Jump to content

VAG СЕРВИЗ - ПЛОВДИВ -


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Какво става Жоро ;) видях червеното поло в боксовете Долна Банч само, че така и не разбрах за какво висеше там..... щеше ли да се пуска :flehan: или пак се издирваше Стратиева ;) като на Калояново ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Какво става Жоро :flehan: видях червеното поло в боксовете Долна Банч само, че така и не разбрах за какво висеше там..... щеше ли да се пуска :juggle: или пак се издирваше Стратиева :rotcol: като на Калояново :flehan:

Истината е че бях техническа комисия и проверявахме бИгачките ..........

Освен това колата я покарахме и по трасетата но не с Веерцетата :D

Иначе със Катето разменихме някоя дума там :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз разбрах от форума за Жорката, много точен и компетентен пич. Препоръчвал съм го и на приятели и на познати и на непознати... Препоръчвам, го горещо на всички :hilezh: От 6 месеца ми поддържа колата и нямам никви забележки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

М телския телефон го няма вече !!!

Ето и заместителят му : 0878 792 762

Връзки с мен остават както следва :

0892 231 374 Глобул

0878 792 762 Вивател

В Скаип само за бързи въпроси ако съм на линия и то без да приемам абонати !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...

Преместих се вече имам да премествам още някой неща и да ги по оправям но вече съм на нов адрес :

Квартал (улица) Остромила № 45

След бензиностанция Хаджията Груев посока Околовръстното има Бивш прелез подминава се и след 200 метра има голямо кръстовище на него се завива на дясно (точно след ДЖЕМ И ДЖЕМ ) след 100 метра от ляво има ОРАНЖЕВИ врати към Двора има и звънец на който пише ЖОРО на който се звънка че печката ГоРИ вътре .

Ама преди да идвате звънкайте на ГСМите повечето знаят ......

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте,

Искам само да споделя, че Жоро е много коректен и внимателен човек. Преди малко му се обадих като абсолютно напознат (какъвто съм) и започнах да го разпитвам за разни неща и той съвсем внимателно и търпеливо ми обясни всичко и ми даде полезни съвети при положение, че беше в банка и му беше трудно да говори.

Жоро, благодаря ти за вниманието!

Определено бих те препоръчал на всеки, който има нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

:) В услуга на колеги Винаги

По темата .....

Има ли други за Чип Тунинг ?

От изминалата седмица 3ма колеги вече бръмчат :dance:

Ето и за хората, които обичат да прекарват време из ФБ в разглеждане на разни проекти....

Не са качени всички неща, не се и качват всички неща, но все пак работата преобладава из гаража не във ФБ :rotcol:

http://www.facebook.com/FTMotorsports

Редактирано от kasapina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

И аз да се присъединя към ДОВОЛНИТЕ клиенти на Жоро!

Имах проблем с нафтовата помпа на моето А6 ТДИ ( мотор АЕЛ). СЛед като майсторите, при които ходех досега не можаха да ми оправят парахода, един приятел ми препоръча Жоро.....Оставих колата и след няколко часа Жоро ми се обади с "присъдата" - счупена част по електрониката на ГНП. Каза, че за няколко дни ще ми я отремонтират, както и се случи.. :) Смени ми и някакъв маркуч по турбото ( не разбирам много...) сега съм с НОВА кола!!! МНОГО съм доволен от отношението му към мен, както и професионално свършената работа!

Мисля, че открих МЕХАНИКА, на когото ще гласувам доверие оттук нататък!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Благодаря на всички :)/>

Да отговоря публично на колеги който ми пишат и питат дали ремонтираме и други марки автомобили ..

Да занимаваме се със всякакви марки автомобили,мотоциклети (пистови и т.н.)извършваме и ремонти и модификации на ATV-та дори и екзотични марки като Поларис :D/> както се вижда на снимките отдолу.

Чип тунинг и на всички марки автомобили и джипки и мотори :D/>post-28271-0-93889900-1361724750_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей колега, ако не се лъжа вие бяхте сервиза който направи лада с мотор от нисан...

Имам едно питане за един проект който ми се върти в главата, Лада с Абф мотор скорости и диф от компетитион

въпроса ми е дали можеш да направиш тунел за скорости ,захващане на мотора и моста заедно с дифа, и като цяло

колко би могло да излезе такъв проект.

Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега, ако не се лъжа вие бяхте сервиза който направи лада с мотор от нисан...

Имам едно питане за един проект който ми се върти в главата, Лада с Абф мотор скорости и диф от компетитион

въпроса ми е дали можеш да направиш тунел за скорости ,захващане на мотора и моста заедно с дифа, и като цяло

колко би могло да излезе такъв проект.

Благодаря предварително !!!

За подобни въпроси препоръчвам да се свързвате с мен чрез  л.с. или  мейл (ftmotorsports@abv.bg)

Глобулският номер вече е в историята.  :excl: 

За връзка остават:

- 0878 792 762 Vivacom

- ftmotorsports@abv.bg

Естествено можете да пишете и на лични, но комуникацията с тях е малко по-бавна  :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Искам да напиша поредния позитивен отзив за Жоро! Бях си харесал Audi A6 в Пловдив, но не познавах никой в града който да го провери преди да го купя. Обадих му се и направи пълна и съвестна проверка на автомобила, който си бях харесал - като през цялото време постоянно ми обясняваше подробности. Страхотно отношение, светкавична реакция, изключително точен! Препоръчвам с две ръце!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Адреса му е същия телефон 0878 79 27 62 Днес говорих пак с него и в петък отивам за премахване на катализатор и ремонт на ЕСП. Преди това съм ходил около 3-4 пъти и все доволен съм оставал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Актуална информация за услугите, които предлагаме, както и информация за контакти винаги можете да намерите на официалния ни сайт http://www.ftm-bg.com

Вероятно много от вас знаят, но все пак да спомена и тук, че от няколко месеца разполагаме с дино стенд MAHA MSR500 4WD. Така вече можем да помагаме и с измерване и проверка на конските сили, настройка на състезателни електроники и чуп тунинг вече използвайки собствения си дино стенд.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...