Jump to content

Тъп проблем при Coupe


Jorkata DZ

Recommended Posts

Колеги, имам един глупав проблем - багажника на Coupe-то ми скърца като за световно дори и на равен път. Първо мислих, че е някоя пластмаса, но не е. Самият капак издава отвратителен звук (много е дразнещ). От две седмици си играя да го регулирам от страничните тампони и не става.

Дайте някакъв съвет!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да не стане, регулиран се тампоните отдолу /на купето/, отгоре /на вратата/ и заключващия механизъм. Това е оправя се само с регулиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия ужасен проблем и с това твурдо окачване си еб@ва мамата :lol: Все едно пуйки си возя отзад такъв е звука :lol:

Играл съм си с тия тампони и механизми по цял ден и след 5-6 километра друскане по хубавите ни пътища пак започва... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, може да спре да скърца. Ако трябва направи канали на дупките на куката /дето се заключва капака/ и го прибери на долу да се опъне добре. Малко трудно може да се затваря, но е по-добре от скърцането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това за пуйките си напълно прав, колега. Ако успея да го регулирам по някакъв начин задължително ще пиша. Дотогава ще си возя и аз пуйките в багажника. :bia:И това опитах, колега. Не става - багажника едвам се отваря сега, а е плътно по купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, може да спре да скърца. Ако трябва направи канали на дупките на куката /дето се заключва капака/ и го прибери на долу да се опъне добре. Малко трудно може да се затваря, но е по-добре от скърцането.

Това е правилния отговор...и макар и да върши работа,преди 25 дни го направих,сега чувам че гърмящите животни(да не ме помислите за селяк) ,пак почват да се обаждат :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате тя твойта не мое да смогне на ускорение.Требва да тураш ролбар да не се отдели рекарото от пода :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта кола е тиха ве,немам Шпортни генерации като некои батки тука с бели купета с турбоси ,особено .... :)

При мене само се чува Всссиииууууу!!!!!! и после Кхкхкхкхххххх ...

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само селянин знае какъв звук издават пуйките... :birthday:

Ма язе кога съм пледирал,че съм Софианец :bia: Чесно казано,неща и да чувам вече за тоя град...ма кво да се прай...

П.П.За скърцането,вече пробвах какво ли не.... :lol: Рекорда ми е 100километра преди да се разкърца пак....а ми писна да карам на усилена музика,за да не го чувам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казАх ве,тигър!??!Зимаш и преместваш ключалката от капака мааалко по-нагоре освен ,че тряа натегнеш тампончетата...

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :rolleyes:

Редактирано от Yavor20V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти казАх ве,тигър!??!Зимаш и преместваш ключалката от капака мааалко по-нагоре освен ,че тряа натегнеш тампончетата...

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :hilezh:

Батенце не стааа бе :rolleyes: След като дигнах ключалката издържа събота и неделя вечерта започна наново.....

А за Ангел то е ясно,него никой немое го бутне с тая емблемка отпреде :P Аз съм само с Слайн най-не вървим :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чиреп е само РМ на на Ачката ... :rolleyes:

Факта,че караш АБК и то на гъз ме кара да подминем поста ти със смех :hilezh: Кат те опнем после да не ми пуснеш Любето за краш тест :hilezh:

Нали ти казАх ве,тигър!??!Зимаш и преместваш ключалката от капака мааалко по-нагоре освен ,че тряа натегнеш тампончетата...

На Ачо Поулпозишъна машината е с еНблема S4 ,ценни 5 коня..ако имаше и рег. РК щеше да е неприхващаем от камерите ,добавяйки и силата му като шОфер :P

Нали ти казах брат ми С4 е по-големо от С2 следователно БМВ 320 с малолетна ни цепи

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факта,че караш АБК и то на гъз ме кара да подминем поста ти със смех :rolleyes: Кат те опнем после да не ми пуснеш Любето за краш тест :hilezh:

Ш-ш-ш не обиждай нас газаджийте бе :hilezh: Да не ти напрайме некое харакири на следващата среща :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко :lol: Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко B) Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :lol:

Ма ти верно ли сложи газ ве лам? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mислим че е време да доеме с тебе с боНбата,батя и да приключиме тия газови драми! :hilezh: Ше гръмнете като фишеци с тия бабъли отзад у багажниците :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз иам бе.Монтира ми я машината мноо яко.Под кората на задния джам и иам место за бурканите от село.Са,че като ли дърпа повече и гори по-малко и ми е йовтинко :hilezh: Само требва да пръснем стопошете черни и да турим вал от АБк и радко пиратко да ми я настрой :)

въххх ко станааа?!!!и ти ли газаджия бре?падна ми в очите! :lol::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един старт да пуснеме?Ако не ми хареса на ЛПг,че турим метан.Ако и тогава не ме кефи турам ТДИ у коша :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...