Jump to content

Въпроси за А6 (4F)


verter

Recommended Posts

Мишо беше сменял рейка,като новата беше нова. Беше влязъл в контакт със завода-производител,някакъв шведски ако не се лъжа,рейката беше дошла на някаква съвсем поносима цена,поне на фона на цената в Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги,

някаква идея какво значат съкращенията в скритото меню?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

post-84961-1402602576,6929_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи е нещо супер дупер сериозно.... И все пак - знае ли някой от вас какво стои зад тези съкращения? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо беше сменял рейка,като новата беше нова. Беше влязъл в контакт със завода-производител,някакъв шведски ако не се лъжа,рейката беше дошла на някаква съвсем поносима цена,поне на фона на цената в Порше.

Какво толкова е било на рейката, че се е наложило нова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой навремето беше споменал, че при смяна на задните дискове или накладки се адаптирало нещо.

Някой да се сеща къде какво?

Аз ги сменях наскоро и не се е налагало адаптиране. Майстора обаче спомена, че има врътка с ръчната спирачка, ако падне акумулатора (даже по спецификации, се препоръчвало да е вързан на зарядно), защото после ръчна трябва да се настройва/адаптира и било много тегаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ето ви инфо :

1. Audi A6 (4F) Parking Brake / http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A6_(4F)_Parking_Brake

2. Electro-Mechanical Parking Brake (EPB), rear brake pad service /

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко въпроса

засилвал ли е някой 3.0 дизел над 600 нютона ?

също така над 300 коня ?

става върпос за автомат строник .. също така ако има чипнати на какво налягане карате и на колко мг пръскате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли как се маха този 3Д режим на навигацията, за да може пак да ми изписва имената на улиците подробно на самата карта! Четох някъде за това, но изгубих темата и не мога да я намеря, а и там не е обяснено как става това. Благодаря предварително!

Редактирано от fenx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко въпроса

засилвал ли е някой 3.0 дизел над 600 нютона ?

също така над 300 коня ?

става върпос за автомат строник .. също така ако има чипнати на какво налягане карате и на колко мг пръскате

Ако говориш за преди фейса над 300 коня излизат при налягане над 1.6. Тогава нютоните отиват в небето и се налага да ги намаляш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли как се маха този 3Д режим на навигацията, за да може пак да ми изписва имената на улиците подробно на самата карта! Четох някъде за това, но изгубих темата и не мога да я намеря, а и там не е обяснено как става това. Благодаря предварително!

 

Цъкаш NAV и после SETUP. От там трябва да имаш избор за режима на навигацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 к.с. реални на BMK/ASB със заводската турбина няма как да извадиш... или ще грее като за последно и ще я счупиш за нула време. С друго турбо - може, но тогава ще сгънат скоростите...

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско заводската няма проблем да е надуеш на 1.6 и с малко повечко пушек :) да изкараш 290-300 коня. Разбира се трябва да смениш и мапа и да отвориш генерацията след турбото за са не ти скача егт над 880 градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах лъжеш се  не е само налягане в момента съм на 1,6 налягане и 80мг на дюзите  намалихме въртящия момент

и я малко пуснахме по късно да надува ... в този вариант даде 270 коня и 560 нютона ... ... след това  и направих цялостна генерация мисля да дигна на 1,7 и 85 мг на дюзите ,, да я ограничим на 580 нютона и да видим ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ся де ,, май трябва си записвам ,, ама веднага слагам една метанолова инжексия и съм в играта :))) имам много идеи

но ,,, кутията ме спира за всичко ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не надувай турбото над 1.6 и се стреми към егт до 880 градуса. Оправи си изходящите газове след турбото и мини на генерация на 63, също тъка трябва да оправиш интейка. Ако ще сменяш турбо и ще надуваш над 1.8 трябва да минеш на 70мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкаш NAV и после SETUP. От там трябва да имаш избор за режима на навигацията.

Благодаря колега, но не откривам таква отметка за 3Д, за да я изключа. Може би не поддържа 3Д, но защо след като качих новата карта ми изчезнаха имената на улиците, не знам. До колкото четох в темите, не било от картите, а от някакви настройки по колата. Днес си играх много, така и не излизат тези имена на големия дисплей върху картата.

Редактирано от fenx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма поддържа неподдържа има 5 опции на кръст и едната от тях е тази. Виж си в упътването на автомобила, няколко по-ста по-нагоре го бяше атачнал някой даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не си спомням някога да са ми излизали имената на улиците освен на таблото в режим на навигация?!? То вярно не съм гледал в 2D режим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 2D режим винаги са излизали и в момента с 2014 картата продължават да излизат. 3D режима го пуснаха с 5.5.70 ъпдейта на MMI и там намалиха броя текстове, които се показват по време на навигация до абсолютния минимум. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

krasaveca виждаш ли 80мг в диагностика с ВАГ КОМ? На каква ламбда караш?

baba на 900 градуса съм отрязал ЕГТ-то на моя човек, ако е 860 почва да рита кутията във високите като загрее, стандартния интеркулер на 3.0тди е слаба работа, ако чипваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...