Jump to content

Осветлението на таблото угасна


akulata

Recommended Posts

Когато сложа жълтата букса светва само лявата част от таблото и обртомера и температурата си рабонят нормално но това само когато съм запалил и фаровете (габарити или др.) дава си и контакт и вс но не сам ли пуснал светлини не работи :D а когато изгася мотора ми намалява светлината и мига лампата за маслото.При включване и на синята букса отначало проработва и след това вс спира нишо нейска......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще го тествам тези дни :) Дано да светне че голяма мъка така :bia: А светеше едно хубаво червено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 years later...

Здравейте колеги  на мен ми угасна таблото нито обортомер нито светлини нито дълги свтлини нищо изведъж всичко угасна от какво може да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери да не се е извадила някоя от буксите на таблото отзад или изгорял предпазител за таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих няма проблеми,сега даже обортомера си работи когато си поиска когато работи динамото ми зарежда а когато не работи не зарежда

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах го светлините на таблото ги няма обортомера работи когато си поиска когато не работи динамото не зарежда

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

За всички с изгаснали осветления и здрави бушони.В таблото зад оборотомера има една писта която гърми на платката.От нея е 99%.Никаквш клемореди,лостчета и т.н.

Сваляте таблото,платката и едно мостче,благодарете ми после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...