Jump to content

231 km/h A4 aha 2.8


decari

Recommended Posts

Преди няколко дена пътувах до Торонто "600 км магистрала" беше студено минус 27С , късно вечерта и от скука реших да напъна колата за проба ;) Колата вдигна 231 без проблем варвеше още но не я настъпах до края защото наближавах град и ме беше страх да няма полицаи !!!!Споделям с вас приятното си впечатление от този мотор АНА 2.8 30 клапана , въпреки ексремните температури колата вървеше като луда :dance: идея си нямам колко е мах. на колата но мисля че е около 240 ! Някои има ли пробвал ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам аз канадските аудита са фабрично ограничени на 205км/ч. Толко прави моята А4-ка ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам аз канадските аудита са фабрично ограничени на 205км/ч. Толко прави моята А4-ка ;)

Незнам за токова ограничение , може да си прав аз толкова отчетох с джи пи ес ! :dance: Не даваше признаци да е ограничено аудито. Освен да направим една среща на клубарите в канада и да ти покажа реално ако ми имаш доверие разбира се :dance: Как се Държи твоето в канадската зима :lol:

Редактирано от decari
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, като се съберете там в Канада на минус 27, завъртете една шайба до Велико Търново, да дойда и аз да ви покажа колко вървят българските Аудита. Ей, колеги, да сте живи и здрави, не карайте толкова бързо, верно е, че сте в Канада и сигурно пътищата ви не са като нашите- дупките като на Пармеджано Италиано. Но все пак мисля,че хич не е лошо да се кара разумно- в тази скорост има много рискове, за колко мислиш, че ще можеш да овладееш колата, недай си Боже, ако гръмне гума колко кълбета точно ще направиш, и т.н.

Пожелавам Ви много безавариини километри, и щастливо завръщане в България. Тука нищо, ама нищо не се е променило, ама ние нали сме балъци, останахме да се борим тука. Не съжаляваме, ама ако сме повече, може да намалим карантинния период на 1 ден по-малко, примерно. Също забравих да кажа, че в БГ сме и много лоши оптимисти, с др.думи- зле информирани песимисти. Айде живи и здрави!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде, като се съберете там в Канада на минус 27, завъртете една шайба до Велико Търново, да дойда и аз да ви покажа колко вървят българските Аудита. Ей, колеги, да сте живи и здрави, не карайте толкова бързо, верно е, че сте в Канада и сигурно пътищата ви не са като нашите- дупките като на Пармеджано Италиано. Но все пак мисля,че хич не е лошо да се кара разумно- в тази скорост има много рискове, за колко мислиш, че ще можеш да овладееш колата, недай си Боже, ако гръмне гума колко кълбета точно ще направиш, и т.н.

Пожелавам Ви много безавариини километри, и щастливо завръщане в България. Тука нищо, ама нищо не се е променило, ама ние нали сме балъци, останахме да се борим тука. Не съжаляваме, ама ако сме повече, може да намалим карантинния период на 1 ден по-малко, примерно. Също забравих да кажа, че в БГ сме и много лоши оптимисти, с др.думи- зле информирани песимисти. Айде живи и здрави!!!!!

Да си жив и здрав и ти колега! Не сте балъци че сте останали в България , повярвяй ми няма нищо по хубаво от това да говориш на родния си език и да живееш в родната си страна при родители и приятели!!!Това лято ще се прибера за един месец в България и се надявам да отида на срещите на клуба за да си поговоря с приятели за любимата ни марка ! :flehan::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...