Jump to content

зумер на светлини


bordo_77

Recommended Posts

колеги, каде се намира зумера на а6 2.5 тди 96 г., който пищи когато се отвори вратата при включени светлини.

Може ли да се включва и изключва по някакъв начин. Какъв може на е проблема ако не работи. Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Аз имам Ауди 100 Ц4 като твоето купе е и зумера ми се намира в таблото или по точно като свалиш уредите- отзад качен на единия от трите. Незнам дали ги имаш ти тези три уреда в дясно. Моя беше изключен като купих колата, но го включих (беше изваден куплунга).

Успех,

sre4ko

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви.Ще опитам да се справя, но някой беше писал че може да се включва и изключва от копчетата за сверяване на часовника и нулиране на километража, при натискане във някаква последователност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви.Ще опитам да се справя, но някой беше писал че може да се включва и изключва от копчетата за сверяване на часовника и нулиране на километража, при натискане във някаква последователност.

Те тука ми стана интересно,ако изобщо става на Ц4,защото ми пищи при нередност,но не и при забравени фарове.

А това за гонга е добре,но мисля,че самото тяло което възпроизвежда звука е едно и също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...