Jump to content

Разход на Ауди 80 B3 на газ?


bobka7a

Recommended Posts

  • Отговори 231
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и аз имах известни съмнения в газта... на петрол зареждам ама има един особен мириз последно време...

миналата година със същото каране повече от 14 не е скачала... че дори и в по-студените дни

днеска пак ми удари 17.5 като съм карал като бабичка... повече от 2к оборота не съм вдигал

скоро вадихме делкото за смяна на датчик на хол... дали не са ми прецакали предварението ??? май ще ходя в сервиз ...

Най - вероятно да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Да споделя и аз едни разходи при еднакво каране и зареждане САМО НА ЕДНО И СЪЩО МЯСТО. Градско ми гори от 10до 15л/100км. На дълго е около8-10л/100км (при средна скорост 90-110км/ч). Проблема обаче е, че оставам с впечатлението, че колкото повече я натискам( в смисъл да я държа между 2300-3300об.) дори като сменям скоростите ми се струва, че ми дава по-ниския разход. Другото което е по колата е, че по код на мотора се води PM , а е с карбуратор. бензин няма да казвам колко ми гори защото е нещо космичеко( помпата е електрическа под десния калник. Всички казват, че 1,8 PM-а 90 к.с.( по талон или поне така е води и мойто) горят около 7,5-8,0л/100км на дълго и около 10л/100км градско. Газстанцията е ГАЗТРЕЙД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Пловдив - Боровец - Говедарци и обратно 250км пробег.

Извън града - 90-100км/ч.

Не малко балканско и селско от пробега.

 

Среден разход 8,2л на 100 пропан-бутан.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Моята харчи 9/10 на 100 газ,градско а извън градско със скорост 90-110,пада на 6,5-7,0.Мотора е ремонтиран козметично и е 1.8/75кс.Скоростите са дълги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От началото на зимата  я карам само на газ(сутрин също  я паля на газ ,поради проблем в карба). Живея на 12км от фирмата извън града ,ако може да се каже извън градско това разстояние ,но едва ли.Минавам 270км

 с една бутилка и дозареждам(на Газпром)около 25-26л ,приблезително 23лв на сегашната цена на горивото.Разхода ми е под 10л/100км .Карам я сравнително нормално,особено като е студена .Лятото съм я смъквал и под 7.

 Колата е с NE мотор ,вакуумно ловато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Да бъмпна темата
6.5-8 извънградско
13.5-16 градско
10-12 смесено.
Двигателя е NE , скоростната кутия AKM

Редактирано от vvulev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...