Jump to content

АГУ НА 1.8 ADR


Recommended Posts

Аз съм с италиянски ГИ, но съм чувал че и с обикновенна става. Все пак трябва да се внимава заради дросела и дебитомера, ама ако се направи кадърно може и да стане.

Но БГ инжекционите са на цена и май не си струва упражнението. Разликата е 400-500 лева , а при положение че може да има ядове след това???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя е с метални колектори, трябва ли да се слага ГИ или може по обикновена АГУ

Колега и аз наскоро се газифицирах :hilezh: същия двигател съм като твоя с ГИ съм навъртях 3000 к до сега нямам проблеми само дето малко не ми харесват тиа ГИ щот си палят на бензин и на 2 пълнения на газовата която ми е 40л слагам и 20 лв. бензин :D (аз имам едни съмнения за мене,че ми заграва нещо мн бавно колата обаче това си е за друга тема) ама пак се ядва не като преди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз наскоро се газифицирах :D същия двигател съм като твоя с ГИ съм навъртях 3000 к до сега нямам проблеми само дето малко не ми харесват тиа ГИ щот си палят на бензин и на 2 пълнения на газовата която ми е 40л слагам и 20 лв. бензин :hilezh: (аз имам едни съмнения за мене,че ми заграва нещо мн бавно колата обаче това си е за друга тема) ама пак се ядва не като преди

Това че пали на бензин е добре , каква марка ти е ГИ и колко ти излезе. Има ли голяма разлика между газ и бензин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това че пали на бензин е добре , каква марка ти е ГИ и колко ти излезе. Има ли голяма разлика между газ и бензин

Марка БРЦ слагана в Пловдив струва 1550 лв. Разлика немога да усетя никаква между газ и бензин тя даже сама си превключва от бензин на гас и дори не може да усетиш кога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газов Инжекцион.

Не се подлъгвай да слагаш обикновена газова - 700-800 лева разлика ше ти излязат през носа много неприятно.

Не си причинявай това - има и ГИ на изплащане. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газов Инжекцион.

Не се подлъгвай да слагаш обикновена газова - 700-800 лева разлика ше ти излязат през носа много неприятно.

Не си причинявай това - има и ГИ на изплащане. :)

има някакъв сервиз Еуро газ в горна баня , където слагат car gas и bardolini разликата е 50 лв повече за бардолини иначе като гледам са с почти еднакви компоненти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на същият двигател преди 3 (2+1) години му е сложена обикновена газова навървяни са му над 50 хил. км. Аз я купих така от собственика и лично съм и навъртял последната година 20 хил. абсолютно никакъв проблем нямам с газовата. куатро съм и разхода ми е 14 градско 10 извън градско, но ти си решаваш каква ще си сложиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой има ли представа от ГИ, които монтират в "София газ комерс" /на "Янко Сакъзов" 21/. Имам двама познати с монтирани ГИ там за по 1000 лв. И двамата имат пробег по около 2000 км. без оплаквания. ГИ били някакви италиански, "но не били известна марка". sad.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Не случайно "постът" ми има характера на въпрос... :P По отношение на монтираните ГИ имам наблюдения от работата на едната кола (БМВ 3-ка, 4-ри цилиндъра, 16 клапана) и от монтажа. Работата на машината е безупречна, клапанчетата (дюзите) на ГИ са доста тихи (чуват се само на отворен капак), а монтажа си е видимо добър. Проблемът е, че видях само, че сондата е Lovato, а в двигателния отсек по частите пишеше Italy, но не обърнах внимание за марката. Зная, че не са Lovato, защото в същия сервиз за Lovato искали 1400 лв.

PS: Впоследствие питах собствениците на колите за марката на ГИ, ама и те са едни пердета... казаха само "някакви италиански ГИ" и толкова... :D. Тях ги интересува, че всичко е ОК. Та всичко, което исках да питам е: Някой има ли конкретна информация по въпроса? Целта ми не беше да се създават квалификации от типа "не му знаеш името = звучи несериозно" или пък "знаеш му името = звучи сериозно" :D :D :D

Редактирано от sbh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Не случайно "постът" ми има ..................

колега,евала за перфектно написания пост. :D:D

Не за друго,а заради добрия Български Език!Пък и заради това,че става ясно за какво иде реч без да се гадае и да се хвърля боП! :D

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колега, след като знаеш името на сервиза където монтират тези мистериозни ГИ , на които пише Ловато,но не са знаеш и адреса му , ми вземи звънни или отиди на място, там би трябвало да получиш отговори на това което те интересува!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Machine каза: "Dream Jet - и аз ги монтирам от два-три месеца, държат се перфектно и компонентите в кита за цената си са перфектни".

За мен въпросът е приключен. Благодаря на Машината! Поздрави на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГИ били някакви италиански,но не били известна марка
- Dream Jet , май колкото Бардолини е италиански :) ,но поне номерът минаваше(и цената!),поне преди известно време :) .Като гледам много е модно ГИ-то да е италианско, за без пари,и клиента доволен и продавачът! Според сайт-а на БСМ Dream Jet си е тяхно творение,същото творение,но с различно наименование(и един куп други,очаквайте и други "италиански" марки скоро ;) - няма лошо! :D Business is business!!! ,както казват "тъпите" американци. А и чух,че вече предлагат и ГИ Tomasetto за 800-900лв.,а пък в същото време на официалният им сайт,колкото и да се старая,не мога изобщо да открия в продуктовата им листа кит газов инжекцион(редуктори имат),може би се дължи на "свръхестествени" сили, разположени на територията на Балканския полуостров, и специално България :D . Както и да е,с цената на всичко, Да Живее Капитализма!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...