Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Или е цялото с въздушно или цялото с нормално...Не съм чувал да има само отзад с въздух...И не се заляга, а се гледа над гумите в арките какво има - въздух или масло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

На Е-клас примерно Т-моделите серийно са с нивомат отзад, за поддържане на нивото. Чудех се и пр 4ф ли е така, но явно не е. А в интериора има ли разлики в зависимост от това дали е с въздушно или не?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Имам едно въпросче. Копчето за стъклото на шоф. врата е малко ожулено и има малко луфт от много ползване. Гледам се продават четирите копчета за стъклата на шоф. врата, но въпросът ми е как се сменят? И също така искам да си сменя и врътката за фаровете, как се маха ?

 

 

Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея какви са крушките в краката при педалите и при пътника, какви са крушките долу във вратите и тези в плафона.. Всмисъл има ли ги някъде разписани като модели, че утре мисля да обърна всичко на диодни барабар с тези на номерата :D, ама ще ми е малко трудно да обикалям с разглобена кола, да търся дадените модели крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Вас има ли идея, как да подобря осветлението в багажника....

 

Само да уточня, по начин и с части такива, че да не изгори инсталацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как се работи със SDS? Аз примерно му говорих Dial number, но много трудно ми разпозна англичанския и много греши викам му зиро или зеро и то вкарва 04. След това се опитах да ми запише телефон и име във телефония указател, но като преслушах името се чуваше много кофти, все едно микрофона ми е избушен. Някой има ли идея къде е на SDS микрофона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста попрочетох,но никъде няма еднознзчен отговор.При смяна на биксенонови фарове с лупа от преди фейслифт,с такива от фейслифт(без завиване),само флашване ли следва,или има и смяна на модули ,инсталация и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как се работи със SDS? Аз примерно му говорих Dial number, но много трудно ми разпозна англичанския и много греши викам му зиро или зеро и то вкарва 04. След това се опитах да ми запише телефон и име във телефония указател, но като преслушах името се чуваше много кофти, все едно микрофона ми е избушен. Някой има ли идея къде е на SDS микрофона?

Записваш си тагове на имената в директорията (name) към съответния контакт и после изричаш "кол стефчо" и то те набира... Същото е и с навито: "навигейт ту стефчо" и директно прави маршрут до теб :). Микрофона е в плафона и може да работи както през основния който е за телефона или през допълнителен. Май само основния минаваше през усилвателя обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е.

Разлог - Асенова крепост - Разлог - 6,2 - но по-добре да не продължаваме, че един бензинджия остана без бан, а обича доста да говори глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете някой добър майстор бояджия в София. Сега като се запролети мисля малко козметични забележки да изчистя. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е.

Разлог - Асенова крепост - Разлог - 6,2 - но по-добре да не продължаваме, че един бензинджия остана без бан, а обича доста да говори глупости.

Колега, май четеш както ти е удобно.При 6,2 колко ти е средната скорост? При мен на скоро засякох ср. разход 7,5 при ср.скорост  100 км/ч за пробег близо 170 км. по път с 8 населени места. А сега да си дойдем на думата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз извънградско под 12 -13 не мога да сваля

Това трябва да е на магистралата с 180-190 км/час средна.... много горят тез бензинки, брей.. :wall: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги нов съм в форума доста търсих но неможах да открия точна информация и така въпросът ми е може ли да се сложи usb на ф4 2008 преди фейса в ebay намерих този кабел http://m.ebay.de/itm/200498007981?nav=SEARCH но в колата не открих такава букса някой запознат ли е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4F Avant :)

 



Здравейте колеги нов съм в форума доста търсих но неможах да открия точна информация и така въпросът ми е може ли да се сложи usb на ф4 2008 преди фейса в ebay намерих този кабел http://m.ebay.de/itm/200498007981?nav=SEARCH но в колата не открих такава букса някой запознат ли е

Може, това е кабел за АМИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете някой добър майстор бояджия в София. Сега като се запролети мисля малко козметични забележки да изчистя. Мерси

 

Аз ходя в Бранд Ауто сервиза за щети по каско. Правиха ми предна броня, калник и праг и съм доволен. При прага има някакъв защитен слой, който стои по-матов, и него го бяха направили добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...