни едрогабаритни части не предлагам.за пружините да ти обясня

след като колата ти е със спортни пружини не може да сложиш нормални само от зад защото ще се килно много смешно.по принцип смяната трябва да си я направиш и на 4-те.може да си имаш предни за тов зда търсиш само задни.аз утре ще погледна дали имам задни нормални но се съмнявам.иначе ако имаш проблем с пружините мога да помагам предлагам и спортно окачване на Wietech

ако има нещо друго питай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега дали ще се намерят сегменти за ауди 80 б3 1.8 88г. също и комплект гарнитури ми трябват.дай ми цени и евентуално телефон за връзка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сегментите са 23лв на цилиндър на фирма Geotze имам и по-евтин вариант на Tarabusi испански по 21лв на цилиндър

комплекта гарнитури струва 120лв това включва абсолутно всички гарнитурки по двигателя.

телефона ми е 0888 314 025 Димо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

термостата е 20лв на Febi а датчика също го имам ама трябва да уточниш какъв е защото те са 100 модела:wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

термостата е 20лв на Febi а датчика също го имам ама трябва да уточниш какъв е защото те са 100 модела:wink:

А как да разбера какъв е? :? Аз нали като се видяхме за частите ти казах, че не знам дори къде се намира пущината.

п.п. Свщите ми (старите) бяха без забележки, да е* и майсторите. :x Сега си имам резервни :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аман от "майстори"!за датчика явно няма да мога да ти помогна но термостата става.иначе другите неща стават нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ток са :wink: И свещите стават ама.....след време сега са в архив. Смених поленовия филтър за климатика и......никога не съм го чувал по безшумен и мирише на пролет :wink: Термостата ще го поръчам когато ми каже майстора, че е за смяна. Първо трябва да видя датчика.

Благодаря колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление мигачи и такива разни едрогабаритни части не предлагам.за пружините да ти обясня

след като колата ти е със спортни пружини не може да сложиш нормални само от зад защото ще се килно много смешно.по принцип смяната трябва да си я направиш и на 4-те.може да си имаш предни за тов зда търсиш само задни.аз утре ще погледна дали имам задни нормални но се съмнявам.иначе ако имаш проблем с пружините мога да помагам предлагам и спортно окачване на Wietech

ако има нещо друго питай.

Какви пари е цяло спортно окачване, за Купе.

Трябва да се сменят пружини и амортесьори нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами целия спортен кит излиза някаде към 900лв.това вклучва амортесьори спортни и пружини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Трябват ми малко части за 100 AVANT 2000 16 V.

1.Веригата на двата разпределителни вала

2.Датчик за температура с 4 клеми

3.Предни и задни дискове на спирачки

4.Задни накладки

5.Тампоните на носачите и четирите

6.Тампоните на стабилизиращата щанга за моста

7.Къси накрайници

8.Ангренажен ремък

9.Ролката на ангренажа

10.Въздушен филтър

11.Филтър на климатроника

Мисля че това е всичко.Предварително БЛАГОДАРЯ :evil::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кажи ми само коя година е колата колко коня е и буквите на мотора евентуално за да ти дам най точна информация.пиши ми и утре щом отида на работа ще ти дам цените мога да ти намеря всичко без веригата за валовете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кажи ми само коя година е колата колко коня е и буквите на мотора евентуално за да ти дам най точна информация.пиши ми и утре щом отида на работа ще ти дам цените мога да ти намеря всичко без веригата за валовете
Колата е 1993.Двигателя е АСЕ-140 коня.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предни дискове Brembo 68лв.бр

Febi 58лв.бр

Задни дискове Brembo 53лв бр.

Febi 42лв.бр

Предни накладки 93лв на ATE(това са ти заводските)

65лв на ICER испански

Задни накладки 54лв на АТЕ

35лв на ICER

тампоните на носачите са по 10лв малките и 19 големите na FEBI

накраиниците за до и след рама но масовите са 33лв на FEBI

Ангранажен ремък 31лв на GoodYear

Ролката е 64 лв на FEBI

Тампоните на щангата са по 13 на FEBI

съжалявам за закаснението колега ноп цял ден нямам интернет:evil:

клегата за съединителя ммога да ти кажа цената на комплекта 270лв знам защото и аз го сменях:evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да от тези цени ще ползваш отстъпка казва кога и ще свършим работа имам всичко налично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iskam da te pitam ima6 li glavnia kabel koito e svarzva6t bubinata s delkoto i razpredelia tokovete..lo6oto e cha mai bubinata ne mi e originalna i kabela koito e sega e s dva razlichi kraia buksite sa razlichi tochno takuv mi triabva a originalnite sa s ednakvi buksi i ot dvete strani..moje6 li dami pomogne6 ako triabva she ti go donese6 da to go pokaja zashtot kolata mi raboti na 4 tzilindata ne dava xubav tok

kolata e audi 90 2.0 5 tzilindara 89g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега съжалявам кабели не мога да ти предложа.не се занимавам с това но ще проверя тук там какво мога да направя и ше ти пиша ако има резултат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...