Jump to content

проблем с централното


hero_85

Recommended Posts

Колеги помагайте че нямам и представа от какво може да е. Проблема е следния заключвам колата с дистанционото на алармата и после не иска да я отключи с дистанционото, а с ключа всичко си работи. Рових се из форума и разбрах че може да е от някаква платка ама не знам къде е. На Б4 е отзад в багажника, а на Б3 каде е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте че нямам и представа от какво може да е. Проблема е следния заключвам колата с дистанционото на алармата и после не иска да я отключи с дистанционото, а с ключа всичко си работи. Рових се из форума и разбрах че може да е от някаква платка ама не знам къде е. На Б4 е отзад в багажника, а на Б3 каде е ?

ЗДР сменяли батерия колега - не се базикам ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерия ? Къде е(ако имаш на предвид на дистанционото, мисля че то работи защото сигналите за отключване си ги издава но не се отключва) ? Сега забелязах и друго че това нещо се влияе от температурата. Сутринта се отключи с дистанционото без проблем, и когато температурата се повиши пак не иска да работи. Що е то ? И защо се влияе от температурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батерия ? Къде е(ако имаш на предвид на дистанционото, мисля че то работи защото сигналите за отключване си ги издава но не се отключва) ? Сега забелязах и друго че това нещо се влияе от температурата. Сутринта се отключи с дистанционото без проблем, и когато температурата се повиши пак не иска да работи. Що е то ? И защо се влияе от температурата?

може да е от алармата релетата вътре а може и да е от компресора студени спойки вътре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря на всички който се отзоваха. Проблема е решен, колегата "nikom" беше прав. Релета под кората на километража , една от жиците направо се беше отскубнала. 10 сек. с поялника и всичко е ок. Реших да постна снимка на релетата ако за напред някой има такъв проблем да не се лута. Защото аз направо обърнах колата с главата надоло то не беше багажник, задни седалки, отпред при двигателя търсих и т.н. Ама така и не разбрах къде се намира самата аларма защото имам някаъв ключ за нея ?

Мерси много колеги!!! :steinigung:

post-15696-1240496975_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...