Jump to content

Дебитомер 1,8т Aeb


vv3

Recommended Posts

Аз имамсъщия проблем със същата кола 3 дена е като самолет 3 дена нещо се мъчи.2 години още немога да разбера от какво е.Успех и ако имаш развитие пиши едно ли4но.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то има един куп датчици от които зависи. Всичко като вече не са в топ кондиция дори и с малки отклонения резултата е такъв....старост-нерадост:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кои са тези един куп датчици.Сменял съм н75,температурния,разтоварващия за турбото,дебитомер купувах.Само този дето е за температурата на входящия въздух и ламбдата не съм сменял.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тях, дросел, датчик за надморска височина, свещи, бобини, лули, комутатор, кнок сензори, всякакви вакуумни маркучета - знайни и незнайни...

Абе не е да няма какво да дава фира. Идеята ми е дори да не са фира ако имат всички по няколко процента отклонения и ето ти.

Друго за което се сещам позацапан интеркулер също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е нали все пак има диагностика и там трябва да покаже ако някои от изброените неща не е в ред.Ако няма грешки на диагностиката кво правим.Или на диагностика че ти покаже само ако някои хич не бачка,а ако бачка но не в нормите,грешка няма да даде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...