Jump to content

Audi TT Project 500 най-накрая доби вид ;-))


Recommended Posts

Банда,

Напоследък потънах дълбоко, работата дойде в повечко, а пък и ТТ-то, организацията около MaxTuningShow и drag-състезанията ми утрепаха бая време.

Тук можете да видите малко снимки и дино-графики на ТТ-то:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=10

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас :) Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо :):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, бе, къде одиш, бе!... 8) :) Ние вече си мислехме, че си морски... :):):)

А за TT-то - браво, евалла и пак браво! Чакаме да се похвалиш за спечелено първо място още в неделя! 8) :evil: А момите, ако няма кой да ги повози - тук може да издигнем някои кандидатури... :evil::evil::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда' date='

Напоследък потънах дълбоко, работата дойде в повечко, а пък и ТТ-то, организацията около MaxTuningShow и drag-състезанията ми утрепаха бая време.

Тук можете да видите малко снимки и дино-графики на ТТ-то:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=10

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас :) Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо :):):)

нали сме на формула бе :?: :?: :?: :?: :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брауз :)

Мноого добре изглежда..

Поздравления. До колкото ми е известно ТТ-то ти вече не само е най-бързото и мощно ТТ в БГ, а и в света са малко куатро задвижваните ТТ-та с 500+ к.с. аз лично само за твоето знам :) .

ПС>Онази наша уговорка за кръгчето, ако все още е в сила пиши на ЛС кога ти е удобно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като го гледах как върви, не мисля че нещо ще успее да го бие, предполагам че 100км/ч може да ги вдигне на 1-ва а на 2-ра не ми се мисли 8) :):) Не може ли някой път да ме повозите на туй чудо на техниката :roll: просто ще приритам от кеф, а пък на всичкото отгоре е и любимата марка...ехххх :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително съм тая неделя на пистата и щте ми е много кеф да се запознаем лично. Между другото ТТ-то не попада ли в средния клас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително съм тая неделя на пистата и щте ми е много кеф да се запознаем лично. Между другото ТТ-то не попада ли в средния клас

Нема значение,то да накърти задниците на тия от най-високия клас па много зор че е в средния :) Успех от мене,Васко!You are the man! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за тая машина васко страхотна :):):) Много ми е смешно как Цунами ти се смеееха се как никога се нямало да я изкараш тая кола и са като я показа никви ги нема :):) Най-вече съм щастлив че колата е Ауди любимата марка така че ще стискаме палци да ги понамачкаш и да ни зарадваш с красива победа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо събра очите на народа на 15-ти. :) Добре, че веднага опънахте лентата отстрани, че щяха съвсем да го полазят горкото :) Само не разбрах дали е тичало по-пистата, щото нямаше къде да се скрием от дъжда :evil: . От друга страна пък добре, че заваля щото иначе няма да успея да му ударя 2-3 снимки. Преди дъжда блъсканицата беше нечовешка. Даже на Ламбото нямаше толкова народ към края, пък да не говорим за прехваленото Пунто на Цунами, което почти не го забелязаха, въпреки надписа на задния джам - Цунами тийм ала бала... 300+

Браво :):):) За по-достойно представяне на марката в БГ... трудно ми е да се сетя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега! Поздравявам те за колата и ти желая успех на състезанието! А да те попитам, че нещо ме глозга :roll: - какво става с S2-ката? Исками се и тя да ги опердаши та да съм горд сбственник и аз, че имам купе (ама не същото) :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васко моля те ако идваш към Sunny Beach се обади да го видя че съм цяло лято тук на село,и не мога да идвам нито по срещи нито по Божура.0898 694 002 или по тениската ще ме познаеш. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега! Поздравявам те за колата и ти желая успех на състезанието! А да те попитам, че нещо ме глозга  :roll:  - какво става с S2-ката? Исками се и тя да ги опердаши та да съм горд сбственник и аз, че имам купе (ама не същото)  :onceldoc:  :gruebel:

S2-ката беше на боя и спойлери 2 месеца. Довечера ще я палим, утре цял ден на Диното и живот и здраве в Неделя ще е на страта :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банда,

Напоследък потънах дълбоко, работата дойде в повечко, а пък и ТТ-то, организацията около MaxTuningShow и drag-състезанията ми утрепаха бая време.

Тук можете да видите малко снимки и дино-графики на ТТ-то:

http://www.prospeed.bg/galery.php?g=10

Надявам се марката Ауди да бъде достойно представена този уикенд на драг-състезанието, с едно скромно първо място в най-високия клас  :nixweiss: Все пак е състезание и нищо не се знае, но Ауди винаги се цели високо  :onceldoc:  :gruebel:  :twisted:

нали сме на формула бе :?: :?: :?: :?: :?:

Абе плановете ми бяха разкрити в последният момент, защото кретена, който уреждаше нещата в Монако не се свързал с мен и се обадил на жена ми да пита всичко ли е ОК. Направо ме върна в първи клас... :freak: Имаше лек семеен сблъсък, слава богу билетите не ги бях платил и скоропостижно се оказвахме на Халкидики, далече от коли и писти. Не беше лошо, но трупнах 5 кила за 4 дни... :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брауз :gruebel:

Мноого добре изглежда..

Поздравления. До колкото ми е известно ТТ-то ти вече не само е най-бързото и мощно ТТ в БГ, а и в света са малко куатро задвижваните ТТ-та с 500+ к.с. аз лично само за твоето знам :onceldoc: .

ПС>Онази наша уговорка за кръгчето, ако все още е в сила пиши на ЛС кога ти е удобно. :nixweiss:

Уговорката остава - в Неделя ще дойдеш ли на състезанието на Божурище?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително съм тая неделя на пистата и щте ми е много кеф да се запознаем лично. Между другото ТТ-то не попада ли в средния клас

Аз винаги съм обичал точните неща. Двигателят фабрично е 1792cc, но кованите бутала са малко по-големи и кубатурата е 1836cc или нещо такова. Това не ме притеснява... :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо събра очите на народа на 15-ти.  :freak:  Добре, че веднага опънахте лентата отстрани, че щяха съвсем да го полазят горкото :D Само не разбрах дали е тичало по-пистата, щото нямаше къде да се скрием от дъжда  :box: . От друга страна пък добре, че заваля щото иначе няма да успея да му ударя 2-3 снимки. Преди дъжда блъсканицата беше нечовешка. Даже на Ламбото нямаше толкова народ към края, пък да не говорим за прехваленото Пунто на Цунами, което почти не го забелязаха, въпреки надписа на задния джам - Цунами тийм ала бала... 300+

Браво  :nixweiss:  :onceldoc:  :gruebel:  За по-достойно представяне на марката в БГ... трудно ми е да се сетя  :twisted:

Имаш ли снимки като тази от аватара ти, но с по-голяма резолюция? Следващият ни проект е реплика на Ауди С1 или на Audi Sport Quattro къса база. Малко снимки ще ми помогнат, че в Нет-а не ме кефи качеството на това, което намерих...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...