Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

2G CAN Gateway -> 3G CAN Gateway

 

T26a/1 (rot/blau) -> T20p/1 (Klemme 30)

 

T26a/2 (rot/blau) -> entf?llt x T2bc/1 BEM (neu) und D+ Lichtmaschine

 

T26a/3 (grau/schwarz) -> T20p/13 (KI Weckleitung T32/28)

 

T26a/4 (gr?n/lila) -> T20p/10 (Ringbruchleitung)

 

T26a/6 (orange/gr?n) -> T20p/15 (CAN T46b/10H)

 

T26a/8 (orange/schwarz) -> T20p/16 (CAN T46b/2H)

 

T26a/9 (orange/blau) -> T20p/18 (Kombiinstrument T32/4)

 

T26a/11 (orange/rot) -> T20p/19 (OBD Pin 6)

 

T26a/13 (orange/schwarz) -> T20p/17 (ACC Pin 2)

 

T26a/14 (braun) -> T20p/11 (Masse)

 

T26a/15 (braun) -> entf?llt x  

 

T26a/16 (schwarz/wei? ->  T20p/14 (Klemme 15 Sicherung SC8 5A)

 

T26a/19 (orange/braun) -> T20p/5 (CAN T46b/10L)

 

T26a/21 (orange/braun) -> T20p/6 (CAN T46b/2L)

 

T26a/22 (orange/braun) -> T20p/8 (Kombiinstrument T32/3)

 

T26a/24 (orange/braun) -> T20p/9 (OBD Pin 14)

 

T26a/26 (orange/braun) -> T20p/7 (ACC Pin 3) Редактирано от baba
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Полза има, защото може да сложиш екстри от фейса като напр асистент за дълги, прибиране на огледала с дист. и др., но ако оставим настрана кефа по самото ъпгрейдване, въпроса е дали не е по-рентабилно да додадеш пари направо за фейс и да вземеш всичко накуп!?

 

203758493-w988.jpg

203758494-w988.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифта ще го пропусна, направо 4G след след година-две. Това фейслифтово табло ли е или на мен така ми се струва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко. Аз си взех пластмасата около таблото от фейслифта, но се оказа, че на 3G навигациите, мониторчето е със сантиметър в диагонал по-малко от колкото на 2G и пластмасата не става. Много тъжно :D Ама ти си сменил само таблото без самата система. Ако сложиш друг MMI юнит, контролите в централната конзола и една HD навигация може направо значи да насадиш 3G :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4G не ми харесва въобще от вътре, там където е централната конзола. Таблото е супер и макар това да е правилния избор след 4F аз бих избрал BMW 5 серия комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да ме насочи къде точно се намира филтъра за картерни газове на А6 4F 2.0tdi 140к.с. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах тройните пръскачки днес, ето как се прави. За пет минути работа. Audi A6 4F – Поставяне на тройни пръскачки с подгрев

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Супер са, само да уточним в комплект са парт номер - 4F0 098 101, влизат двете праскалки съответно - 8J0955987G и 8J0955987G, и CD i пластините

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам. На някой случвало ли му се е единият сензор на парк троника да работи лятото, а зимата да не иска? Имам един сензор, който от скоро взе да ми прави проблеми. Купих нов миналата година и го боядисах и тъкмо да го сменям и се затопли и взе да си работи перфектно без отказ. Тази зима от 1 месец и нещо пак ми прави същите проблеми. Като е влажно не иска да бачка и блокирва цялата система. Дали е от самия сензор или е контактно нещо?

 

Второ. Диска на навигацията преди време ми даваше DVD read disk error. След сваляне на друго iso и запис на нов диск този проблем изчезна. Аз съм още с карта от 2012 и не съм имал този проблем с диска, но да попитам дали с 2014 някой има такъв проблем? Грешката се трие, но явно на определени карти/файлове я прави.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За парктроника имах такъв проблем и след 3 години (мързел) най-после си взех  нов, сложих го без боя (черен) и заспа. Не е според мен връзка, просто си работеше, но не винаги.

 

За второто, вчера сложих и новите карти 2014, с първи диск не успях да ъпдейтна от първия път. Но не ми е давало грешка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

itolev денитУ иска да стане вървелка - форумна батка :)

денитУ тия дет ти сложиха ръчката не коднаха ли колата след това? Сложиха ли ти масичка на пина за детектване на low level washing fluid?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням точно какво кодвах на първата ми 4Ф-ка преди 4 години за бордовака и кой пин точно е да не пищи, че нямаш вода, но ако седна в колата с вагкома ще си припомня бърже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за стандартното окачване на 4ф Авант, отзад въздушно ли е (с поддържане на нивото) или е с пружини. Как се разбира дали конкретния модел е с въздушно или стандартно окачване? В интериора има ли някакви индикатори, то е ясно че ако залягам под колата ще разбера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...