Jump to content

VAG СЕРВИЗ - ПЛОВДИВ -


Recommended Posts

Заради VW Шампионата помогнахме малко по различен начин, но все пак помогнахме с прегледа надявам се :respekt: Пусни Л.С. за инфо свързано с пасата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради VW Шампионата помогнахме малко по различен начин, но все пак помогнахме с прегледа надявам се ;) Пусни Л.С. за инфо свързано с пасата

Колегата в друга тема каза, че огледа се е провалил заради продажба на колата. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Колеги вече имам и нова услуга махане на имобилайзери :lol:

Колега, а отстраняване на проблема правиш ли (зачистване,....)? Без отстраняване на имобилайзера :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравейте колеги преди около година колата ми А3-ка 1.8 20V започна да гори доста и да прдърпва като подавам малко газ а оборотите играеха постояяно обиколих сумати майстори и чух сумати предположения дроселова клапа термо датчик дебитомер :lol: преди няколко дни реших да се разровя из форума и намерих тази тема обадих се на Жорката оговорихме се кога да диагностицира колата.След направената диагностика и проверки се оказа Ламбда сондата смени я и колата се оправи сега върви чудесно благодарение на Жоро за което големи благодарности И Моята препоръка за него(Човека си разбира от работата)Успех за напред <_<:lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Имам проблем с турбото на Audi A4 2.5tdi.При градско каране не гори масло,но извънградско гори(около 0.5 литра за 700 км).Може ли този проблем да се оправи без смяна на турбо. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...