Jump to content

VAG СЕРВИЗ - ПЛОВДИВ -


Recommended Posts

Здравейте Казвам се Жоро и съм от ПЛОВДИВ.

Можеби всички ме познавате от VW Шампионата с така известното БЯЛО ПОЛО 1272cc

008131339-big.jpg

IMG_2188.jpg

Преди няколко месеца реших да започна да работя вече за себеси.Напуснах Бош сервиза в който работех сумати време и си стегнах гаража където разбирасе се подготвя Бялото поло и още няколко не толкова известни бегачки засега!

На доста от вас съм помогнал доста с каквото мога.Нека да пишат впечатленията си от стила ми на работа.

Сервиза ми се занимава с Основни и Текущи ремонти по специално на VW ,Audi ,Seat и Skoda .

Ще изброя на грубо неща с които се занимавам,при нужда от информация за някой ремонт моля свържете се с мен на посочените кординати по долу!

1.Диагностика на Инжекционни системи ,АBS ,AirBag, и другите системи ,зачистване на сервизни интервали на грешки , и т.н.

2.Електро услуги - решаване на всякакви проблеми , монтажи на аларми,DVD,СДта разни ,слагане на евро букси ,тонколони и т.н.

3.Ремонти на стартери ,алтернатори.

4.Двигатели - смяна ангренажени ремъкъци , пистови ремъци , термостати, водни помпи, свещи и др.

Смяна гарнитури на глави, гумички на клапани,смяна основни биелни лагери,семеринги на колянови валове,пълни основни ремонти на ДВГ-та.

5.Спирачна система - смяна накладки, спирачни дискове, барабани, спирачни помпи и апарати , жила на ръчна спирачка (регулиране).

6.Ходова част - смяна амортисьори,карета , маншони, шарнири, втулки и носачи, тампони ,макферсон, накрайници, пружини и др.

7.Други неща за които се сещам - смяна масло, филтри, жила съединител/километраж, бензинова помпа и т.н и т.н.

8 Най - интересното -->

Чип тунинг на почти всякакви Автомобили не само VAG групата.

Смяна на двигатели,изработка на всмукателни ,изпускателни колектори,смяна на оригинална електроника с MegaSquirt и Др. подобни, настройка след това с широколентова сонда,Като опция е и преработване към 4 дросела , турбиниране на почти всякакви ДВГ-та и всякакви тунинг издевателства които може да се сетите.Монтиране на спортни окачвания ,снабдяване със спортни окачвания .

Освен тези неща горе се занимавам с поставяне на газови инжекциони !!!

4 цилиндъра

Lovato Еasy Fast (до 120 kW) с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 18 месеца гаранция или 50 000 км - 1450 лв

AG Zenit (до 120 кW) с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 12 месеца гаранция или 50 000 км - 1350 лв

Power Jet (до 120 kW) с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 12 месеца гаранция или 50 000 км - 1350 лв

Bigas SGis-N с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 18 месеца гаранция или 50 000 км до 140 kW/до 280 kW - 1800 лв/2000 лв

Bigas SGis-N боксер с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 18 месеца гаранция или 50 000 км до 140 kW/до 280 kW - 1850 лв/2050 лв

Bigas Sgis- 2000 (механична инжекция и моноинжекция до 140 kW) с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 18 месеца гаранция или 50 000 км - 1900 лв

Stefanelli SIS с обикновена бутилка тип "пура" (D=244mm) или "кюмбе" (D=315mm) 18 месеца гаранция или 50 000 км до 210 к.с. - 1550 лв

Така намирам се в Квартал Остромила в кичука след бензиностанция Хаджията Груев в дясно след линиите.За пояснения на Л.С.

Скайп "kasap4o"

ICQ 200368920

0892 23 13 74

Жоро

0885 85 72 12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях при момчето че леко бяха забравили да ми закачат някаква тръба на турбото , оправи го за 10тина минути , евала .

Препоръчвам го и аз :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега - в събота работиш ли?

И ако може ориентировъчно да кажеш дали може да направя при тебе центровка на бензин и на АГУ на колата ми?

И също някакви ориентировъчни цена на лично да кажеш?

Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката е 6 точки. Вече дросел клапата си чистих при него, както и смяна на термостата. И с двете вече нямам никакви проблеми. Много готино работи момчето. Имам предвид, че не бърза и всичко си го изпипва като по учебник. Специално на мен много ми допада стила му на робота, има си съответното образование, не е неук всезнайко, да ти одере кожата не му е самоцел и единствена мисъл в главата и не на последно място разбира се, не вкарва монтьорски лафове, които в повечето случаи нищо не значат. Една препоръка и от мен за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега,

аз съм от пловдив също и мисля да те посетя тия дни за няколко неща да погледнеш

като цяло искам да разбера за сегашното състояние на колата..какво къде имам за смяна и съответно да кажеш цифрите и да се уговорим за удобно

време....отзивите за теб са хубави а на мен ми омръзна да обикалям като глуха кучка от сервиз в сервиз и всеки път да си тръгвам с по счупена кола

))

евалата че бачкаш съвестно и щом имаш одобрението на колегите от форумчето..змачи заслужаваш :P))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Аз съм още един доволен клиент на Жорката.

Много точен. Имах проблем с AIR BAG системата-А4 1.8 Т 20 V - 97 г.. Сега вече нямам.

Жорка успех в работата. :hilezh:

Евала на такива момчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
;)

Ела пак в София да понапраим това онова :gmorning: .

Как ми избега само :) , тъкмо Ивчо (Машината) ми беше казал, че ти си моя човек и си замина за Пловдив дебъ ;)

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела пак в София да понапраим това онова :( .

Как ми избега само :D , тъкмо Ивчо (Машината) ми беше казал, че ти си моя човек и си замина за Пловдив дебъ :hilezh:

Е нека малко и в Пловдив де.

Всичките мастори в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Жоро,

имам проблем с наскоро придобита а2-ка 1.4 TDI, ABS-a i ASR-a светят когато те си искат, и при закачане на комп дава че не може да прочете КАН шината. казват, че е заминаващ си блок на АБС-а но аз не го вярвам. Живея близо до Пловдив и мога да те посетя в удобно за теб време .

Поздравления за начинанието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълнение - почистване на дюзи :hilezh:

кач' пара щи струва (заедно със свалянето), за да сметнем дали има смисъл да се идва до Пловдив :hilezh:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...