Jump to content

А6 АБЦ 2.6 срещу БМВ 320и


Recommended Posts

  • Отговори 77
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

2,6 е всичко друго но не и тромав. Любимите ми жертви са Баварки завършващи на 20.

Абе, не е за изхвърляне, но сравнен с ускорението на чипосаното 1,8Т на Дидо (didoya) например, разликата като динамика е огромна.

АВС- то е за каране за кеф, не е за състезания. На мен лично ми доставя голям кеф- точно това искам от една кола ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има само едни бмв който вървят М3,М5 всичко друго само ръмжи

преди каръх б4 2.6 и 320 ките ми гледаха задницата опъвах са даже и на 325

сега съм с б4 2.8(с LPG) със спортни валове и пак се заяждат бмв -та с мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш... поцепваш 320, 520, а? ;) Пробвай се с някой от твоята категория. Нещо с 30 отзад... или пък тия бавните 35i.... :lol:

Баси... колко мъка има по тоя свят... боже... :)

Гледам, че Жорето чете - Жоре, дано да не си си купил колата с такава цел брат - да "наказваш" бързаците по улиците. Колкото е по-хубава, толкова повече да си я пазиш! И тя теб... :)

Колата е за кеф. Личен. Вътрешен. Стига с тия ластици, гащи, пишки, стружки и други железа. Онзи ден на Тракия една Шкода дизел ме направи смешен на доускорение (между 130 и 160 кмч). И кво. Пак си се радвам на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z0EW7Qz9EnA - направих това клипче след чипване при стефчо и не бих казал че е тромав двигател. Особено на по-високи скорости.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z0EW7Qz9EnA - направих това клипче след чипване при стефчо и не бих казал че е тромав двигател. Особено на по-високи скорости.

Шегуваш се, нали :)

Като се абстрахираме от грешката в километража, до 200 доускорява "почти седмица" :)

Не знам дали е от колата ти или си внушавам, но моята без чип ускорява малко по- бързо от видяното и пак ми се струва тромава :D

Но както казах- тези скорости много рядко ги вдигам, иначе си возя долната част на гърба бавно, за кеф :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z0EW7Qz9EnA - направих това клипче след чипване при стефчо и не бих казал че е тромав двигател. Особено на по-високи скорости.

:hilezh: Определено до 160 може да се каже, че става. От там насетне...А и на тоя двигател не му трябва чип, трябват му клапани...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=z0EW7Qz9EnA - направих това клипче след чипване при стефчо и не бих казал че е тромав двигател. Особено на по-високи скорости.

Какви са промените след чипа??? к.с. NM????Парии???

Редактирано от kkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си труда да изгледам няколко клипчета на ускорение на 2.6 V6 в нета сега и...аве ,момчета....тва наистина не моо откине,просто тая стрелка стои се едно съм с атмосферен 5так ,но искам да карам бавно! :hilezh: Без да се обиждате! :respekt:

А....през целото клипче очаквам нещо да се случи,ама то накрая свършва :hilezh:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих си труда да изгледам няколко клипчета на ускорение на 2.6 V6 в нета сега и...аве ,момчета....тва наистина не моо откине,просто тая стрелка стои се едно съм с атмосферен 5так ,но искам да карам бавно! :hilezh: Без да се обиждате! :respekt:

А....през целото клипче очаквам нещо да се случи,ама то накрая свършва :hilezh:

Мнооо си груП ве. :D:bia::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 160 моята по- бързо ги лепи, определено!

После до 200 пак е мъка, но не чак толкова тегаво, колкото на клипа. :respekt:

Яворе, ти се качи на правилната моторетка и сега всичко ти се струва бавно. Представям си, ако те кача на Сеата (1.4) на брат ми, ще вземеш да слезеш в движение, решавайки, че съм спрял :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вид да се поФали че и гараж има момчето....

:respekt:

Като си купиш броня, чак тогава говори с мен......

Искаш ли една от Ауди 80 да ти подаря ве, кво да не е лоша.....

Даже е черна и няма да се налага да я боядисваш... :flehan:

Естествено че имам гараж, след като на Aудито ми крадаха 10 пъти чистачките и някой се опражняваше с въздушна пушка по него, най логичното е да си земеш гараж......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......... някой се опражняваше с въздушна пушка по него, най логичното е да си земеш гараж......

У Пловдив не ви е скучно. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У Пловдив не ви е скучно. :respekt:

Да бате, аз немога да си представя къв човек трябва да си, за да го направиш тва, ама както и да е!

Дреме ми, аз колата си я боядисах, обаче не е там ралтата.... :flehan:

Редактирано от ACE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си купиш броня, чак тогава говори с мен......

Искаш ли една от Ауди 80 да ти подаря ве, кво да не е лоша.....

Даже е черна и няма да се налага да я боядисваш... :bia:

Естествено че имам гараж, след като на Aудито ми крадаха 10 пъти чистачките и някой се опражняваше с въздушна пушка по него, най логичното е да си земеш гараж......

Броня си купИх...ся моо ли ти каем да си гледаш ралтата :respekt:

Аве,тва мАсло е пресечено ве,ти ме поеба! :wall:

:flehan:

Само се доберем до Еконт си зеем бронята и отивам към бояджията!

Иво,ти много точно се изразяваш за тоя мотор,до 160 добре,кефи те как дърпа,никъде не споменаваш че е изтребител.Аз се смея на някакви клипчете,които трябва да докажат едва ли не че говорим за яката работа,еле па чипосаните,направо лепат беНветата като циФка у миФка :dance:

А моя мотор не случайно съм избрал да бъде такъв...а сега два 6-така чакат Явор да ги смени с 5таци с турбо ,на В4 ки:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един вид да се поФали че и гараж има момчето....

:hilezh:

Mи нали трябва цяла зима Мерца да има къде да стои :P Добре, че у Пловдив сняг почти не вали.

Дано не чуе за тази тема, някой с 2.5 тди и чип, че ше ни прави смешни всичките. :box::P

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЦ-то си е кукла матор.Върви повече на А4,но при Ц4 си върши идеална работа

АЦЕ представяш ли си бате ако беше у Перник и Пини е покрай тебе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АБЦ-то си е кукла матор.Върви повече на А4,но при Ц4 си върши идеална работаАЦЕ представяш ли си бате ако беше у Перник и Пини е покрай тебе :)
Той е мой човек ве...... :wall:
Аве,тва мАсло е пресечено ве,ти ме поеба! :)
Верно ли ве? Еххх знаех си че така ще стане, щото го бъркахме с дядо ми оная вечер, а той недовижда и е объркал съставките..... :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не чуе за тази тема, някой с 2.5 тди и чип, че ше ни прави смешни всичките. :steinigung::wall:
късно е! ЧУХ! :) е са ше ви поцепа !

повтарям го 3 пъти да'н го забрайти :gruebel:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли ве? Еххх знаех си че така ще стане, щото го бъркахме с дядо ми оная вечер, а той недовижда и е объркал съставките..... <_<

Трееше му дадеш от мойта партида, добре сте го объркали. Малко на мекици намирисва, ма инак е благо. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...