Jump to content

mp3, i-pod, gsm...... към AUDI concert, gama,chorus...........


maximoff

Recommended Posts

И аз имам концерт 1 но моя не е блаупункт а пише , че е произведен в Япония

и платката е друга може ли да ми покажете схема за нея как се свързва

а ти видя ли каква е платката

като тая на снимките ли е?

пусни ми снимки да я видя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

моето радио е концерт взех колата с монтиран блутут само че звука от телефона не се чува в тонколоните а в блутут устройството има ли начин в режим телефон звука да се изкара през тонколконите

благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
моето радио е концерт взех колата с монтиран блутут само че звука от телефона не се чува в тонколоните а в блутут устройството има ли начин в режим телефон звука да се изкара през тонколконите

благодаря предварително

за съжаление НЕ.

устроиството ти не може да командва процесора на касетофона ти.

предлагам ти вариант> продаваш блутут устройството, купуваш си хендсфри за твоя тел. около 5 лв. е и ще получиш желания ефект даже и повече от това което очакваш......

описал сам по горе в темата

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги много моля за помощ.Днес си разкостих касетофона запоих кабелите така както е показано.Свири сиперфектно но когато прехвърля песните се чува много силно и неприятно думкане от тонклоните .Ако моге да ми дадете идея от кво може да е и как да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много моля за помощ.Днес си разкостих касетофона запоих кабелите така както е показано.Свири сиперфектно но когато прехвърля песните се чува много силно и неприятно думкане от тонклоните .Ако моге да ми дадете идея от кво може да е и как да го оправя.

Привет, колега!

Какво е качеството на музиката от външният носител? (iPod, GSM, Mp3)

да не би случайно да са ниско качество или кофти рип-нати , така да се каже.

на мен ми се е случвало подобни Мр3-ки да тегля и са с подобен ефект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RADICH...

сваляй само качествена музика и няма да имаш проблем.

а и намали си звука от носителя горе долу около 50% я дръж...

РАДВАМ СЕ ЧЕ ТИ Е ХАРЕСАЛ ЕФЕКТА

КЕФА Е СТРАШЕН МАЙ А?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги.Проблемът е отстранен.Кабелат на телефона беше нещо калпав смених го и всичко е ОК.Върши страхотна работа.Лека и безавариина на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Колега тая щурутия на СД може ли да се направи?Поздрави

А как лъжеш ЦД-то,на касетофона пъхаш касета,а тук празен диск ли трябва да сложиш,за да тръгне външния източник.Моля те,поясни.Че имам едно старо ЦД Сони в колата,което чете само дискове.Иска ми се да направя твоята схема,но ми трябва още малко помощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Да попитам и аз в темата.Отзад в колата имам изкаран "заготовка" за чейнджър в багажника.Може ли в буксата просто да ръгна един МР3 плеър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво е ЦДто

ако му открия схемата може и да може

баси работата

Аз съм с Pioneer DEH-1600RB. А за да се излъже, защото няма вход/изход за чейнджър, дори и да трябжа да се сложи празно CD, то няма ли да го върти постояно? Или след като го завърти един път и останови, че няма нищо на него, ще спре?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Pioneer DEH-1600RB. А за да се излъже, защото няма вход/изход за чейнджър, дори и да трябжа да се сложи празно CD, то няма ли да го върти постояно? Или след като го завърти един път и останови, че няма нищо на него, ще спре?

По всяка вероятност ще спре. За да го излъжеш ще трябва да запишеш на целия диск празен аудио файл. Той може да се направи с която и да е програма за обработка на звук.

Да попитам и аз в темата.Отзад в колата имам изкаран "заготовка" за чейнджър в багажника.Може ли в буксата просто да ръгна един МР3 плеър?

Едва ли. Трябва да лъжеш по някакъв начин касетофона, че отзаде има чейнджър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По всяка вероятност ще спре. За да го излъжеш ще трябва да запишеш на целия диск празен аудио файл. Той може да се направи с която и да е програма за обработка на звук.

Но няма ли да остане пак в режим CD и без да върти, само да си върви музиката от MP3-то? Добре това ще го измислим, стига да стане номера. Дано колегата успее да намери нещо. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но няма ли да остане пак в режим CD и без да върти, само да си върви музиката от MP3-то? Добре това ще го измислим, стига да стане номера. Дано колегата успее да намери нещо. :hilezh:

Предполагам, че след като сложиш "неизпечено" CD, ще изпише No Disk и ще ти го върне... :hilezh:. А дори и диска да остане вътре, може да седи в режим на готовност, т.е. да не работи крайното стъпало.

Не съм сигурен, трябва да се пробва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да стане колеги това с ЦДто.

там нещата стават по друг начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам едно питане

понеже преди няколко седмици взех едно айфонче да ползвам ама вече ми донесоха е75-цата а айфона не искам да го продавам

мога ли да си го ползвам като хард дискче и да си слушам музика през аудиото в колата.

В смисъл от къде да си взема такъв адаптер който хем да зарежда айфона , хем да пускам музиката през аудио системата ми ?

В новата Е класа има такава букса за айфон искарана в жабката и като го сложа там телефона се зарежда и на навигацията ми излизат клиповете и песните от него ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги имам едно питане

понеже преди няколко седмици взех едно айфонче да ползвам ама вече ми донесоха е75-цата а айфона не искам да го продавам

мога ли да си го ползвам като хард дискче и да си слушам музика през аудиото в колата.

В смисъл от къде да си взема такъв адаптер който хем да зарежда айфона , хем да пускам музиката през аудио системата ми ?

В новата Е класа има такава букса за айфон искарана в жабката и като го сложа там телефона се зарежда и на навигацията ми излизат клиповете и песните от него ?

може може

само фантазия ти треБе

купуваш си едно зарядно съответно за твоето айфонче горе доле 6лв. правиш моят метод, като кабелите ги пъхаш в жабката и си готов.

12волта можеш да дръпнеш от, под барчето там са кабелите на запалката и ССичко е у ред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ми трябват слушалки които да вържа към нави+ и зарядно така ли ?

доста сложно ми идва няма ли по-простичък метод , примерно с някъв адаптер или нещо такова ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА !!!

кое му сложното?

зарядното го връзваш към запалката

а слушалките ги резваш и ги пойкаш към системата и си ОК

то като му требе ток айфончето ще си се зарежда и т.н.т.

слушкаш си музичка и си драйваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже преди няколко седмици взех едно айфонче да ползвам ама вече ми донесоха е75-цата а айфона не искам да го продавам

мога ли да си го ползвам като хард дискче и да си слушам музика през аудиото в колата.

Ти бая скъпо хард дискче ще си сглобиш :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скъпо , скъпо колко да е скъпо..... за 250лв го взех втора ръка ма няк'си се привързах към него за 2-3 седмици ползване. В началото не ме кефеше грам щото звука му беше страшно тих , нито чуваш като ти говорят нито като ти звънят , от ейпъл са сложили няква мембрана за прах пред говорителчето за звъненето и пред слушалката която заглушава звука супер много като ги надупчих с една карфица сега като говоря с някой звука е толкова силен че чак се получава микрофония.... :lol:

пък и отзад е целият надран трябва да го продам за без пари.... та затва ще го вържа в колата.

М/у другото НФС ъндърграунд за айфон е един път :hilezh:

едит : това дали става ?

http://www.xcarlink.bg/

някой има ли впечатление от тази система ?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

става разбира се!!!

ама като погледнеш сумата дето ще навъртиш за една музика в тая кола...... заебии брат

ако си купиш това http://www.xcarlink.bg/ отиваш на 500 600лв , а к'ва музика можеш да направиш за тея пари на куп????

бедна ти фантазия братле

тук в тая тема говорим за инвестиция около 6лв. нали се сещаш, и ефекта е тъкъв на

http://www.xcarlink.bg/

с разлика ,че песните се сменят от твоето устройство не от касетофона реазбираш ли?

докато при http://www.xcarlink.bg/ се сменят от касетофона

ама все си е баране на копчета така че е все едно дали ще натиснеш касетофона или нещото дето си вързал

ама раликата е и в джобааа брато

с моя вариант спестяваш около 244лв мисля май а?

все пак ти си знаеш

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

maximoff maximoff наш герой

ако maximoff не може

няма кой друг да може.

Колегата излезе голям човек и ми помогна да направя Audi Delta CC както си е направил неговото касетофонче и искам да кажа че резултатът е направо прекрасен. Сега ми остана да си купя някоя сносна mp3ка и да джиткам.

Отново чест и почитания към maximoff

post-21508-1250020499.jpg

post-21508-1250019881.jpg

post-21508-1250019887.jpg

post-21508-1250019893.jpg

post-21508-1250019902.jpg

post-21508-1250019913.jpg

post-21508-1250019922.jpg

post-21508-1250019941.jpg

post-21508-1250019981.jpg

Извинявам се за кофтито снимки ама горе долу си личи .

Колкото до кабела съм си го мушнал в малката жапка над касетофончето и направо там ще си шмугна и мп3то и даже там ще си прекарам и захранващ кабел за устройството. За мен лично е много удобно място пък и никави кабели не се виждат. горещо ви го препоръчвам.

Редактирано от KPACEH
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

това е номера на касетофона AUDI_CONCERT_CQ-LA1923L

имам схема но е много голяма и не мога да я кача

Ако можеш по тоя номер да намериш схемата и дами покажеш кое къде трябва да се свърже

ще ти бъда много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз на схемата ще ти покажа къде е, ама е доста различно от това на платката и няма да ти е полезно.

Става въпрос , че на платката ти показвам визуално къде да запоиш изводите, докато при схемата която е имаш е схема на работа и свързване на елеметите и компонентите нещо като проект. При изпълнение на ................... абе сложно е аз съм учил 5 години да го схвана ,,,,демек.... ако ти го покажа на схемата и ти можеш да разберш,,,,, то значи трябва да знаеш и без моя помощ кой блок е предусилвателя и няма да търсиш мен.

ТА ЗА това карам колегите да ми снимат дъното на касетофоните и да им показвам с червено къде да запоят изводите си. Иначе и на мен ще е полесно да работим със схеми.

ТА ЩЕ ТИ ПОМОГНА АМА ПО МОЯ НАЧИН.

И работя за СЛАВА..... НЕ вземам пари на колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...